Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ody, remélem feljössz még ide, a megbeszélt vonaton elölről a negyedik kocsiba szállj fel, ha lehet, mert nem szeretném végigjárni a fél vonatot, míg megtalállak :P Ha nem leszel ott, nem kereslek meg :P De nekem jó a harmadik vagy akármelyik, a lényeg, hogy konkrét legyen, utálatos végigmászkálni a vonatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csináljuk a következőt.Legyen 11-kor a tali Újpest-központnál, természetesen Donátot bevárjuk.Ahogy saccolom, ő kb 11 óra 10-re fog odaérni.

 

Viszont Bomarr akkor tuti nem leszünk otthon 11-kor, mert még bemegyünk a Sparba is.Kb 11 óra 40-re érünk a lakáshoz.

Esetleg nem tudnál 11-re a metróhoz jönni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon jól éreztem magamat, nemrég értem haza, kicsit kóválygó fejjel, de remek kedvvel. :)

frenkie, köszönjük a lehetőséget, nagyon szép helyen laksz, jó volt ott lenni. :D A kaját meg szívesen csináltuk, és örülök, hogy ízlett. :D Nem vitás, jobb fórumtalit háznál tartani. Képek is készültek, és holnap megkísérlem a képfeltöltést az imageshack-re. Remélem, Dzséjt és Bomarr is mielőbb mgosztják velünk a képeiket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is remekül sikerült a tali! Szuperül éreztem magam, de azért ne minden képet rakjatok fel. :) Köszönöm továbbá, hogy megírtad neked a TCW -t frenkie, a lányoknak meg a kaját. Isteni finom volt!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a tali, köszi frenkie a meghívást :) Nagyon sajnáltam, hogy jött még egy másik program estére, ami egyébiránt nagyon felemásra sikerült, de azért is mentem oda is, mivel húgomat néha nehéz otthonról bárhova elcipelni, és mivel azt mondta, hogy erre jön, így aztán mentem velük császkálni. Bár közben azt járt a fejemben, hogy nagyon maradtam volna :D

Az étkeket szívesen, máskor is :D

Remélem, képek hamarosan lesznek :D

Phobos, remélem, elérted a járatod. Az a helyzet állt elő, hogy mi csak mentünk, amerre Pildi mondta, aztán gyanús volt, hogy milyen sokat kell menni. Leszólítottam egy nőt, aki mondta, hogy jó felé megyünk, szóval mentünk, de elég sokára értünk a metróhoz. Visszafele sokkal hosszabbnak tűnt a táv.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet állt elő, hogy mi csak mentünk, amerre Pildi mondta, aztán gyanús volt, hogy milyen sokat kell menni. Leszólítottam egy nőt, aki mondta, hogy jó felé megyünk, szóval mentünk, de elég sokára értünk a metróhoz. Visszafele sokkal hosszabbnak tűnt a táv.
Bocs, hogy azt nem mondtam, időben kb. mennyi lesz. :oops: Amerre odafelé mentünk, az rövidebb út, mert kicsit keresztbe visz. De lényeg, hogy rendben megtaláltátok a metrót. :)

Nekem visszafelé kifejezetten jól esett a friss levegőn gyalogolni, mielőtt beültünk a metróba jó félórára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, elértem :)

Bár könyvet nem tudtam így venni, de sebaj, veszek holnap :)

Amúgy tényleg eléggé sokáig gyalogoltunk tegnap :D

Remek :) Könyv biztos lesz holnap is :)

 

Bocs, hogy azt nem mondtam, időben kb. mennyi lesz. :oops:

Sose bánd, csak azért aggódtam picit, mert közben rájöttem, hogy későn indultunk, és Phobos talán lekési a járatát. Nem figyeltem eléggé oda az időre, de szerencsére semmi probléma nem volt :) Már a térképet is előhalásztam, hogy megnézzem, jó hegyen vagyunk-e, de közben jött valaki, akitől meg lehetett kérdezni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a tali. Lehetett sejteni, hogy jó lesz, de annál legalább kétszer olyan jó lett. A házigazdának és a konyhatündéreknek külön köszönet. Pár kép izelitőül:

 

z04.jpg

 

z02.jpg

 

z06k.jpg

 

És persze a kötelező kompromitáló kép Ody-ról (ami egyébként meg se közeliti a nap legdurvább Ody-képét... de azt csak PM-ben lehet kérni :oops:)

z05f.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kockás felsőben az Dzséjt? Kis hajjal, sima arccal egy másik ember :) :)

Egész csinos fiú a torzonborz alatt :D

 

Egyébként fogalmam sincs, mitől lett ilyen ez a kép. :oops:

Nem beállított képeknél bármi előfordulhat :)

 

És persze a kötelező kompromitáló kép Ody-ról (ami egyébként meg se közeliti a nap legdurvább Ody-képét... de azt csak PM-ben lehet kérni :))

Szerintem a résztvevők megkaphatnák priviben :D Légy szíves, küld el nekünk :)

 

Köszi a képeket mindenkitől :P Pildi, a próbakép remekül sikerült :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész csinos fiú a torzonborz alatt :)

:) Ez jól esett :oops:

 

Itt vannak az én képeimből is néhány ízelítő. A résztvevők meg majd tőlem is megkapják az összeset :)

 

p1010001mc.jpg

 

p1010011f.jpg

 

Készül az életmentő elemózsia.

p1010016po.jpg

 

Minden látszat ellenére a kép nem beállított :)

p1010018k.jpg

 

A nap végéhez közeledvén, mivel döntési képességeink erősen limitálva lettek, létrehoztuk a Kupaktanácsot:

p1010019g.jpg

 

Kérem tisztelettel, az első kép Phobosról, ahol nem alkoholt tart a kezében. A kép természetesen beállított, valóság alapja nincs :)

p1010032qp.jpg

 

p1010038m.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.