Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én nagyon várom a CW premiert! Hatalmas partyt csapunk. :)

 

Azt én is várom.Örülök, hogy mindenkinek tetszett az általam javasolt hely.Azt különben észrevettem a mai nap folyamán, hogy mindannyian szeretjük a filmeket és szeretünk is beszélni róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig lassan jó lenne fixálni az időpontot, mert az idő múlásával egyre fogy az esélye a nagy létszámú fórumtalinak. A bemutató hétvégéje már csak 5 hétre van.

Időben egyeztetünk kinek mikor jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Na, hát a mai nap baromi jó volt. :) Sajnálom, hogy nem tudtam tovább maradni.

Egyedül azt nem tudom, ki volt az a srác, aki az asztalnál mellettem ült(nem lokatelli). Nem tudtunk bemutatkozni egymásnak. :)

 

Ody: indíthatnál egy swsaga.hu klubot az iwiwen. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem senki sem keveredett bele a mai tüntetőhullámba. Épp most mondták a Híradóban, hogy mi volt pár száz méterrel arrébb. :S

Tényleg jó kis nap volt. :)

Én is meglepődtem milyen szirénázás volt a Nyugatinál. De a villamost átengedték az Oktogonnál, úgyhogy sok rendőrön és villogó rendőrautón kívül nem láttam semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem senki sem keveredett bele a mai tüntetőhullámba. Épp most mondták a Híradóban, hogy mi volt pár száz méterrel arrébb. :S

Tényleg jó kis nap volt. :)

Mi ebből annyit érzékeltünk, hogy rendőr autók száguldoznak valahová, valamint egy helikopter körözött a levegőben. Eszméletlen jó nap volt amúgy!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remekül éreztem magamat! :) Ezeket a közös mozizásokat rendszeresíteni kellene, mert egyrészt nagyon jó igazi filmszerető emberekkel közösen moziba menni, másrészt utána jó kidumálni az adott filmet, meg egyéb dolgokat is, ami még felmerül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.