Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

@Darth Riddick @Wilde este lesz valami? :) 

Riddickkel megpróbálok addig beszélni, de szerintem lesz. 19.30-19.45 körül kezdhetnénk most. :)

 

SZERK: jövő vasárnap lesz mégis, bocsi! :peace:

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy készülünk, hogy lesz. 

 

Viszont sajnos nem biztos, hogy haza érek a kezdeshez. :( emiatt sajnos nem 100%.

 

Amennyiben nem jönne össze úgy kérdezem a résztvevőket, hogy jövő héten (hétfő kivételével) mikor lenne esetleg még jó? Hétköznap estére gondolok. 

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi gond @Wilde, Cupsy kollégának sem volt jó és én is későn értem haza. 

A kedd és/vagy szerda este mondjuk 20:00 környéke nekem is megfelelő lenne. Reméljük @Darth Cupsy számára is jó lenne, és talán @Donát is csatlakozna?! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Wilde írta:

A holnapi nap nekem megfelelő lenne, esetleg annyi, hogy kezdhetnénk egy kicsit hamarabb (nem nyolckor, hanem 19.00/19.30 körül).

Lehet ma, de nekem sajnos egészen biztosan nem jó 19:00 órakor... 20:00 illetve 20:15-ös kezdéssel működhet, vagy vasárnap :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Lehet ma, de nekem sajnos egészen biztosan nem jó 19:00 órakor... 20:00 illetve 20:15-ös kezdéssel működhet, vagy vasárnap :)

Akkor inkább halasszuk szerintem hétvégére, mert nem tudnék ma sokáig maradni és nem akarnám, hogy esetleg kapkodjunk, vagy az órát kelljen nézni... ha nem gond. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Üdv! 

Már tényleg le fog sülni a bőr az arcomról, de sajnos megint nem lesz jó nekem ma este. Bő 3 hónap és itt az esküvőm, van mit átbeszélni és szervezni... :)

Semmi gond Riddick. Érthető, hogy ezek a dologok lekötnek most, sok sikert és - amennyire lehet - nyugalmat kívánok a szervezés mellett, a podcastet pedig mindenképpen összehozzuk valamikor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Sziasztok!

Az elmúlt hónapokban sok dolog történt, ami az életemet nagyrészt gyökeresen (de ha így nem is, nagymértékben) megváltoztatta. :) Persze abszolút nem mondanám, hogy rossz értelemben, hisz megházasodtam és elérkezett nálam is az, amire az utóbbi időben - mivel több, mint 10 évig agglegény voltam a szó minden értelmében - elég kevés esélyt láttam... családos ember lettem :)

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy megállt volna teljesen a kronológiai sorrendű PodCast sorozat a filmek kibeszélését illetően.... és bár korábbról már vannak a VII, VIII, IX. részekről is adások, a korábban megkezdett kronológiai kibeszélés részeként a Sequel-el még adósok vagyunk, amit jó lenne majd a közeljövőben valamikor pótolni. 

Mit szóltok hozzá?

Itt elsősorban a beszélgetésben korábban részt vevő kollégákra gondolok, úgy mint: @Wilde, @Darth Cupsy, @Donát

 

Várom a visszajelzéseteket! Majd átbeszéljük a témát és aki még szívesen csatlakozna a jövőbeli beszélgetésekhez az itt jelezheti is nyugodtan! :)

 

Üdv!

 

U.i.: Megpróbálok gyakrabban jelentkezni az elmúlt hónapokban tapasztaltakhoz képest! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az nem kifejezés! :) Köszönjük!

Ami a beszélgetéseket illeti, lenne értelme folytatni szerintem mindenképpen, mert baromi jó kis beszélgetések voltak! És hát ahogy látjuk a SAGA-filmeken kívül lesznek (és már most is vannak) bőven más SW tartalmak! Téma tehát lesz (van) bőven!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Return of the Jedi! 

11 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Az elmúlt hónapokban sok dolog történt, ami az életemet nagyrészt gyökeresen (de ha így nem is, nagymértékben) megváltoztatta. :) Persze abszolút nem mondanám, hogy rossz értelemben, hisz megházasodtam és elérkezett nálam is az, amire az utóbbi időben - mivel több, mint 10 évig agglegény voltam a szó minden értelmében - elég kevés esélyt láttam... családos ember lettem :)

Azta Riddick, gratulálok!:D:peace:

 

A podcastot amúgy akár még a csatornádon is lehetne streamelni, hogy mégtöbb embert elérjen. Én azt is meg tudnám oldani, hogy beosztom egy Facebook csoportba, hogy lesz ilyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Iqvi írta:

Azta Riddick, gratulálok!:D:peace:

 

Köszi szépen! :)

 

A stream-el kapcsolatban már korábban is kacérkodtunk a gondolattal. Lehet tényleg így lesz már az elkövetkező adásokban. A felajánlásodat pedig köszi szépen! Amint történnek lépések is az ügyben feltétlenül beszélünk róla! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csak egy kis érdekesség:

A 2018-as Az Utolsó Jedik PodCast kibeszélőnk a YouTube-on 3057 megtekintésnél jár!

 

A 2016 januári Az Ébredő Erő pedig 2246-nál!

 

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.