Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Na ez a videó nagyon nem semmi! Aki esetleg nem látta/olvasta még: annyi a háttere, hogy a Newsweek leközölt egy összeállítást a tiz amerikai haldokló városról, amiben Grand Rapids lett a tizedik. Ez egyébként Michigan állam második legnagyobb városa (Debrecennél valamivel kisebb: 188 ezren lakják). A helyiek nem vették jó néven a cikket, ugyhogy forgattak egy klippet a városról. Semmi sértödöttség, csak tátikáznak egy énekre miközben a kamera körbevezet a városon. Szenzációs. Érdemes rászánni a kilenc percet, mert ahogy megy elöre egyre jobb és jobb lesz:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus videó! Én is úgy látom, mintha vágás nem volna benne. Nem semmi munka lehetett leszervezni a felvételt. Első ránézésre szép városkának tűnik, a videó pedig pozitív életérzést közvetít, nagyon jó volt megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól látom, hogy vágás nélkül vették fel? Hogy a francba? Elég sok elemből állt össze, mindennek stimmelnie kellett. Vagy csak én maradtam le valamiről?

Rendezőnek és koreográfusnak láthatóan profikat kértek fel. De egy ekkora város költésgvetésébe ez azért belefér, bár nagyon durva munka mig ez mind igy kijön. Egyébként ebből a műfajból totál amatőr alkotókkal s nulla pénzzel ezt lehet kihozni (a szegedi koleszben vették fel egy Kispál és a Borz dalra... mondjuk gondolom ők is azért megküzdöttek, hogy 2:15-re például kijöjjön a "csikket a városra pöccintjük" :))

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a videó nagyon nem semmi! Aki esetleg nem látta/olvasta még: annyi a háttere, hogy a Newsweek leközölt egy összeállítást a tiz amerikai haldokló városról, amiben Grand Rapids lett a tizedik. Ez egyébként Michigan állam második legnagyobb városa (Debrecennél valamivel kisebb: 188 ezren lakják). A helyiek nem vették jó néven a cikket, ugyhogy forgattak egy klippet a városról. Semmi sértödöttség, csak tátikáznak egy énekre miközben a kamera körbevezet a városon. Szenzációs. Érdemes rászánni a kilenc percet, mert ahogy megy elöre egyre jobb és jobb lesz:

 

 

 

 

Hát ha ez haldokló város ,akkor Budapest mi? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon lélekemelő. Nekem éjfélig le kéne adnom egy cikket, de nem birtam ki és igy is vagy négyszer megnéztem már (sokadjára egyébként észre lehet venni jópofa dolgokat: például az elején amikor megindulnak a tűzoltó autók, abból a jobb szélsőt az a csávó vezeti aki pár másodperccel elötte a kamerába énekelt... látszik is ahogy fut gyorsan az autóhoz hogy időben el tudjon indulni... 5:31-nél meg a zenekarban hátul valaki elejti a dobját :) külön bájt ad neki, hogy igy keveredik benne a rettentő nagy profizmus és a jó értelemben vett amatőrség)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csak gondolkodnak az emberek :evil:

Egyébként simán megeshet, hogy nem érzi meg, nem mutatják, hogyan ül rá, és nem hiszem, hogy előtte meg belenézegetett volna. A fickó valóban gyökér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.