Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Jut még a fejembe, látom, a csajokat a "helyükre" tettétek. :) :)

Cöcö... minket senki nem tett sehova, megelőztük a fiúkat abban, hogy kontár munkát műveljenek és nehogy mi csajok éhen haljunk miattuk :) Viszont a piszkos munka az övék volt, a mosogatás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt vagyok.Sajnos egy technikai baki miatt(tönkrement a vinyóm), nem tudtam tegnap írni.

 

Szerintem ismét sikerült, egy nagyon jó hangulatú talit tartani.Köszönöm mindenkinek aki eljött.Elötte azért elképzeltem milyen lesz majd, de maga a buli fenomenális volt.

Pildi, MissKarrde: Nektek nagyon szépen köszönöm a segítséget a konyhában és a remek kaját.A krémből maradt még , azt ettem vacsorára, meg ma is azt fogok.Tegnap vettem észre, hogy mégis volt itthon ketchup, csak kiment a fejemből.Ezért sorry.

Annak nagyon örülök, hogy mindenki jól érezte magát.Szerintem fogunk még ilyet csinálni, ha van kedvetek.

Egy viszont biztos.Alkoholfogyasztásban rekordot döntöttünk. :) Sörösüveg van egy millió, de a 7 decis Jager sem volt semmi 5 óra alatt. :D

Utána még elmentem egy buliba, és ott is Jager volt.A lényeg hogy csúnyán beálltam másnap kemény nap volt.

 

Bomarr:Töled meg azért bocs, hogy majdnem beleittam a sörödbe, de ha leülök valahova és beszélgetek akkor a mozdulataim automatikusak.Erre majd azért figyelek.

 

Donát:Megnézted a Ryant?

 

Ody:Sikerült jól kiírni a tcw-t,akkor már rendesen volt a fejemben? :)

 

A képeket leszedem én is mindjárt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy! Már hagyomány, hogy csinálunk ilyen álrészeges képet. :) Köszönet a képekért, valóban jók lettek. Pildi a késsel elég fenyegető. :D
Tanusíthatom, hogy senki nem volt ilyen részeg. :D A késes képet pedig épp Te csináltad, ha jól emlékszem - megzavartál paprika szeletelés közben. :)

 

Cöcö... minket senki nem tett sehova, megelőztük a fiúkat abban, hogy kontár munkát műveljenek és nehogy mi csajok éhen haljunk miattuk :D Viszont a piszkos munka az övék volt, a mosogatás :)
Teljesen egyetértek. Arról nem is beszélve, hogy igazán üdítő dolog volt kint finomságokat készíteni és kicsit beszélgetni erről-arról, érdekesebb dolgokról, mint a videó játékok. :D

 

Szerintem az elmondható, hogy most volt a legjobb a kaja! Az a speciális krém hihetetlen finom volt!!!
Anyának mondtam is, hogy nagy sikere volt, és ő is örült. :)

 

Szerintem fogunk még ilyet csinálni, ha van kedvetek.
Az szuper lesz! És hallgassunk többet zenét. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Köszönöm a Ryant először is, de sajnos még nem tudtam megnézni, a mostani hétvégén viszont ezer százalék, hogy sort kerítek rá. :)

 

 

Ráér, csak kiváncsi voltam.

 

Pildi:Persze hallgathatunk zenét, nyugodtan.Óriási szerencse, hogy a nagy része ki volt írva, és torrenoldalon tag vagyok.

 

Ody: Bocs a feliratért.Sajnos akkor már csak ösztönből cselekedtem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Bocs a feliratért.Sajnos akkor már csak ösztönből cselekedtem. :D
Ez legyen a legnagyobb baj. :) Kiváló volt a tali! Bármikor ismételhetünk. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, MissKarrde: Nektek nagyon szépen köszönöm a segítséget a konyhában és a remek kaját.

Annak nagyon örülök, hogy mindenki jól érezte magát.Szerintem fogunk még ilyet csinálni, ha van kedvetek.

Nagyon szívesen, máskor is :P

Szerintem kedvünk van :D De marhára vigyázok arra, hogy senki ne csináljon még hozzá másik programot, hogy sokáig maradhassak.

 

Nagyon érik nálad a fórumtali :D

Szerintem is :D De legalább hozzám közel lenne ;) Viszont másoknak meg messze :P

 

Teljesen egyetértek. Arról nem is beszélve, hogy igazán üdítő dolog volt kint finomságokat készíteni és kicsit beszélgetni erről-arról, érdekesebb dolgokról, mint a videó játékok. :P

Bizony ám :D Köszi a többi képet :)

 

Ody: Bocs a feliratért.Sajnos akkor már csak ösztönből cselekedtem. :D

Biztos ő is ösztönös volt már, mert ő se figyelt :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szívesen, máskor is :P

Szerintem kedvünk van :) De marhára vigyázok arra, hogy senki ne csináljon még hozzá másik programot, hogy sokáig maradhassak.

Jó gondolat. ;)

 

 

De én se, pedig mintha még Ody-val mondtunk is volna valamit ezzel kapcsolatban, de már nem emlékszem, hogy mi... :D
Asszem valami olyasmin ügyködtünk, hogy ugyanaz legyen a felirat szövege mint a filmmé. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr:Töled meg azért bocs, hogy majdnem beleittam a sörödbe, de ha leülök valahova és beszélgetek akkor a mozdulataim automatikusak.Erre majd azért figyelek.

 

Ez annyira nem volt probléma, hogy azóta már gyakorlatilag el is felejtettem. De tényleg. Ha most nem irod, eszembe se jut. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És persze a kötelező kompromitáló kép Ody-ról (ami egyébként meg se közeliti a nap legdurvább Ody-képét... de azt csak PM-ben lehet kérni :P)
Hohó! Melyik képről is van nagyba szó? ;) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem :)

Amúgy tényleg jó volt a rész, Grivi megint szétcsapot egy drága droidot :|

Viszont az már megint uncsi, hogy a szepik vesztettek az elején, de bejött az aszteroidáról való tüzelések.

 

Már várom a nyári talit :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.