Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Komolyan! És szebb is, ha azt vesszük hogy eddig minden valódi fánk vagy görbe volt, vagy eldőlt...

Dettó! Amig nem vettünk műt, mindig kikellett kötni, hogy ránk ne boruljon :yeah: Mindig vigyázni kellett a diszitésnél, mert ha az egyik oldalra csak egy kicsit több jutott, mint a másikra akkor már dölt is el :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnálom az igazi fákat, de annál jobban szeretem az igazi fenyőfát karácsonykor. Azt hiszem, érdemesebb lenne kiültethető fát venni.

Nekünk nem szokott bajunk lenni a fákkal, nem dőlnek, és egyenesek is szoktak lenni.

Néhány évig vettem ezüstfenyőt, gyönyörű szép tud lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, van hátrány is, de sokkal jobb, mint panelben lakni.

Szerencsére nekem egyik se.

Én csak annyiból nem szeretnék vidéken élni, mert szeretem ha mozgás van körülöttem, és minden megtalálható a városban, ami mondjuk egy faluból hiányzik(ezen lehetőségeket értek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fenyőből csak is az igazi. Nálunk már hagyomány, hogy apám elmegy megvenni, mindig megfogadja, hogy ezúttal kicsit vesz, aztán mindig le kell belőle faragni. Aztán a húgommal megküzdve a szúrós tűlevelekkel, a már megint sok szaloncukorral és a törékeny habkarikával (és az azok kötözésére szolgáló évek óta egyre formásabb gombóccá serdülő kilóméternyi madzaggal) feldíszítjük a fát. Aztán előszedjük a gömb- és egyéb díszeket, mely közül sok idősebb, mint én, és azokat is felpakoljuk. Utánna meg megnézzük, hogy a macskák hogyan másznak fát (erről jut eszembe, a két kicsi tavaj még le tudtak ülni az ágakra, olyan aprók voltak. De azóta kistigrisekké fejlődtek... ó-óóó).

Persze mi nem is egy hétig hagyjuk meg, hanem amíg szép. Az egyik fánk február végéig kitartott. Kikötéssel sincs gond, mert egy műfenyőt is ki kéne kötnünk a macskák miatt, sőt, azzal talán még könnyebben elbánnának. És szerintem sokkal szebb is, hangulatosabb is az élő.

 

Vidéki élet: én is úgy vagyok, mint Obi1. Jobban szeretem a nyüzsit, a hangzavart. Egyszer két hónapot töltöttem a nagymamámnál falun, és a csend és nyugalom végül már az idegeimre ment. Törzsgyökeres városiként is bejáró vagyok, öt évig bejártam Zircre, most meg már két éve járok Fehérvárra. Szóval ez nem falusi hátulütő. Viszont a mindenki tud mindenről dologról falra tudok menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyüzsit én is szeretem magam körül, de nem mindig. Mivel városba meg gyakran járok, így kapok nyüzsit is :) Viszont abban Obi1-nak tökéletesen igaza van, hogy városban több a lehetőség, ezt elég gyakran megtapasztalom (pedig mi is város vagyunk, csak éppen 11000 fős :P ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az R2 telefon is jó.A Media Markt-ban láttam.

 

Amikor egyszer elgépeltem egy telefonhívást, és rossz számot hívtam, felvette a telefont egy ürge, és hallottam a háttérben R2-D2-t.Persze visszakérdeztem a zajra, a R2-s telefonja volt az.Egész jól elbeszélgettünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.