Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Sokáig úgy nézett ki, hogy tudok menni a találkozóra, de közbejött valami...

Jó szórakozást kívánok mindenkinek, aki ott lesz! ;)

Köszi Zoli! Jó lett volna beszélgetni kicsit, de majd akkor legközelebb. Sok sikert a hétvégi programhoz. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy gyors kérdés: mennyi idő alatt juthatok el a Keletiből a Nyugatiba? Csak mert a holnap nagyon sokat kellene vesztegelnem Szolnokon ahhoz, hogy a reggeli vonattal menjek, hiszen nekem még Zagyvarékasról be kell utaznom Szolnokra, hogy felszállhassak a pesti vonatra.

 

Ezért inkább azt találtam ki, hogy a Budapest Keletibe megyek (ahová közvetlenül tudok menni a faluból), és utána elmegyek a Nyugatiba. A vonat 9:42-kor ér be a Keletibe, de onnan nem tudom, mikorra érnék át a Nyugatiba (mivel) és hogy még időben odaérek-e... Valaki tud segíteni nekem egy kis infóval? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok akkor vegyetek 12-öt. Maradjunk ennyiben és én még párat.
Ok, akkor 12 veszünk neked, magunknak meg amennyit szeretnénk. :D

 

 

Nem gond. Van ilyen átszállós jegy?
Gyere nyugodtan úgy. Ha kicsit késel nem baj, megvárunk a szökőkútnál!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még milyen jól éreztük még magunkat. :D Nagyon jó tali volt, ezer köszönet Bomarr a vendéglátásért!

Volt minden, isteni Rosé, fehérbor, vörösbor, hófehérre deresedett üvegű Jäger, "sz*r minőségű Avatar" teszt (:D), belenézésnek indult ep3 végignézés, Gears of War 2-zés, és még az idő is remek volt. Szóval nagyon, nagyon jó volt. És a hely, nos, részemről nagyon irigylésre méltó :D

 

Viszont a hazaút már nem volt rózsás, főleg, hogy a másfél órás útból három órás út lett vágányzárak miatt. De legalább a vonaton sem voltak sokan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen jól sikerült a tali. Nagyon jókat beszélgettünk, buliztunk. Az időjárás is kegyes volt hozzánk. Én nem vagyok boros ember, de a rosé nagyon jó volt. Így utólag belegondolva, megvittunk egy kereskedelmi mennyíségü alkoholt. :D

Este az Ep3 nézés nagyon jó hangulatú volt, így ittasan még nem is láttam. :D Utána a bulizás is tök jó volt a Queen-re. Kár hogy a Gears of War 2-öt nem adják ki PC-re.

A kaják is jók voltak, Pildinek köszönjük a salátát. Természetesen a Budapestre történő behozatalt autóval is. Egy élmény volt veletek. Csináltam pár képet, de ahogy egyre több alkohol fogyott a képek annál inkább elmosódottak.

Bomarrnak köszönjük a lehetőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól éreztem magam én is. :D Minden nagyszerű volt, a borok különösen, de a Sith-ek bosszúját is nagy élmény volt azon a TV-n megnézni. És hát utána a zenehallgatás-táncolás szintén. :D

Bomarr, köszönjük szépen a vendéglátást! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonlókat tudok írni, mint lent, remekül sikerült a tali :D Bomarr, köszi szépen a vendéglátást, a jó bort, a sört Dzséjtnek, no meg Pildinek a salit és a szendvicset :D

Nemrég értem haza, barátnőmmel még bejártuk fél Budapestet, pár helyen gyalog mentünk, mert fél óra várakozás után eluntuk, hogy nem jön a busz :D Valahova meg amúgy is gyalog mentünk volna.

Félhulla vagyok, de jó hétvége volt mindenestől :D

Képek lesznek, de szerintem módjával :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van pár elég jó videó az estéről. Ha a többiek beleegyeznek, akkor felrakom valahova.

 

 

A gyomromnak betett ám a tegnapi buli. Nagyjából most jött helyre, megittam már vagy 2 liter ásványvizet. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyomromnak betett ám a tegnapi buli. Nagyjából most jött helyre, megittam már vagy 2 liter ásványvizet. :D

Van pár elég jó videó az estéről.

Szerintem ne! Az maradjon meg csak a résztvevőknek. :D
Félhulla vagyok, de jó hétvége volt mindenestől :D
Hú-ha, ez elég jó kis tali lehetett :D

Képeket, képeket! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú-ha, ez elég jó kis tali lehetett :D

Képeket, képeket! :lol:

Jah, de én ma bejártam fél Bp-it is, ami miatt le vagyok amortizálódva :P

És még le is égtem kicsit :(

Türelem pedig képeket terem, de én most nem fotóztam, nálam nincs kép.

A videót illetően meg egyetértek Odyval, az maradjon meg nekünk :)

 

Jut eszembe. Bomarr, mondtam barátnőmnek a csokizót, amiről meséltél, a szülei lakása pont szembe van vele, ő meg kicsit közelebb lakik a Böszörményihez :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, pedig már aludtam is. A vonaton alig tudtam megállni, hogy ne aludjak el. :(

Tegnap az álmosságot nem is éreztem (csak este a sok talpalást), de ma kijött rajtam, majd a melóhelyen kitámogatom a szemeim, hogy bírjam a gyűrődést :) Volt eszemben, hogy megcsörgetlek telefonon, nem aludtál-e el, de végül letettem róla :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.