Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Jó volt találkozni megint a fórumosokkal :(

Ez mindig öröm. :P És az is jó, hogy a résztvevők köre mindig változik, mert így nem fenyeget a veszély, hogy megúnjuk egymást. :evil: És még az a tervem is bevált, hogy a gyerekeket beadtam a "mozimegőrzőbe", ők remekül el voltak a CW-vel, így én is tudtam maradni egy jó darabig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki egy beszámolót a közös ivászatról és sw klubnapról...lécci...lécci.......lécci :(:P:):evil:

 

(egyébként írtam egy emilt és nem látom, hogy elküldte e, fura az élet)

Szerintem képek lesznek, de az ivászat vagy elmaradt, vagy csak azután kezdődött, amikor én már nem voltam jelen. :D

A klubnapról pedig annak topikjában ejtek pár szót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a klubnap ma eléggé lagymatag volt...

utána lévő összejövetről beszámoló: 3x Happy Birthday :hmm: meg könyvnézés, dumálgatás. Mivel eddig ez volt a 2. fórumtali, így sok tapasztalatom nincs, ez is meg az előző is jó volt, jól éreztem/tük magunkat.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki egy beszámolót a közös ivászatról és sw klubnapról...lécci...lécci.......lécci :hmm::(:):)

 

(egyébként írtam egy emilt és nem látom, hogy elküldte e, fura az élet)

Hugi, Hugi!!!! MEGKÉRDEZTEM!!! :P Halkan mondom mert ugye ez a te személyes dolgod, de Zoli azt kéri vele is egyeztess az ügyben. :P:D

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hugi, Hugi!!!! MEGKÉRDEZTEM!!! :) Halkan mondom mert ugye ez a te személyes dolgod, de Zoli azt kéri vele is egyeztess az ügyben. :D:(

:)

Már írtam neki, melyben ecsetelem a témát................ :hmm:

Gondolom, csak enyhén néz hülyének...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképzelem, amilyen izé tudsz lenni, elkérted a mikrofont a kulbnapos műsorvezetőtől és beleordítottad, így bizonyítva, hogy milyen diszkrét vagy-e témában........

Nyugi hugi, teljesen diszkrét voltam a témában, először is megvártam míg csend telepszik a társaságra, hogy Zoli minden részletet megtudhasson. :hmm:

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DSC00003.JPG

 

Csajok PR-os tevékenységük közepette. :hmm:

 

DSC00004.JPG

 

Bomarr gondban, nincs Ody, nincs ihlet.....sör helyet szörp lesz ebből. :)

 

 

DSC00006.JPG

 

Erőteljesen provokálják a fényképészt. :D

 

 

DSC00007.JPG

 

SimonZ berendelte magának a full itallapot. Most tettestársakat gyűjtene maga köré. :)

 

 

DSC00008.JPG

 

A háttér csupa jókedvben. :(

 

 

DSC00009.JPG

 

-Mondom, csííííz gyerekek! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem, hogy ez volt a legalkoholmentesebb fórumtali, ami valaha volt. Mindenki szörpöt meg vizet ivott :( És persze ebben az a durva, hogy ez nem vicc :hmm:

 

Viszont teke-bajnok barátunk szőrén szálán eltünt. Nem lepne meg ha kirugták volna azóta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy kirúgták! Gondolom a felszolgáló srác az maradt. :hmm: Alkoholmentes party? Tényleg meglátszik, hogy nem voltam. :(

Öregem, soha még egy ilyen cserbenhagyást ne kövess el, hogy csökkenjen a fórumtalik nimbusza. Olyan átlényegült arcot neheze találnánk mint a tied amikor megemeled a korsó sört. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öregem, soha még egy ilyen cserbenhagyást ne kövess el, hogy csökkenjen a fórumtalik nimbusza. Olyan átlényegült arcot neheze találnánk mint a tied amikor megemeled a korsó sört. :hmm:

Ugye? Tudom mitől döglik a légy. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á gyanúsak vagytok nekem! Az ivóban elmosódott kép....talán remegett a kéz a sok piától? :D Oldie Te meg miért nem Karrde mellé ültél a klubnapon? :)

A francba! Lebukott a társaság. :D

 

Egymás mellett ültünk pedig. :) A képek a szünetben készültek amikor mustrálgattuk az albumot. Szívem közben mellékeshelyiségre ment. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.