Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Egy angol bemegy egy New York-i bankba és azt mondja, egy kölcsönökkel foglalkozó munkatárssal szeretne tárgyalni. Azt mondja a bankárnak, hogy haza kell utaznia Angliába, és hogy szüksége volna egy 5.000 dolláros kölcsönre. A bankár azt válaszolja, hogy a kölcsönhöz fedezetet kér a bank. Így aztán az angol előhúzza egy álomszép Aston Martin kulcsát, az autó a bankkal szemben parkol. Odaadja az iratokat is. A bankár elfogadja a fedezetet. Az angol távozása után a bank dolgozói összenevetnek, hogy hogy lehet valaki olyan idióta, hogy 5.000 dolláros kölcsönre egy 170.000 dolláros Aston Martint ajánl fedezetként. Beállnak az autóval a bank földalatti garázsába.

Két héttel később az angol visszatér, visszafizeti az 5.000 dollárt, valamint a kamatot: 15 dollár 41 centet. A bankár megkérdezi tőle:

- Kedves uram, roppant boldogok vagyunk, hogy ügyfelünk volt, és hogy minden rendben ment. De, már elnézést, de kicsit össze vagyunk zavarodva. Ellenőriztük a számláját, és kiderült, hogy dollármilliárdjai vannak. Miért kért akkor kölcsön 5.000 dollárt?

- Maga szerint hol találok New York-ban még egy helyet, ahol két hétre leparkolhatom az Astont 15 dollár 41 centért, úgy, hogy ha visszajövök, még remélhetőleg a helyén legyen?

Végül is, így is biztonságba lehet tudni az autónkat. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL

Szombat este

 

A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a plaza kávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnőkkel, gondoltam, hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végülis nem mondott semmit.

Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült. Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez sem segített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös.

Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.

Otthon is éreztem, hogy egész idö alatt messze jár, és nem is akar velem találkozni. Csak kornyadozott a TV előtt, és érezni lehetett, hogy messze jár az esze... Végülis felmentem lefeküdni. Kis idő múlva követett.

 

Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a simogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogy rákérdezek, és akkor vettem észre, hogy már alszik. Álomba sírtam magam.

 

A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL

Szombat este

 

A Fradi kikapott. De este k*rtunk egy jót..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hatalmas!!! :D

Ezt gondoltam én is, amikor olvastam, azért raktam be ide :D

Végül is, így is biztonságba lehet tudni az autónkat. :lol:

A legjobb megoldás erre :lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhunyt Bear Grills!

A híres túlélő utolsó filmjének forgatásán halt éhen, melynek címe "Élj meg Magyarország fővárosában az ottani minimálbérből" volt. Bear a forgatás elején felvette a nettó 70125Ft szakmunkás minimálbért és megkezdte a túlélést, ám a forgatási hónap harmadik hetének közepén, miután a hónap elején kifizette az általa lakott 40m2 belvárosi gangosház 2. emeleti lakásának összes rezsijét és a fennmaradó 5000Ft- ot az azt követő második napon felélte elhunyt. Halálát egyértelműen a levertségből a mélydepresszióba zuhanás, valamint a tartós éhezés okozta. Bear Grills-t országunk kormánya saját halottjaként gyászolja.

 

Kész van, hiába kifordult a humora. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.