Ugrás a kommentre

Lego Star Wars


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

12 perccel korábban, csoli1138 írta:

Nem tudom mi az a szó, hogy steames.. Ha az a kérdés, hogy a deluxe mivel több a simánál akkor tudok válaszolni. 

https://hu.wikipedia.org/wiki/Steam

 

De am már utána néztem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekkel a kódokkal lehet beváltani az extra karaktereket. Nem kell más hozzá, mint megnyitni a holoprojekort, elmenni az Extra (kérdőjel) menüponthoz, és ott rányomni az Enter Code-ra:

 

3FCPPVX - Tarkin

ARVALA7 - The Razor Crest ship

C3PHOHO - C-3PO (Holiday Special)

GR2VBXF - Ratts Tyerell

KH7P320 - Aayla Secura

KORDOKU - Poe Dameron (Holiday Special)

LIFEDAY - Gonk Droid (Holiday Special)

OKV7TLR - Dengar

SHUTTLE - Resistance I-TS Transport ship

SIDIOUS - The Emperor

SKYSAGA - Temmin Wexley (Snap Wexley)

TIPYIPS - D-O (Holiday Special)

WBFE4GO - Nute Gunray

WOOKIEE - Chewbacca (Holiday Special)

WROSHYR - Darth Vader (Holiday Special)

XV4WND9 - Admiral Holdo

Z55T8CQ - Poggle The Lesser

BAC1CKP - Mister Bones

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, ez nagy segítség volt! Protokoll droid, meg fejvadász és birodalmi tiszt nélkül nehéz felfedezni a világot, de így nagyon szuper. Most egy óráig mást se csináltam Coruscant alsó szintjein csak gyüjtögettem meg mellék küldetéseket csináltam. Nagyon jól leköt. Baromira eltalálták ezt a játékot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok! Mit lehet kezdeni a "Scavenger" karakterekkel? Mert megvan Kuill és rá is tudok váltani free play-ben, de képtelen vagyok használni.

Látom, hogy scavenger lenne a célkarakter, de semmi.

Din Djarinnal simán ment a fejvadász képességes cél. hmm..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ezzel én is szivtam. Elvileg az ep.7-el kell haladni és akkor aktiválódnak a scavenger képességek.

Klassz.. Hát pedig én sorban akartam haladni. Mármint úgy, hogy Ep 1 story, aztán ep 1 free play. Úgy látszik akkor jobb letolni komplett sztorit free play előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 04. 08. - 13:18, csoli1138 írta:

Srácok! Mit lehet kezdeni a "Scavenger" karakterekkel? Mert megvan Kuill és rá is tudok váltani free play-ben, de képtelen vagyok használni.

Látom, hogy scavenger lenne a célkarakter, de semmi.

Din Djarinnal simán ment a fejvadász képességes cél. hmm..

Közben eljutottam a Jedi visszatér végéig és mint kiderült itt már megkapod a Scavenger képességeket, amikor Wicketet irányitod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most tűnt fel, hogy Rogue One ill. Bad Batch karakterek nem lettek elérhetőek, pedig a redeem kód ami a tokban volt 3 letöltést tartalmazott. A Solo és a Mando s01 lejött vannak is figurák, de a másik saga karakter pakk, szintén telepítve, de 0 MB és nem is jöttek karakterek. Az all characters szekció nekem 380-at számlál. Jól van ez így? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rogue One karakterek április 19-én, a Bad Batch figurák és a Mandalori második évad figurák pedig május 4-én aktiválódnak.

