Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek."

Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik.

- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?

- Úgy volt, apu, hogy éjjel háromkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.

- És akkor hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?

- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kisgyerek tényleg vízfejű és szerintem ronda is. Mindig mondják az anyukák az utcán egymásnak, hogy milyen szép a gyerekük, közben meg két rózsaszín izé mozog a ruhák között a babakocsiban...én ezt sosem értettem.

 

Az a macska meg örülhet, ha még él két évet, teljesen életképtelen. El tudom képzelni, hogy mekkora kábeleket fektet, arra szerintem egy IFA homok kell, hogy elkaparja. A nő meg azzal súlyzózik, este pedig odarakja az ablak elé, hogy fogja a cúgot....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kisgyerek tényleg vízfejű és szerintem ronda is. Mindig mondják az anyukák az utcán egymásnak, hogy milyen szép a gyerekük, közben meg két rózsaszín izé mozog a ruhák között a babakocsiban...én ezt sosem értettem.

Ezért nincs gyereked, és sose lesz. :) További kommentet nem karok hozzáfűzni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondoltam, hogy örökbe fogadok egy 18éves maláj kislányt. Így megspórolom a kaki-pisi-sírás-evés-hányás időszakot. Engem a nagyon kis gyerekek mindig is idegesítettek, hiába kérdezed meg miért sír, ő csak jobban sír...ennél vegetatívabb már csak egy SP fan 18éves lehet, aki mindezek mellett még emos is! :) Az olyanokba is kár volt időt és tápanyagot fektetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Mekkora volt már ez a rajzfilm sorozat :D

Angolul nem tudóknak

 

 

-Íme, tiszta kriptonit! Gyengülsz már barátom?

-Az Superman gyengéje, nem az enyém!

-Tényleg?

-Aha, bizoooony!

-Ó azaz idióta. Akkor, itt van ez! Nos bántja a szemed a sárga? Ugye, hogy fáj?

-Az meg a Zöld Lámpásé!

-És mit szólsz egy kis vízhez a képedbe? Nos olvadsz már?

-Az a gonosz boszorkány!

-Ááh, csak az időnkent pocsékoljuk! Mi a gyengéd?

-Nos...Hülye, hülye, hülye! Soha ne mondd el az ellenségnek, hogy milyen ketreccel tud csapdába ejteni!

-Arról nem is beszélve, hogy megépíteni is segítettél.

-Tudom! Hülye!

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.