Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Amíg nem született meg ez a kis vadász, én sem, azóta már fognom is kellett :)

A szőrük olyan, mint egy puha plüssállat szőre, a szárnyuk, meg mintha selyemből lenne. Szerintem aranyosak :D

 

Csak óvatosan, sajna veszettséghordozó lehet.

De ettől függetlenül én is megfognám. Kedvenceim közé tartoznak a "bőregerek", akár a kissebb termetű denevérek, vagy a nagyobb típusú gyümölcsevő denevérek. Sajnálom, h sok hiedelem miatt annyian félnek tőlük.

Másik nagy kedvencem a kacsacsőrű emlős. Szeretnék egyszer egy ilyet élőben látni.

 

Nálunk cicamamim, míg élt, denevért nem hozott, viszont egyszer a kedvenc fehéregeremet hozta a szájában - szegénykém már halott volt - gyakrabban meg madarakat, fiókákat főleg, de kifejlett madárkákat is. Fia, Marci kandúr bezzeg nem volt ilyen nagy vadász, neki elég volt, amit a tányérjára pakoltunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, mi kertes házban lakunk, de én még egeret sem láttam itt, nemhogy denevért. :D Persze az egér érthető - három macska mellett. Denevér viszont lehetne.

Hát, anyósomék alagsorában pár hete hatalmas patkányt láttam. Érdekes, így nem szeretem őket annyira, pedig a szelidített csuklyáspatkányomat imádtam. Remélem, lesz még patim, de ide nem hozok ilyesmit :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltak az emberek?Nem küldtek ki vele?

 

Én az enyimet vittem a suliba is. (esti gimi) Tanárok imádták! Soma rendes volt, nem ment el a nyakamból, ott csücsült míg vége lett az órának. :) Buszon igyekeztem nem feltünően "hordani". Volt, aki játéknak nézte, és csak mikor megsimogatta, jött rá, h valódi! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két ismerősömnek is volt fehér patkánya, hát érdekes látvány volt, ahogy a nyakamba vettem az egyiket, és úgy mentem be a helyi szórakozóhelyiségbe :D

Anyám miféle punkokkal lógtál te?! :) Eddig csak náluk láttam patkányt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom, hogy feszültség levezetésként, no meg, hogy legyen pár mosoly a fórumosok szájaszegletében, bepötyögöm az idei félév aranyköpéseit. Tehát apró jellemzés, a válogatott társaságról, két diszkós, imádom őket és egy anarchista, legjobb barátosném szobatársam van. Szerény személyem meg már harmadik éve lakik ugyanott, tehát már hozzá vagyok szokva a dolgokhoz. Születek vicces beszólások, akkor lássuk:

 

orki: Kértek pálinkát? Főzés közben belejtettem a hordóba a fokolót, azóta immunis vagyok rá.

E. De jó dolgod van, pálinkába fürödhetsz.

Műanyag flakonban tartod?! Látszik, hogy a Magyar Szigetre jársz igéyntelenkedni.

orki: Bagoly mondja verébnek! Volt, Novarock..........

 

E2: Az ideális randi, mikor a fiú elvisz cukrászdába és a kalóriákat kieszi a sütiből.

 

orki: Ha zenekart alapitanék metál kategóriában, akkor a programozott sejthalál nevet adnám neki. Most pont annál a tételnél tartok.

E: Volt egy punk zenekar, akik a zsibbadt lekvár névra hallgattak, de ismertem nyiló zuhanyrózsákat is.

 

E: Egy punk koncerten széttörtek a fejemen egy sörös üveget, lehet, hogy azért vagyok ilyen hibbant?!

 

E: ORKIIIIIIIIIII! ÖLD meg csótány!

orki: Istenem, miért városiakkal lakok együtt. Csak egy állatka.

 

E2: Ne haragudj, de a papucsod tökéletesen alkalmas bogár likvidálásra.

 

orki: Itt akkora a tisztaság, hogy a padlóról lehet enni..............................a csótányok szerint.

 

E: Ez a koli kész rémálom, a wctől, ránézésre szifiliszt kapok.

C: A zuhanyzó meg olyan, mint egy gázkamra. Voltam ott, tényleg olyan!

orki: Elsősként imádkoztam, hogy víz jöjjön belőle!

 

C: Ma szobaellenőrzés lesz!

E2: Jön egy fekete volga is?.

 

E: Mi ez a hang felettünk?! Mindjárt beszakad aplafon.

orki: Semmi komoly, csak ..........! De ha beszakad a födém, akkor lakbért fogok szedni.

 

orki: Itt a ttk-n a Darwini elvek vannak érvényben, alkalmazkodni, kell a túlélsre nevelnek.

 

E: Te mint, leendő biológus megmondhatnád, hogy hat jobban, ha belesütöm vagy ha vajban párolom a füvet.

C: Annyipénzért tokaji aszút veszek nem kendert.

