Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Egy idióta felhasználó véleményei a Star Wars-filmekről, az egyik filmes fórumon. :D

 

 

Mi valójában a jedi visszatér?A volt egyszer vadnyugat halmozottan elhibázott,minősíthetetlen koppintása.Gyenge családi dráma,ewokos faszkodás.A birodalom visszavág után nézhetetlen.A birodalom után után a volt egyszer egy vadnyugat-ot kell megnézni,mert valójában az a birodalom folytatása,az méltó zárása a birodalom-nak,a jedi viszont méltatlan.

 

Ez a Birodalom visszavág lesz:

 

Lucas-ék ezúttal intenzíbben és jobban koppintották a volt egyszer egy vadnyugat-ot,a film nézése közben elégedett voltam,hogy ezúttal is minőségi koppintást áthatok.Kár,hogy több színvonalas plágiumra nem futotta lucasék-nak.Eddig tartott a móka,itt ért véget a saga,legalábbis számomra.

 

Sith-ek bosszúja:

 

Ez egy kalap szar,vödör fos,a harry potter sokka jobb.Trashfan,a halál ereklyéi első részében volt jobb.Trashfan,a halál ereklyéi első részében volt szeretkezés,nézd csak meg te barom,állat,vaksi fasz.A star wars sorozatról a véleményem pedig:a hat részből kettő ér egyáltalán valamit,a többi egy vödör szar.A harry potter mindegyik része jó.Az a sorozat,amiből csak két rész értékelhető,az nem jó.New hope,empire tényleg jó,a többi meg gyenge.A világ legjobb sorozata a harry potter,a star warsból meg négy fejezet híg fos.Azért is szeretem a harry pottert mert az legalább visszaadja,amit a star wars általam kedvelt két részében szerettem.Mert nem akarok ünneprontó lenni,de szerintem a new hope és az empire után már egyik star wars rész sem volt nézhető.

 

3:46.40 Nem hittem volna,hogy az első két részt is sikerül alulmúlni.Az előzőek is szarok voltak,de ez azoktól is unalmasabb.A második fele a filmnek olyan szar,hogy azzal vallatn ez azoktól is unalmasabb.A második fele a filmnek olyan szar,hogy azzal vallatni lehetne.Kárba vész a szereplőgárda.Az eredeti star wars,ami nálam az új reményből és a birodalomból áll,szóval az a két film egy bájos űrmese volt,szerethető film volt mindkettő,a prequel viszont szánalmas,visszataszító celluloidszemét.A jedi visszatér is gyengén volt előadva,de az új trilógia bőven rosszabb attól is.Lucas-ék meg tudták csinálni a régi első két részt szerethetőre és bájosra,vajon az utána következő négy részt miért kellet így elkúrni?Miért nem lehetett azokat is normálisan megcsinálni?Ez itt a nagy kérdés. elkúrni?Miért nem lehetett azokat is normálisan megcsinálni?Ez itt a nagy kérdés.

 

 

Rakás szar nem egy rész.Az új remény jó film,még csak véletlenül sem szar.A birodalom is jó film.Rakás szar a jedi visszatér,a baljós árnyak és a sithek bosszúja.A klónok nem rossz annyira.A legjobb fej fej mellett a birodalom és az új remény.Ezek egyforma jók.Viszont a jedi nagyon birodalom és az új remény.Ezek egyforma jók.Viszont a jedi nagyon fostalicska a régiek közül.Arra még kellett volna gyúrni.

 

 

Tulajdonképpen az egész egy nagy vadnyugat koppintás,de pont ettől jó.Jól lekoppintotta Lucas Leone filmjét és ügyesen csinálta.Lényegében Lucas az ú filmjét és ügyesen csinálta.Lényegében Lucas az új reménnyel és a birodalommal a vadnyudat előzményét készítette el.Tehát,aki kiváncsi arra,hogy folytatódik a birodalom,az nézze meg a vadnyugatot.Úgy megdöbbentem,hogy csak na,amikos sok év után újra megnéztem a vadnyugatot.Mondtam magamban,te jó isten,ez a birodalom folytatásának felel meg.Kész döbbenet,de így van.Lecsapja a birodalom által feladott magaslabdákat és katartikusan zárja le annak a sztoriját.Sajnáltam,hogy a szereplők útjai végül elválnak,de legyőzték a gonoszt és ez így van jól. sztoriját.Sajnáltam,hogy a szereplők útjai végü elválnak,de legyőzték a gonoszt és ez így van jól.

 

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.