Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

A róka gondolataiba mélyedve ballag az erdőben, mikor a nyuszika váratlanul ráugrik, megerőszakolja, majd lepattan róla, s elkezd menekülni.

A róka dühösen rohan utána. Amikor a nyuszika egy pillanatra eltűnik a róka szeme elől, beugrik egy bokorba, előkap egy újságot, majd leül olvasgatni. A róka tanácstalanul keresgéli a nyuszi nyomát, mikor meglátja az újságot olvasó nyulat. Egyik nyúl neki olyan mint a másik, s nem ismeri fel benne, hogy ezt a nyulat kergette, ezért tőle érdeklődik:

- Te nyuszika! Nem láttál erre egy másik nyuszikát rohanni?

A nyuszi felnéz az újságból.

- Melyiket, amelyik megerőszakolta a rókát?

A róka a fejéhez kap:

- Úristen, már az újságban is írják!?

 

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jópofák :(

 

http://www.break.com/index/dog-makes-baby-...sterically.html

 

Mondjuk azért én biztos nem engedném, hogy a kutya nyalogassa a gyerek száját. Bár ha úgy vesszük, hogy napi egy kiló kosz javasolt az egészséges immunrendszerért....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint nőt bírom Shakirát de amikor ezt a Waka Vakert meghallom úgy érzem szívesen példát vennék Leonidásról és melegebb éghajlatra küldeném. Azon számok egyike amik csak felidegesítenek. :D

 

thisisnotafrica.jpg

 

A róka gondolataiba mélyedve ballag az erdőben...
Szegény róka ha tudná az igazságot. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetemistát már másodszor vágták el a szigorlaton.Utóbb a kocsmában így vélekedett:

- Nem is lehetett volna másképp... Ugyanaz a terem, ugyanaz a vizsgáztató, ugyanazok a kérdések!

 

 

A férj születésnapja van, ezért a feleség azzal akarja meglepni, hogy elviszi egy sztriptízbárba, hiszen eddig szegényke éjjel-nappal dolgozott, és mindig hű volt hozzá, úgyhogy ennyit megérdemel.

Eljön a nagy nap. Kiszállnak a taxiból, erre a kidobófiú:

- Szevasz Bélukám, hogy vagy ma este?

Erre a feleség hüledezve:

- Honnan ismer ez téged?

- Ááá, csak a tekeklubból, ő is törzstag...

Bemennek, és leülnek egy asztalhoz. Jön a pincérnő:

- Szia Béla! A szokásos koktélt?

Mire elhűlve a feleség:

- Honnan ismer ez?

- Ááá, csak a céges rendezvényeken is ő a pincérnő...

Erre odamegy egy szinte meztelen táncosnő:

- A szokásos kedvencedet adjam elő, Bélám, mókuskám?

Erre a feleség vérig sértődötten kirohan, a férj pedig utána, és látja, hogy épp beszáll egy taxiba, erre ő is utánaugrik:

- Drágám, hadd magyarázzam meg ezt a félreértést!

- Eressz el, te szemét strici!

Erre a taxis hátrafordul:

- Mivan, Bélám, te mindig ilyen harcias kis k*rvákat fogsz ki magadnak?

 

 

A luxushajó kapitánya bejelenti az utasoknak:

- Hölgyeim és Uraim, van egy jó és egy rossz hírem. A jó az, hogy a jövőben 11 Oscar díjat fogunk nyerni...

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mucsi a legnagyobb :lol:

Kérsz körszakált? :lol:

Belekezdtem a minap ebbe a Feketeországba, de megmondom őszintén a Róóóóóland után ki is nyomtam. Nem jött be a modoros művészkedő stílus. De az az egy jelenet nagyon ott van és állandóan lefordulok tőle a székről :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mucsinak én is hatalmas rajogója vagyok, az Oldie által belinkelt Jancsó-filmekben ismertem meg azelött azt sem tudtam ki. Hihettelneül jól nyomja a szlenget na meg hozzá a jó adag cinizmust. :lol:

Szerintem régen melós is lehetett onnan tud ilyen sok mindent a krimók népéről, vagy esetleg a nyóckeres ivókba járhatott.

 

Oldie: A Feketeország alatt a villanyszerelős videót érted? De hát múltkor te linkelted be másodszor annyira tetszett neked.

 

Ja és mindenkinek aki kedvelei a színészt ajánlom az utóbbi 5-6 Jancsó-film megnézését ahol a Mucsi-Scherer páros játsza Kapát és Pepét. Tulajdonképpen nagyon jó vígjátékok a rendező személye ellenére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ortis egészen elkeseredett az elébb. kiszálltam ugyanis a kádból, és a lassan lefolyó vízbe beléesett a kíváncsi cica! Drágám meg itt kesergett, hogy nem látta! Szegény ciculit itt törölgettem meg pátyolgattam, jó kis szívdobogást kapott! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: A Feketeország alatt a villanyszerelős videót érted? De hát múltkor te linkelted be másodszor annyira tetszett neked.
Nem. A Feketeország egyfajta szatirikus darab melyben benne van ez a villanyszerelős jelenet is. :lol: Na maga a jelenet földönfetrengős, de az összes többi előadás felejtős. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.