 

Ezek lesznek a Rogue One figurák:

Jyn Erso

Bodhi Rook

Cassian Andor

K-2S0

Chirrut Îmwe

Baze Malbu

Director Krennic

 

A Mando második évad figurák:

Ahsoka Tano

Boba Fett

Bo Katan

Fennec Shand

Moff Gideon

 

Ez pedig a Bad Batch:

Hunter

Wrecker

Tech

Crosshair

Echo

 

Emellett van egy Classic karakter pakk és Trooper pack. Aki nem előrendelésben vette a játékot annak április 19-től lesz elérhető a classik pak és május 4-től a Trooper pack. Utóbbiban ezek vannak:

Death Trooper

Incinerator Trooper

Range Trooper

Imperial Shore Trooper

Mimban Stormtrooper

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van olyan hely, ahol már forgalomból kivont, bontatlan Lego szetteket lehet venni az elmúlt 5-6 évből? Néhány kisebb szett kellene, amiket nem akarok bricklinken milliárdokért rendelgetni Belgiumból meg Hollandiából. Börzéken, SW-találkozókon szoktak ilyesmiket árulni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 04. 14. - 0:31, Whill írta:

Van olyan hely, ahol már forgalomból kivont, bontatlan Lego szetteket lehet venni az elmúlt 5-6 évből? Néhány kisebb szett kellene, amiket nem akarok bricklinken milliárdokért rendelgetni Belgiumból meg Hollandiából. Börzéken, SW-találkozókon szoktak ilyesmiket árulni?

Lego fórumokon érdemes nézelődni, de, ahogy Nabo is írta, bontatlan, már nem árult Lego szetteket maximum csak az árul nem aranyáron, aki nem ért hozzá. De olyan meg nem árul bontatlan szettet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hogy álltok a játékkal?

Én a story végére értem tegnap, nagyon tetszett az első végigjátszás. Néha egy egy mellékszálon elszaladtam néha, meg pár kiber kockát is beszedtem, ha úgy tűnt meglesz hamar.

Néhány bug-ba belefutottam ám, nem tudom ti mit tapasztaltatok?

Jártam úgy az űrben, hogy2 másodpercenként felrobbantam és nem tudtam mi az oka, a menüt sem volt időm megnyomni, aztán egyik másik alkalommal úgytűnt, hogy belémspawnol egy trade fedaration battleship. Gáz volt. Aztán Rey vs Kylo-nál lefagyott Kylo, nem tudtam neki ártani, ki kellett lépnem. aztán Maul ellen sietősre akartam venni, mert ott az egyik kihívás az, hogy 10 perc alatt legyen meg.

Basszus a vörös fényfüggönyökön át lehet jutni rohanással egyből a gödörhöz a puzzle-eket kihagyva  de, de akkor ott is egy fagyott Maul vár és cseszhetem,  ki kell lépni. Ha visszaváltok a másik karakterre aki a kint maradt az sem segít. párbaj módban ugrálgat, nem lehet vele mit kezdeni, mert ő meg nincs ott.

A jedi busines trófea is nagy szívás volt, de azért megvan. Ott a mellékszál kék felkiáltójeles guide-ja nem mutatta magát a kihívás sorozat egy részénél, 1 órámba telt mire feladtam és végül youtube-bal oldottam meg. pfejj.

Szóval elkezdődőtt a legó játékok kedves és átkos része: a gyűjtögetés..

Ti is ki akarjátok vinni 100%-ra?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2022. 04. 23. - 13:45, csoli1138 írta:

Na hogy álltok a játékkal?

Én most jutottam el a sztori mód végéig. Nagyrészt a a kyber-kockákat gyűjtögettem, de még igy is csak úgy 460-at szedtem össze a több mint 1100-ból. Ami érdekes hogy azt írja, ki hogy Theed-nél még nem gyüjtöttem be az összeset pedig a térképen egyetlen kyberkocka se maradt és szerintem mindenhova bementem már. Nem tudom mi hiányozhat. Ugyanakkor például Achc-To-t már sikerült 100 százalékra kihozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 04. 23. - 13:45, csoli1138 írta:

Ti is ki akarjátok vinni 100%-ra?

