Ugrás a kommentre

Lego Star Wars


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

  • 9 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Valaki megvette ezt a szettet?

75226-box1-v29.jpg

Mert én igen és kérdésem lenne.. Nagyon gagyira sikeredett a sisakokon a két birodalmi jelzés.. Elcsúszott, szellemképes, legóhoz méltatlan. A 3-ból kb 1-en elfogadható.. Valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Valaki megvette ezt a szettet?

 

Mert én igen és kérdésem lenne.. Nagyon gagyira sikeredett a sisakokon a két birodalmi jelzés.. Elcsúszott, szellemképes, legóhoz méltatlan. A 3-ból kb 1-en elfogadható.. Valaki?

Én ugyan nem, viszont ha problémád van a készlettel, akkor nyugodtan írj a LEGO-nak ezen az oldalon.

 

https://www.lego.com/hu-hu/service

 

Nekem is küldtek pótalkatrészt a törött helyett.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, HeirToGrievous írta:

Én ugyan nem, viszont ha problémád van a készlettel, akkor nyugodtan írj a LEGO-nak ezen az oldalon.

 

https://www.lego.com/hu-hu/service

 

Nekem is küldtek pótalkatrészt a törött helyett.

erre ránézek! köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, csoli1138 írta:

Most kaptam mailt, hogy postázták a 3db sisakot! Meg vagyok lepve kellemesen!

Nagyon köszönöm az ötletet! Nem is hittem, hogy ilyen van! 

Ennek örülök, és még egyszer szívesen. :)

A vicc az egészben az, hogy már én sem emlékszem, honnan tudok erről a lehetőségről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És basszus, puszira kiküldik.. Se számla, se fénykép, se telefonhívás, semmi. 

Nem semmi! Persze gondolom, ha rendszeresen próbálkoznék, akkor a körmömre néznének. 

De hát nem is volt még panaszom eddig!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

És basszus, puszira kiküldik.. Se számla, se fénykép, se telefonhívás, semmi. 

Nem semmi! Persze gondolom, ha rendszeresen próbálkoznék, akkor a körmömre néznének. 

De hát nem is volt még panaszom eddig!

A nyugati kúltura. Ennyi. Remélem egyszer itthon is ez lesz a szint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

És basszus, puszira kiküldik.. Se számla, se fénykép, se telefonhívás, semmi. 

Nem semmi! Persze gondolom, ha rendszeresen próbálkoznék, akkor a körmömre néznének. 

De hát nem is volt még panaszom eddig!

 

37 perccel korábban, Frenkie írta:

A nyugati kúltura. Ennyi. Remélem egyszer itthon is ez lesz a szint.

3 körömnyi műanyag darab lett kérve, egy ekkora cégnél ez lófütykös, oké szép dolog, de azért ne is essünk hasra tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én meglepődtem! Szórszálhasogató minifig gyűjtőként, nagyon bosszantott a dolog. Már fel voltam készülve, hogy újabb szettet/szetteket veszek és mind zsákbamacska lesz. 

Na mindegy, én örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy Puzzle gyártó cégről olvastam, (aminek most nem jut eszembe a neve, de az biztos, hogy nem a Ravensburger volt) ami ha például hiányzik egy darab vagy sérült, akkor küldenek helyette másikat.

 

Szerk.: közben megtaláltam.

 

"Az Educa garantálja a prémium minőséget és minden 500, 1000, 1500 és 2000 darabos puzzle terméke mellé Puzzle-fix ragasztót ad ajándékba, mellyel az elkészült kép rögzíthető. Az ajándék puzzle ragasztón túl a gyártó egyedülálló szolgáltatást is nyújt kedves vásárlóinak. Ha elveszett vagy megrongálódott a puzzle egy-egy darabja nem kell aggódnia! Írja meg a gyártónak a hiányzó darab pontos helyét (pozícióját), és az Educa ingyenesen elpostázza Önnek. Nem lesz hiányos egyetlen puzzle sem, ha az Educa puzzle-t választja!"

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Tegnap, amikor nekiálltam építeni, még játszottam a gondolattal, hogy meghirdetem az AT-ST-t és csak a figurákat tartom meg.

Menet közben meggondoltam magam! Nagyon jó a szett, nagyon ötletes megoldásokkal van megalkotva a lépegető. Méltó helyet kap inkább a polcon a TIE fighter mellett.

Nos mivel az építés éppen egybeesett Sanctuary c. résszel, melyben Cara is debütál, megállapítást nyert, hogy ez a premier előtti szett is téved.

