Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Jaja, nagyon jól reagálja le a dolgot. :yeah:

Nem csoda, hogy ledöbbent, nem lehetett könnyű rádöbbenni, hogy nemcsak ő, hanem a felesége sem teljesen az, akinek látszik. :P

 

A True Lies nagyon jó film, de részemről nem kimondottam Jamie Lee Curtis bájai miatt. :D Nekem pl. nagyon bejött a film témája. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ezt nemrég kaptam. Szakadok ;)

 

 

Kannibál törzset alkalmaz egy világcég, az afrikai leányvállalat őrző-védőinek. Tartanak tőle, hogy el-eltűnnek majd alkalmazottak, de semmi gond, mert a törzsfőnök Aghwopakitru-ra felesküdött hogy nem fognak megenni senkit, legfeljebb csak a konkurenciától.

 

Fél évvel később eltűnik az egyik takarító. Miután a körzete piszkos marad, keresni kezdik, nem találják. Összedobolják a kannibálokat, a törzsfőnök a rendőrök szeme láttára mindenkit megesket az összes szellemre, hogy ők ilyet nem (t)esznek.. A nyomozók elmennek.

 

A törzsfőnök rákérdez:

- Ki volt az?!?

Hátulról egy ifjú kannibál halkan beszól: ő volt.

A törzsfőnök erre:

-"Vazze..."!!!, nem megmondtam, hogy a takarítókat ne bántsátok! Itt olyan jó helyünk van! Hat hónap alatt megettük a managementet, a kontrolling osztályt, a financial monitoringosokat, a strategic finance departmentet, a marketingeseket, az asset optimalisation expertise workgroupot, és a corporate customers relations officert, de a kutya se vette észre!

 

Erre te megzabálsz egy dolgozót...!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.