Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Jómúltkor jelentkeztem hozzájuk, de nem vettek fel. Biztos, mert nem voltam elég radikális, pedig-pedig, mikor-hogy, főleg-akkor.

hod.jpeg

 

Szerintem ez is vicces, bár érdekelne, hogy Luke hova tette a szimatszatyrot, ami az álarchoz tartozik.

vader.jpg

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orosz régészek 100 méter mélyen 1000 éves rézszálakat találtak, és arra a következtetésre jutottak, hogy az 1000 éve élt őseik már kiépítették a telefonhálózatot.

Természetesen az amerikaiak sem szerettek volna lemaradni. Hetekkel később szenzációs hírt közöltek az amerikai lapok:

'Amerikai tudósok 200 méter mélyen 2000 éves üvegszálas kábelmaradványokat tártak fel, és arra a következtetésre jutottak, hogy a 2000 éve élt őseik már digitális telefonhálózatot használtak. 1000 évvel az előtt, hogy az oroszoknak hagyományos telefonjuk lett volna.'

Egy héttel később újabb hír az újságokban: 'Magyar tudósok 500 méter mélyre ástak le, de az égvilágon semmit nem találtak.

Arra a következtetésre jutottak, hogy az őseik már 5000 éve is mobiltelefont használtak'.

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon kész van :D Rég röhögtem már ennyit és ilyen jót. Vannak azért még az életnek szép pillanatai :)

 

http://elektronika.vatera.hu/televizio/kepcsoves_hagyomanyos/thomson_100hz_16_9_teve_elado_olcson_1449470108.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy indulunk mint zúgó vihar és úgy áradunk mint a dal! Édes hazánkért a forradalmi pártért, a népért, egy az utunk! A jelszavunk munka és béke! Mi kommunista ifjak indulunk mert bennünk apáink reménye.

 

:rock:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.