Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Na meg ezt is. :D Komolyan egész nap ezt dúdoltam. :D Különben tényleg érzelmi dal. Emlékszünk ugye mikor a szovjet katonák a nyakunkba kötötték az úttörőnyakkendőt? Akkor nagyon büszke voltam is, és mentem volna velük írtani a gaz kapitalistákat. :D

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na meg ezt is. :D Komolyan egész nap ezt dúdoltam. :D Különben tényleg érzelmi dal. Emlékszünk ugye mikor a szovjet katonák a nyakunkba kötötték az úttörőnyakkendőt? Akkor nagyon büszke voltam is, és mentem volna velük írtani a gaz kapitalistákat. :D

 

Mivel csak '89-ben kezdtem az iskolát nekem ez már totál kimaradt. De milyen jó dallama van már? Sokkal jobb, mint azok a piszok unalmas ünnepi szavalások amiket mi hallgattunk a nemzeti ünnepeken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó jaj. Mi ezt már csak töriórán tanultuk (és a töritanárnál szerenádozáskor énekeltünk valami hasonlót ). Mindenesetre jobb, mint amiket a Megasztár meg ezek döntőseivel énekeltetnek.

Meg azért plusz egy nap állami ünnep jólesne.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt bennük erő. Igazi indulók voltak. :) Teljesen feltüzelték a munkásokat. :D

Valószínűleg ez is volt a cél :) A rendszer iránti lelkesedést nem lehet unalommal szítani :D

 

Meg azért plusz egy nap állami ünnep jólesne.

Bizony, főleg, mivel idén egy rakat ünnep hétvégére esik :( Mehetne nálunk is az a módszer, ha egy ünnep hétvégére esik, akkor hétfő szabadnap :) Máshol működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt az FTC - Újpest meccsen egy zászló a B középben. Alakja, formája nagyon hasonlított az olaszoknál sokszor feltűnő szurkolói zászlóra: két oldalán hosszú pálca (bot), amit egy széles "lepedő" köt össze. Erre persze bármit lehet írni. Nos nálunk az került rá, hogy: "PÁLINKA" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.