Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Itt egy torrent egy kamerás verzióhoz. Nem, még én sem töltöttem le, és ha jól olvastam spanyolul van, de biztos van aki így is ránézne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Köszi skacok a spoilert. :D De valahogy éreztem, hogy ő visszafog térni még szellem alakban. ;) 

 

Akkor megnyugodtam. Nincs bajom a szinkronnal, eddig mindig így tekintettem meg az összes filmet. 

Úúú bakker. Bocsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Köszi skacok a spoilert. :D De valahogy éreztem, hogy ő visszafog térni még szellem alakban. ;) 

 

Akkor megnyugodtam. Nincs bajom a szinkronnal, eddig mindig így tekintettem meg az összes filmet. 

Bocsi :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No problem. :) Igazából 33% volt az esélye, hogy megjelenjen. Meg igazság szerint az egyik spoilermentes kritika említett egy visszatérő karaktert is. Hát ez van, ilyen a net világa.

 

Az egyik osztálytársam reggel közölte, hogy ő az instagramon belefutott 2 spoilerbe a filmmel kapcsolatban. Mondtam neki, hogy ne árulja el. Ő jövő héten pénteken fogja megtekinteni a filmet.

 

29 perccel korábban, kudar írta:

Itt egy torrent egy kamerás verzióhoz.

Köszi kudar. :) Jó lesz szombaton megtekinteni újból a filmet. :D 

 

Amúgy 2 éve amikor megtekintettem kamerás verzióban a 7. részt elsőnek, akkor vagy fél óra hiányzott belőle. Az egyiknél az egész Hosnian -os robbantás, illetve annak közvetlen következményei nem voltak benne, míg a végefelé Han halála és Finn vs. Kylo. :( 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kudar írta:

Itt egy torrent egy kamerás verzióhoz. Nem, még én sem töltöttem le, és ha jól olvastam spanyolul van, de biztos van aki így is ránézne.

Kösz, kudar, most akartam lefeküdni. :P De így egyhamar nem lesz belőle semmi. :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 13. - 8:22, csoli1138 írta:

Bocsánat, nem kell megijedni, szinte spoilermentes spoilerekkel jöttem! ;)

Csakis a hangulatfokozás kedvéért. Valószinüleg el leszek varázsolva, de most még naívan el tudom képzelni, hogy figyelni fogok esetleg, vagy jobb szó, hogy talán kiszúrhatom a filmben ezeket a spoilerbe rakott régi (2016 márciusi) többnyire dubrovniki forgatási képeket. Nagyon érdekesnek találtam őket -már csak azért is, mert itt van alattunk egy köpésre..Fura lesz/lehet Őket a kész filmben látni/nem látni/máshogy látni:

Direkt vannak kis méretre állítva is, mint ködös előképek.. ;) Talán felér egy új spottal, hisz nemigen láttuk ezeket az eddigi mozgókép-anyagokban, én is szinte megfeledkezdtem róluk, csak épp végignéztem az ep 8 mappát, és eszembejutott, hogy ; ja tényleg, ezek is vannak!

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Nos a rendőrök megvoltak, a dupla ablak/ajtó is megvolt, a McQuarrie féle plafon elsőre nem volt meg. A jedi-fa is megvolt. Na majd holnap nézelődök tovább!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Érdemes lett volna a videó linkelése előtt elolvasni ezt a posztot a szomszéd topikban: 

52 perccel korábban, Darth Sky írta:

A film könyvváltozatából kiderül, volt-e Luke-nak felesége.

  Spoileres tartalom megtekintése

 

;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.