Caranak nincs is saját puskája. Csak a Mandinak van. Így Cara egy kis sugárvetővel kerül a polcra autentikusan.

Viszont a Mandi fegyverét meg customáltam:

A hosszú puska, amit Cara kapott, annak tusa tök jó alapanyag és filmhű. De ha arra építenénk rá a toldóval a villát, akkor már lehetetlenül hosszú egy minifig méreteihez képest.

Így elkövettem azt szentségtörést, hogy rövidebbre vágtam a villát, úgy dugtam a toldóba és még a hosszúcsövű puska csöve is rövidebre lett szabva.

Így tökéletesebb és autentikusabb fegyvert kapott a Mandi, mint az eredeti modell, mert ott egy ici pici sugárvető van felépítményekkel puskatus nélkül.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nagyon sok szép újdonság jött januárban, köztük olyan hiánypótlások mint Obi-Wan kunyhója, de mindenki keressen rá, aki legózik.

Most lusta vagyok az egész januári kínálatot beemelni, de a The Mandalorian-hez kapcsolhatóan kaptunk egy igen színes-szagos Battle Pack-et ami mellett nem lehet elmenni 4500ft-ért:

lego-star-wars-75267-mandalorian-battle-

 

Na, jó a Sith-trooper csomag is jönni fog:

75266?scl=1.7&op_sharpen=1

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Most, hogy 10 év után újrafelfedeztem a Lego Star Wars világát, elképesztő, hogy milyen változáson mentek át a szettek/figurák gyerekkorom óta. Így egy UCS Slave I-nal kezdtem új gyűjteményemet. Az újdonságokból meg is vettem a mandalori AT-ST-t. Király szett, remek színekkel. A Rebelst újranézésemmel együtt megrendeltem Rex AT-TE lépegetőjét is. Amiket be szeretnék a jövőben húzni: Mandalori Battle Pack, LAAT/i csapatszállító, UCS Jawa homokcucc, Poe Dameron gépe. 
 

Nagyon várom a jövőbeli szetteket. Elvileg ugye jön majd a UCS LAAT/i. Imádkozom egy Mygetoo battle packért Bacaraval és a galactic marinessal, illetve a még soha nem látott UT-AT szettért. Remélem jönnek majd Fallen Order szettek is, elsősorban Second es Ninth Sisternek örülnék, illetve a Kashyyykos mocsár AT-AT-nak. 
 

Veteránoktól kérdés: hogy tartjátok tisztán, pormentesen a Legokat? Illetve aki minifigurákat gyűjt, hova rakjátok ki őket? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 2 héttel később...

@Dzséjt, @Ody Mandrell, bocsi, valami legós tiltás rémlik nekem!

Meg szeretnék osztani egy figyelemreméltó újdonságot linkelt képekkel, de nem tudom szabad-e.

A Lego star wars "Sithek" 3 az egyben ART kollekció újdonsága lenne.

Szabad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csak olyan képet és videót szabad megosztani, ami hivatalos forrásból származik. 

Értem. A kockaáruházas képek bentmaradtak akkor felteszem azokat lehet továbbra is.

 

Szóval, igen borsos, de annál exkluzívabb ötlettel rukkoltak elő!

thumb_large_31200-alt1.jpg

 

Maul alternatíva:

thumb_large_31200-alt2.jpg

 

Ren alternatíva:

thumb_large_31200-alt3.jpg

 

Sajnos 36 és 42 rugó ami szvsz akkor is fájna, ha mindhárom benne lenne..

De ha megveszed a hármat, egy nagy Vader is kirakható..

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Nekem a doboz alapján úgy tűnik, hogy megveszed a szettet, és a 3 közül azt rakod ki, amelyiket akarod (1 kép 3 lehetőség)

Így van. A fentebbi posztomban írtam is hogy 3 az egyben. Úgy értettem, hogy kerettel együtt 3 egyszerre kirakott kép is lehetne a szett. Persze álmodik a nyomor. Csúnya üzlet van emögött, csak ez most fájdalmasan drága, hisz semmi spéci alkatrész nincs benne. Egy dokumentumfilmből tudom, hogy annál drágább egy szett minnél több speckó cucc van benne. Itt a lényeg egy zacskó 1x1-es gomb. Nagyon tetszik, de felháborítóan drága lenne 100 felett kijönni a 3 képpel. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Elmennek a búsba hogy ez nem jött össze idén... 

Régebben még volt olyan pletyka, hogy idén jön, október 20. -án. De erre számítani lehetett, hiszen idáig egy deka infót se közöltek róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.