Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

mi még sajna nem tudjuk. elvileg a klubnapra megyünk de lhet bemegyünk a Clone wars egyik vetítésre egyikünk se ládta még teljesben szégyenre.és utána tali. de mikorrakéne a Dphez menni?azt mondjátok meg?:) A klubnap végére?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két kiskorúval megyek a klubnapra (Pannihoz csatlakozik a közel 11 éves unokatestvére is, aki szintén odavan az SW-ért :)), és utána szívesen maradok talizni, amíg a gyerekek is bírják türelemmel (bízom benne, hogy kettesben azért ellesznek egy darabig), de hogy ne mászkálással menjen el az idő, én maradnék a DP-ben. Talán adhatnánk a régi helynek még egy esélyt, mi a véleményetek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Támogatom az indítványt. :)

Én már ott leszek a DP-ben elvileg tíz után nem sokkal, de aztán 11-től van egy kis dolgom. Legkésőbb kettőre visszaérek.

 

MissKarrde: a klubnap nem kettőig tart? Csak mert Derbet egy utánra rendelted. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: a klubnap nem kettőig tart? Csak mert Derbet egy utánra rendelted. :(

Nem szokott kettőig eltartani, többnyire fél kettő körül vége. Legalább is így emlékszem rá :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. mikorra értek haza? Megpróbálunk elkészülni akkorra a felirattal. :evil:

Szerintem estefelé, nem tudom megmondani pontosan, attól függ, meddig maradunk :(

Szerintem csináld olyan tempóban, ahogy jó neked :) Kivárjuk türelemmel :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.