Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Ez nagyon sok cirkuszi mutatványnál így van. A kötéltáncos is lezúghat a mélybe, a késdobáló is célt téveszthet, stb. Ez a cirkusz egyik élvezeti értéke.

Hát nem tudom, ami cirkuszt én láttam, még nem volt késdobáló. :D A kötéltáncos is ki volt biztonsági kötéllel feszítve. Lehet rossz cirkuszba járok? :D Mondjuk számomra már önmagában az félelmetes, ha lenyel egy kardot, nem még ha felmászik egy oszlop tetejére és centikre a földtől megállítja magát... Azért ez már mégis csak túl sok a jóból! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszer, még gyerekkoromban - lehettem hat vagy hét, max. nyolc, szóval nem ma volt - Svájcban voltam egy nagy cirkuszban (vagy legalábbis kisgyerekként nekem nagyon nagynak tűnt, és hazánkban ahhoz hasonlót sem láttam még :)), és ott volt késdobáló, tűznyelő, emlékeim szerint a kötéltáncosok egyetlen mentsvára is csak az alájuk kifeszített háló volt, de a legdurvább az az elefánttal, oroszlánnal és krokodillal szórakozó csávó volt. A fejére tetette az elefáni lábát, bedugta a kobakját a kroki szájába, karikákon ugráltatta át az oroszlánt. Szóval ott azért na, volt ott pár olyan szitu, amibe ha hiba csúszik, az biza a fellépő életébe került volna. Arról nem is beszélve, hogy ha morcossá válik a fáni vagy az oroszlán, az még a közönség számára is kellemetlen lehetett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én érzem úgy, hogy az életével játszik? :D Oké, hogy jól elsajátította, hova kell lenyelni, na de egyetlen kis hiba és emberek milliói előtt sebzi magát halálra...

 

 

Kamu az egész, de a srác ügyes. Olyanok mint a bűvészek. Nem látod a trükköt. Nyilván nem igazi kardot nyel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy nem éles, még kinyírhatja. Már a zuhanás is a nyakát szegné. És az is fájdalmas, ha egy tompa tárgy szúrja keresztül a beleidet. Van vagy 80 kiló a csávó, ha ezzel a súllyal ráesik a szájában lévő kardra két-három méter magasból, ugyanúgy belehal. A kard ugyanúgy átszaladna rajta, plusz a markolat kiverné a fogát, valószínűleg eltörné az állkapcsát, esélyes, hogy a nyakát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.