Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Nos természetesen a földrajzi domborulatokat vettem észre előbb bár gondoltam hogy lesz ott valami más :D Viszont lenne ellenvetésem az ellen a 100% ellen.Nem mondok semmit de tudjuk hogy nem lehet igaz minden férfira....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, látom legalább humor terén hozzáértő vagy...amúgy én a régi társulatot is szerettem, merőben másabb volt a stílus, kicsit...merészebb és nehezebben emészthető, de ez a mai, M1-en adott sorozat sem rossz, főleg a legutóbbi rész, kifejezetten tetszett! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, látom legalább humor terén hozzáértő vagy...amúgy én a régi társulatot is szerettem, merőben másabb volt a stílus, kicsit...merészebb és nehezebben emészthető, de ez a mai, M1-en adott sorozat sem rossz, főleg a legutóbbi rész, kifejezetten tetszett! :)

Én is szeretem mindkét felállást, bár eleinte kicsit nehezen szoktam meg Pethő Zsoltot Galla helyett. Egyébként tavaly előtt és tavaly voltunk haverokkal előadásukon (Anyám tyúk, avagy az ember tragédia, Három testőr és a jeti (vagy mi a pék)) és mindkét alkalommal nagyon jól szórakoztunk (nekem konkrétan begörcsöltek az arcizmaim az előadás végére :D ).

Az új műsortól eleinte kicsit féltem, hogy hátha már nem tudnak újat mutatni, de nagyon pozitívan csalódtam. Ez a szám pl az új sorozatból van és marha jó (főleg, ha ismerjük az eredetit) :D

http://www.youtube.com/watch?v=v6UFk7LAeNQ

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.