Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Az állatok olyan önzetlenek tudnak lenni egymással. :) Nálunk a macskák simán befogadták az egy évvel később hozzánk került harmadikat, sőt úgy mosdatják mind a mai napig, mintha a kölykük lenne - és mint egymást egyébként. :)

 

A videó meg szintén nagyon aranyos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt hány perc után adod fel? Ha végig bírod nézni, le a kalappal :D

Már régóta ismerem, párszor végignéztem már :D

Nem is értem, itthon miért nincs ilyen a reggeli műsorsávban a gyerekeknek. Biztos más értékrendjük lenne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy amerikai Vác felől érkezett vonattal, és a következőket látta: Felső Göd - Göd - Alsó Göd.

 

Később otthon úgy mesélte, hogy mekkora királyok már a magyarok, hogy elneveznek három várost úgy, hogy Feel so Good, Good és Also Good. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy amerikai Vác felől érkezett vonattal, és a következőket látta: Felső Göd - Göd - Alsó Göd.

 

Később otthon úgy mesélte, hogy mekkora királyok már a magyarok, hogy elneveznek három várost úgy, hogy Feel so Good, Good és Also Good. :D

:lol: ez jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én nagymamámnál találkoztam a '75-ös paklival.

Amikor nem SW kártyákat vagy matricákat gyűjtöttem, akkor az autóskártyák voltak a favoritok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El is felejtettem írni, hogy csináltam egy jó kis weboldalt, amin meg lehet nézni a dátumot és az időt :D

http://whatstime.tk/

 

a nem hozzáértőknek alul ki van írva decimálisan mit is tartalmaz a fenti rész

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El is felejtettem írni, hogy csináltam egy jó kis weboldalt, amin meg lehet nézni a dátumot és az időt :D

http://whatstime.tk/

 

a nem hozzáértőknek alul ki van írva decimálisan mit is tartalmaz a fenti rész

Így binárisan elég furcsa, de ezt nem űberli

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy amerikai Vác felől érkezett vonattal, és a következőket látta: Felső Göd - Göd - Alsó Göd.

 

Később otthon úgy mesélte, hogy mekkora királyok már a magyarok, hogy elneveznek három várost úgy, hogy Feel so Good, Good és Also Good. :D

Nagyon jó sztori :D

 

El is felejtettem írni, hogy csináltam egy jó kis weboldalt, amin meg lehet nézni a dátumot és az időt :D

http://whatstime.tk/

Jópofa, bár részemről maradok a hagyományos megjelenítésnél :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak néztem, hogy ebből hogy jön ki a dátum. :D

Első oszlop a rövid dátum (tehát a 11), második a hónap (2), harmadik a nap (26) utána a sima óra, perc, másodperc

Alulról kell számolni: 1+2+4+8+16+32

tehát 26-nál: 16+8+2 azaz a 2., a 3. és az 5. ég felülről nézve a 3. oszlopban :)

 

Krande: Ha beírod a google-ba, hogy binary clock screensaver kijön pár bináris órás képernyőkímélő, keresgélj belőlük, hátha akad kedvedre való :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első oszlop a rövid dátum (tehát a 11), második a hónap (2), harmadik a nap (26) utána a sima óra, perc, másodperc

Alulról kell számolni: 1+2+4+8+16+32

tehát 26-nál: 16+8+2 azaz a 2., a 3. és az 5. ég felülről nézve a 3. oszlopban :)

Köszi a magyarázatot, de nem lett sokkal világosabb. Nagyon nem értek a 2-es számrendszerhez. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.