Múlt héten én is befejeztem a sztorit, de még nagyon messze van minden karakter beszerzése. Én most arra hajtok. Jó lenne majd kiplatinázni ezt is, de szerintem attól még nagyon-nagyon-nagyon messze vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Én most jutottam el a sztori mód végéig. Nagyrészt a a kyber-kockákat gyűjtögettem, de még igy is csak úgy 460-at szedtem össze a több mint 1100-ból. Ami érdekes hogy azt írja, ki hogy Theed-nél még nem gyüjtöttem be az összeset pedig a térképen egyetlen kyberkocka se maradt és szerintem mindenhova bementem már. Nem tudom mi hiányozhat. Ugyanakkor például Achc-To-t már sikerült 100 százalékra kihozni.

Sokszor egy másik küldetés után válik csak láthatóvá valami, és nem is egy esetben ez egy másik helyszín, sőt másik bolygó. 

Én olyat is tapasztalok, hogy egy meg szerzett cucc, látszik a térképen, kijelölhető, odaköveted, aztán persze nincs már ott. De a térképen igen. Még 100% után is. Kiberkocka és karakter is maradt így. Jundland wastes egy kocka, stalgishen hive-on Plo Koon karakterikonja.. 

Én végeztem a story levelek, minikit és story challenge - eivel, - Az utolsó pályán ott is gond volt az uccsó minikit, nem volt kijelölhető a mapen, sőt megjelenítbe sem volt rajta- 

Szóval most folyamatban a nagy free roam, szektoronként próbálok haladni, Kamino és társa kész, Kashyyyk és társa is, most Tatooine/Geonisis van soron. Kemény menet lesz. Rengeteg a cucc. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Megyeget a free roam..fú, ez még a soknál is több! A story ehhez képest semmi. A több szintes világok nem a kedvenceim, az már biztos. De hát a több szintes pályákat is utáltam. Persze nem sztoriban, ott jól megy a guide. De például free play-ban a tantive 4 pálya 100%-ra, fejfájásig szédített, hogy mi hol merre? Eddig az a mélypont.

Ma elértem az 1000 kyber kockát.

3 szektor van vissza, de valamelyikben már megvan nem is egy bolygó 100%-ra. Ez továbbra sem könnyű.

Én úgy csinálom, hogy pucolom a térképet amíg lehet, aztán mikor üres, de nincs meg a 100% és a menüben látszik, hogy van még kihívás, akkor a menüből meglesem/megveszem a pletykát, hogy mit kell csináljak máshol, hogy felnyíljon az utolsó egynehány kocka, karakter, járgány, vagy egyéb kihívás. Sajnos néha, nem megy a guide, vagy de csak egyszer kétszer és ahogy írtam, ottragadt ikon is elő-elő fordulgat. Ma például olyan anomália volt, hogy amikor szivárványrobbanás effekt van, mikor megszerzünk egy kyber korckát, az effekt egy része úgy a képernyőn maradt, hogy még a főmenüben kilépve is ott volt.

Amúgy a free roam is igen szórakoztató és érdekes látni, hogy hogyan fejlődök a fejtörőkben. Vannak sémák, amiket felismerhetsz, ahogy haladsz, de sokat ebszolút nem mondanék könnyűnek, komoly térlátás és néhol kreativitás és kitartás is kell.

A humor is ugyanúgy jelen van a free roam-ban mint a storykban, ma például az Exegolon Snoke és a klón mivolta kapta meg nagyon a fricskát. Durva kis paródia volt, nem spoilerezem el, de akkor is dícséretet érdemel, mert aláhúzza ami nem lett kerek perec kimondva 9-ben és biztos, hogy sokan nem jól értelmezik Snoke szerepét/jelentőségét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel megszereztem a Paltinum trófeát!

Hát nem kis erőfeszítésbe telt azért. Meg időbe.

A 100% nincs meg, meg, mert időközben jött egy update és az új capital ship-ek tartalmaznak még kyber kockákat, de egyelőre meg sem akarnak jelenni a kijelölt bolygók űrjeiben.

Szóval velük folytatom majd.

Ha egy két nappal előbb végzek, meghúzhattam volna a kart a Yavin 4-en a templom felső termében, ami 100%-ra aktiválódik, de most még nem, mert az update miatt 1166 kyberrel is visszaesett 99,7-re, mert 1200 az új kockakövetelmény..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.