Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Kicsit beszélhetnénk arról is, hogy mik vezettek a film mérsékelt sikeréhez, ezzel rávilágítva arra, hogy ez nem azért nem lett kifejezetten sikeres, mert egy rossz film, hanem, mert sok minden szólt ellene. Szerintetek?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Kicsit beszélhetnénk arról is, hogy mik vezettek a film mérsékelt sikeréhez, ezzel rávilágítva arra, hogy ez nem azért nem lett kifejezetten sikeres, mert egy rossz film, hanem, mert sok minden szólt ellene. Szerintetek?

Megemlíthetjük ezt is... olyan 19.15 körül már elkezdhetünk majd gyülekezni amúgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SOLO kibeszélő hanganyaga. 2 óra 12 perc tömény Star Wars tartalom! Meg is lepett, hogy a SOLO-ról sikerült ennyit beszélgetnünk, de gond nélkül :)

 

Egy kérdés az Adminokhoz: Nem teszitek ki esetleg a Fórum Facebook oldalára a Podcast adásokat?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg végre eljutottam oda, hogy kitettem Facebookra a Podcastot, az utolsó, ep2-es anyagot emeltem ki, de az egész lejátszási listát linkeltem, így aki rákattint, az mind a kilenc részt elérheti. Aztán innentől akkor kirakom az új podcastokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Vasárnap akkor RO? Csak azért kérdem, mert igen nagy a csend a topicban az előző alkalmakhoz képest. :) 

Igen, holnap majd jövök a részletekkel, de olyan 19.30-20.00 körül kezdenénk, ha mindenkinek megfelelő. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap este lezárjuk a spin-off filmeket és egyber ráfordulunk majd a klasszikus trilógiára. A Rogue One kibeszélője a szokásos időpontban kezdődne, tehát olyan 19.30-19.45 körül. A témák tekintetében kissé az Ep. II-es kibeszélőhöz hasonló felépítésre gondoltam, hogy kevesebb nagy téma lenne, de azokon belül beszélnénk még kissebb dolgokról, illetve az adott blokkhoz köthető karakterekről:

 

- A Birodalom felemelkedése és csúcsa: itt megnéznék, hogy milyen képet mutat a Birodalomról ez a film, kronológiai sorrendben haladva ez mennyiben másabb, mint a korábbi képek, amit kaptunk erről a rendszerről. Itt szóbakerülne a film egyik főszereplője, a Halálcsillag és, hogy ez mennyiben alakította át a Birodalmat, illetve milyen új távlatokat nyitott a galaxisban. A karakterek közül itt kerülne szóba Krennic, Tarkin és Vader is, valamint a korábbi birodalmi idők kapcsán szót ejtenénk Galen Erso ténykedéséről is.

- A második nagy topic értelemszerűen a Lázadás lenne. Itt végigvennénk, hogy milyen helyzetből kell indulnia a lázadóknak, milyen az a kép, amit erről a frakcióról láthatunk és esetleg mennyire árnyalta ez a film azt a képet, amit eddig a Lázadásról gondoltunk. A Lázadás és a Birodalom kapcsolatáról is beszélnénk, hogy hogyan jöhetett létre és hol hibázhatott, vagy hol cselekedhetett volna másként a Birodalom, hogy elejét vegye ennek. A karakterek között itt kerülne szóba, Jyn, Cassian, K-2SO.
- A harmadik nagyobb téma pedig az lenne, hogy hogyan bővítette az univerzumot ez a film (ide mindenki összeszedheti azt is akár, hogy mi volt a kohéziós elem a filmben a Saga-val kapcsolatban, de ide jönne ugyanakkor az is, hogy milyen új dolgokat tudtunk meg a RO-ból). Beszélnénk Saw Gerreraról és a hozzá köthető erőkről, az ő szerepükről az ellenállásban, de itt kerülne szóba Chirrut Imwe is és a Whillek őrzői, és hogy miként viszonyul ez a film a Saga egyik nagy misztériumához az Erőhöz, valamint Baze-t és Bodhit is ebben a topicban elmítenénk meg.

- Kedvenc jelenetek...

- A szokásos értékelés zárná az adást.

 

Ennyi lenne, próbálom majd tartani az idő keretet, remélem mindenkinek jó a holnap esti időpont és aki szeretne becsatlakozni, akár hallgatóként is, azt szívesen látjuk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Update: Az a helyzet, hogy most beszéltem Riddick-el, nem fog tudni jönni, ami többek között amiatt is baj, hogy ő csinálja a felvételeket, úgyhogy lehet, hogy el kellene halasztanunk a RO kibeszélőt egy héttel... @Darth Cupsy vagy @Donát ti meg tudnátok oldani a felvételt? Mert akkor nyomhatjuk most is, Riddick azt mondta mehet nélküle is, csak én megmondom őszintén nem csináltam még és nem tudom hogy kellene megoldani...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Wilde írta:

Update: Az a helyzet, hogy most beszéltem Riddick-el, nem fog tudni jönni, ami többek között amiatt is baj, hogy ő csinálja a felvételeket, úgyhogy lehet, hogy el kellene halasztanunk a RO kibeszélőt egy héttel... @Darth Cupsy vagy @Donát ti meg tudnátok oldani a felvételt? Mert akkor nyomhatjuk most is, Riddick azt mondta mehet nélküle is, csak én megmondom őszintén nem csináltam még és nem tudom hogy kellene megoldani...

Szerintem halasszunk inkább. Részemről a jövő hét is jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! 

 

Elnézést a kavarásért, én is csak nemrég tudtam meg egy olyan tényezőt, ami kicsit átirata a ma estémet, és sajnis elfelejtettem szólni, ne haragudjatok! 

 

Ha esetleg a héten valamelyik este (nekem a péntek és szombat este tuti nem jó) be tudjuk pótolni, akkor vasárnap folytathatjuk az Új reménnyel, vagy csúsztatjuk a RO-t egy hetet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megbeszéltük a résztvevőkkel és inkább elhalasztjuk, úgyhogy jövő héten ugyanebben az időpontban, a fentebb ismertetett tematika szerint fog zajlani az adás, a csúszásért elnézést, de ami jó hír, hogy ismét teljes létszámmal 4-en leszünk majd és előreláthatólag egy nagyon részletes adással jövünk! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Elnézést a kavarásért, én is csak nemrég tudtam meg egy olyan tényezőt, ami kicsit átirata a ma estémet, és sajnis elfelejtettem szólni, ne haragudjatok!  

Nem gáz nekem is közbe jött valami és én meg emiatt nem végeztem a filmmel, amikor abbahagytam akkor robbant ki csak a csata, így legalább végzek vele :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván haza beszélek, mert véleményem szerint nagyon jó beszélgetéseket sikerül összehoznunk a srácokkal mindig.... most is 2 óra 19 perc tömény SW tartalom! Mi élveztük, remélem nektek is tetszeni fog! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.