E: jó jó, csak érdeklödtem.

orki: Elment az eszed?!

 

E2: Ó Magyarország, miért nem süt már rád a Nap?!

orki: Nem akarlak megzavarni a dalolászásban, de ilyet csak én énekelhetek ebben a szobában, tudtommal. Föleg te Egészséges Fejbőrt énekelsz, nahát nahát. Nem lesz ennek jó vége.

E2: Néha elkapnak ilyen érzelmek. Kárpátia, Magozott Cseresznye, végülis töris vagyok.

 

C: Miféle zene ez?

orki: Sámán dobok, olyan nyugtató muzsika.

C: Értem ez az ősmagyar drum and bass.

 

E: Félek, mikor orki tesz be zenét, nem tudom, hogy Mozart vagy valami zúzós következik. Kiszámíthatatlan.

 

E: Ti vagytok a hetero élettársaim.

 

orki: Elhatárolódom tőletek, néha rosszabb, mintha fiú szobában laknék.

 

E: Utálod az akácokat?! Miért?

orki: Mert invaziv növények, elnyomják a honos flórát,, nem alkalmazkodnak, nincs őshonos kártevőjük, kizsigerelik a talajt..

E: Te vagy az első, aki ökölógiai alapon rasszista.

orki: Komolyan, az hogy véded a környezetet, nem azt jelenti, hogy kiláncolod magad egy bálnavadász hajóra, hanem, ha látsz parlagfüvet, akkor kitéped, nem szemetelsz. Rendesen elzárod a csapot és nem égeted a villanyt állandóan. Például ti állandóan égetitek a pilácsot.

 

orki: Miért németül kiabálsz a számítógépeddel? Valahogy olyen egyhangúnak tűnik.

E2: Tudom, de igy jobb.

orki: Várj, kitalálok valami germán szitkot!

E2: Olyan lesz, mint a Berci laptop törjön le a tápkábeled?!

orki. Igen, meg is van Figyuzz! Odin döntse rád az eget! Thor verje be a monitorodat a mjölnirrel. A walkűrök zongorázzanak a billentyüzeteden!

E2: Tökéletes!

C. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy azért vagy ilyen lökött, mert ma sok órád volt, sokat tanultál, vagy ez az alap.

 

E: Imádlak titeket, itt sikerült megvalósítani a tökéletes anarchokommunizmust!

orki: Hogy egymás evőeszközeit használjuk, az még nem anarchia, inkább feledékenység, esetleg matriarchális ősközösség...

C: A szinvonal néha az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Na de hogy kapta el a macskád? Megtanult repülni? :)

Fogalmam sincs, de mindenesetre jó technikája lehet, ha már másodszor jött össze neki :) Mi arra tippelünk, hogy beröppennek az erkélyre, és a macska vagy a belső párkányról, vagy a létráról, vagy a kint álló kis szekrény tetejéről el tudja érni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogalmam sincs, de mindenesetre jó technikája lehet, ha már másodszor jött össze neki :) Mi arra tippelünk, hogy beröppennek az erkélyre, és a macska vagy a belső párkányról, vagy a létráról, vagy a kint álló kis szekrény tetejéről el tudja érni őket.

 

Cserebogarat nem szokott tavasszal? Nekem júni elején az volt a műsor, h néztem a cicusaim megőrülnek pár bogártól! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cserebogarat nem szokott tavasszal? Nekem júni elején az volt a műsor, h néztem a cicusaim megőrülnek pár bogártól! :)

Ezek még nem. Amióta megvannak, még nem volt olyan nyár, amikor sok cserebogár röpködött az égen. Az első macskánk, a Cili, na az fogott rendre sok kispados bogarat, mikor sorban röpködtek be az ablakon. Néha úgy jól lakott tőlük, hogy a rendes kajából már nem is evett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három gimnazista tízévenként rendszeresen találkozott, hogy megszervezzék az érettségi találkozót. Miben egyeztek meg?

 

10 év után:

- Elmegyünk a Három Cicához címzett fogadóba, mert ott a pincérlányoknak szép mellük van.

 

20 év után:

- Elmegyünk a Három Cicához címzett fogadóba, mert ott jó sört csapolnak.

 

30 év után:

- Elmegyünk a Három Cicához címzett fogadóba, mert aki óhajtja, diétás ételt kaphat.

 

40 év után:

- Elmegyünk a Három Cicához címzett fogadóba, mert oda rokkantkocsival is be lehet menni.

 

50 év után:

- Elmegyünk a Három Cicához címzett fogadóba, mert ott még sohasem voltunk!

 

 

 

Egy falka farkas üldöz két nyuszit, akik bemenekülnek a sűrű bozótba előlük.

Miután a farkasok nem tágítanak, a fiú nyuszi odafordul a lány nyuszihoz:

- Szerinted próbáljunk meg elfutni előlük, vagy várjunk pár napot, amíg létszámban föléjük kerekedünk?

 

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.