Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Aki látta már a filmet, annak milyen volt (természetesen spoilermentesen :) )? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Péntekig még van egy napom, meg egy fél, addig megakarom majd tekinteni a 7 -et, illetve nekiveselkedek a Phasma képregénynek - meg folytatnom kellene a Vérvonalat is. :| 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Aki látta már a filmet, annak milyen volt (természetesen spoilermentesen :) )? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Péntekig még van egy napom, meg egy fél, addig megakarom majd tekinteni a 7 -et, illetve nekiveselkedek a Phasma képregénynek - meg folytatnom kellene a Vérvonalat is. :| 

Én is pénteken nézem és pont most lesem meg épp a 7et. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Aki látta már a filmet, annak milyen volt (természetesen spoilermentesen :) )? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Péntekig még van egy napom, meg egy fél, addig megakarom majd tekinteni a 7 -et, illetve nekiveselkedek a Phasma képregénynek - meg folytatnom kellene a Vérvonalat is. :| 

Nekem elsőre nagy csalódás. Kylo viszont nagyon jóó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért csalódás? Mert igaznak bizonyultak a spoilerek? Tényleg érdekel miért nagy csalódás!

Én a mozis maratonra mentem. Hatalmas élmény volt közvetlenül a 7. rész után megnézni. Érezhető volt erősen, hogy más a rendező és fura volt az is, hogy ennyire merész SW-t még nem láttunk, de nekem ez nagyon üdítően és újszerűen hatott, nekem nagyon adta. A film engem ledarált a húsdarálón... simán.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha gyerekek, amilyen boldogság volt tegnap a kritikák részéről, ma mintha elkezdett volna ereszteni: vegyesek a beszámolók. 

Én igazából már annak örülök, hogy nem egy TESB-copyt kaptunk. Ha az előző részek színvonalát hozni fogja, de másképpen, akkor nekem máris tetszeni fog. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a beszámolók a majdhogynem csak pozitivból kezdenek átmenni vegyesbe az abszolút nem lep meg több dolog okán sem:

 

1. Az utóbbi években aszem elég jól kiismertem az egyszeri mozinéző embert, illetve a bizonyos frencsájzok állítólagos rajongóit (már amikor vélemény alkotásról van szó)... nos viselkedésük az esetek többségében egyszerűen érthetetlen (főleg az utóbbi csoportnak).

2. Akkor vagy valaki, ha fikázol... a pozitív véleményekre senki sem kíváncsi, főleg egy ilyen nagy volumenű címnél - mint az SW - kell megtolni a hater szekeret ... legalábbis gondolják sokan a kettyósak közül (igen kimondom... kettyósak!)

3. A film igenis megosztó! Amennyire merész és bevállaló lett nem meglepő, hogy ez nem fogja mindenkinek elnyerni a tetszését!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Miért csalódás? Mert igaznak bizonyultak a spoilerek? Tényleg érdekel miért nagy csalódás!

Holnap kifejtem, még megpróbálom emészteni kicsit. Egyébként nem a spoileres dolgok miatt nem nyerte el a tetszésemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

3. A film igenis megosztó! Amennyire merész és bevállaló lett nem meglepő, hogy ez nem fogja mindenkinek elnyerni a tetszését!

Igen, ez volt a legmerészebb SW-film, ami eddig valaha készült. Egyelőre én se mondom, hogy minden része maradéktalanul tetszett. Ha van olyan SW-film, amiről csak többszöri újranézés után formálódik ki a kompakt vélemény, akkor az ez. Ám annyi bizonyos, hogy a TLJ mérföldkő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ma kora este lesz alkalmam megnézni a filmet. Már nagyon izgulok, két éve várok erre a pillanatra. :) Benéztem egy picit az Értékeld a filmet topikba, de mivel spoileres, így csak az 1-5-ös skálán való értékelésekre lestem rá. Jó látni, hogy ilyen sokaknak tetszett itt, a fórumon, no meg a legtöbb kritikus is felettébb dicséri - ezek után még jobban furdalja az oldalam a kíváncsiság. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Húha gyerekek, amilyen boldogság volt tegnap a kritikák részéről, ma mintha elkezdett volna ereszteni: vegyesek a beszámolók. 

Én igazából már annak örülök, hogy nem egy TESB-copyt kaptunk. Ha az előző részek színvonalát hozni fogja, de másképpen, akkor nekem máris tetszeni fog. 

Nagyon sokan imádták innen is. De valóban megosztó. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha esetleg valaki írna egy ici-pici kritikaféleséget (akárcsak 1 bekezdést vagy pár gondolatot) Spoilermentesen, azt nagyon megköszönném. Sajnos egészen szombat estig kell várnom hogy megnézhessem a filmet. Kerülök minden spoilert, de éget a kíváncsiság. Ti "értő közönség" vagytok. Jó lett? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ha azt írom jó lett nem vagy előbbre, mert van itt olyan is akinek nem tetszik. :D Kinek hiszel? Egyébként ha nyitottan állsz hozzá élvezni fogod. Ha az SW dogmák béklyóba kötnek akkor nem. Bár a nevedet és az avatarodat figyelembe véve nem lesz baj a nyitottsággal. :) Ne is spoilerezz semmit a megtekintésig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetetlen a filmről érdemben spoilermentesen írni... Összességében jó volt, de azért volt egy-két fordulat, ami személy szerint az én tetszésemet nem nyerte el (ez egyéni ízlések miatt van). De ez egy ilyen merész filmnél, ami szembemegy minden elképzeléssel, talán nem is olyan meglepő... Mégis azt gondolom, hogy ennyire jól még soha, egyetlen SW-film se lett megcsinálva, mint ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Volt valaki közületek, aki szinkronosan nézte? Holnap úgy tekintem meg apámmal, és kíváncsi vagyok rá, hogy kb. mire számíthatunk. :) 

Nem kell félni tőle, egyáltalán nem volt gond vele, leszámítva Threepio hangcseréjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Volt valaki közületek, aki szinkronosan nézte? Holnap úgy tekintem meg apámmal, és kíváncsi vagyok rá, hogy kb. mire számíthatunk. :) 

Jó volt szinkronnal is. Stohl András továbbra is jól passzol Luke-hoz. Egyszer kimondják benne a lézerkard szót, de ha jól tudom az eredeti nyelven is úgy van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.