Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Fúúú srácok, hát jó, hogy nem most hétvége.... mert dolgozok szombaton és ma is... határidős munkát kaptam, sajnos nem tehetek mást csak azt, hogy a 7vége jelentős részét is munkával töltöm. 

A részleteket akkor majd átbeszéljük a héten! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Wilde írta:

Én is jövök, mondjuk a pontos kezdési időpontot majd még leegyeztetjük. Szerintem Cupsy és Donát válasszatok nyugodtan és a maradékot majd Riddick-el, meg aki még esetleg jönne, azzal elosztjuk.

Hát akkor én választanám Mault :D 

 

Filmspecifikus témakörnek javasolnám a midichlorianokat megvitatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor eddig úgy néz ki, hogy @Donát - Anakin, @Darth Cupsy - Maul, @Darth Riddick - Palpatine, én pedig Jar Jart választottam. Az lenne még a kérésem, hogy a maradék négy karakterből is válasszon mindenki még egyet, szerintem róluk lenne még érdemes beszélni: Gunray, Padme, Obi-Wan, Qui-Gon. 

A filmre jellemző témák között az alábbiak megemlítésére gondoltam, a már említett midi-chlorianok lenne az egyik, aztán a politika, ezzel párhuzamosan maga a Köztársaság, és a Jedi Rend lenne még, amiről bővebben beszélni lehetne. A főbb motívumok közül, pedig a prófécia és a Kiválasztott kérdése is napirendre kerülhetne.
 

Az adásmenet részletesen:
1. A legjellemzőbb dolog az adott filmmel kapcsolatban. (ezzel kezdenénk, ide jönnének be a fentebb említett témák is, plusz, ami még eszünkbe jut, zenei téma, egy snitt vagy hasonló jellemző, kifejezetten erre a filmre vonatkozó dolog).

2. Legjobb kohéziós elem a filmben (ami leginkább összekapcsolja a SAGA-val, a Kiválasztott és a prófécia ide is jöhet).

3. Amit megtudtunk a filmből és újdonságként hatott a SAGA-ban.

4. Kedvenc jelenetek (az adott filmből).

5. Ami a legkevésbé tetszett az adott filmből.

6. Főbb karakterek az adott filmből, akik nagy hatással voltak az adott epizódra/a trilógia, illetve a SAGA irányvonalára (ide jönne be a karakterek jellemzése, fejenként kettő).

7. A 11 filmes rangsorban az adott film helyezése, rövid indoklással.

 

Kezdésnek én a vasárnapi napon 18, 19, 20 órát tűzném ki időpontnak. Kinek melyik lenne megfelelő?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Wilde írta:

 Az lenne még a kérésem, hogy a maradék négy karakterből is válasszon mindenki még egyet, szerintem róluk lenne még érdemes beszélni: Gunray, Padme, Obi-Wan, Qui-Gon. 

Ha más már nem jön akkor én még választanám Obi-Wan-t.

2 órával ezelőtt, Wilde írta:

 

Kezdésnek én a vasárnapi napon 18, 19, 20 órát tűzném ki időpontnak. Kinek melyik lenne megfelelő?

Nekem 8, mármint mindegy :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A server problémák miatt azt javasolnám, hogy úgy tűzzük ki a felvétel időpontját, hogy lehetőleg előtte már mindenki ráérjen egy félórával, meg szállingózzunk is fel, mert ha Riddick bedobja a discord címet lehet egyből nem hozza be a topicot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javaslat: 19:00-től / 19:30-tól legyen technikai előkészület. 20:00-tól pedig indulhat a felvétel. 

Időtartam: 60 - 90 perc között!

 

Akkor viszem a naboo-i vonalat... a választottam Padmé lesz Palpatine mellé! :)

 

Wilde?! Vállalod az adás levezénylését? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű, akkor megvannak a karakterek Donát (Anakin + Gunray), Cupsy (Maul + Obi-Wan), Riddick (Palpatine + Padme), nálam meg Jar Jar és Qui-Gon. Az adás akkor a fent említett vázlat szerint fog lezajlani a témákat tekintve. Kezdésnek legyen akkor 20.00 óra, úgy hogy előtte egy fél órával már el lehet kezdeni "megkérkezni". A 90 perc környéki maximumra pedig majd figyelek, hogy ne nagyon lépjük túl.

42 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Wilde?! Vállalod az adás levezénylését? 

Igen persze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Adhatnátok pár infót a közönségnek, hogy tudják élőben követni a beszélgetést.  :)

Ody, írtam korábban, hogy be fogom rakni a Discod linket -> https://discord.gg/vqUmPs

Ez korábban is így volt. Itt lesz a beszélgetés és aki szeretné hallgatni élőben az ide jöhet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.