Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

frenkie: Ahogy Ody irja, Budajenőn. A Volánbusz a Moszkva térről indul. Esetleg neked lehet ugy könnyebb, hogy felszállsz az Újpest-Központnál a 3-es metrónál, majd Deák, 2-as metró és Moszkva tér. Mivel a metró-átszálláskor már nem kell plusz jegyet váltani igy Újpestről egy vonaljeggyel eljutsz a Moszkvára. Persze ha bérleted van akkor mindegy.

 

(OFF Újpesten egyébként hol laksz? Én az Árpád üzletházzal szemben lévő panelsorban laktam)

 

 

Rózsa utca.Árpád üzletház 3 perc gyalog.A volt Chinoinnal szemben.Kicsi a világ.Sokan laktak itt.Szeretek it lakni.Csönd van. :D

Bocs, akkor mégis megyek Nyugatihoz.Jobb ha úgy megyek a többiekkel.

 

Pildi.Munkásotthon utca két házzal arrébb van mint ahol én lakom.Ott szoktam néha a Újpest Központtól hazagyalogolni.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rózsa utca.Árpád üzletház 3 perc gyalog.A volt Chinoinnal szemben.Kicsi a világ.Sokan laktak itt.Szeretek it lakni.Csönd van. :D

 

OFF Na ez a döbbenet. Ugyanis én is a Rózsa utcában laktam (28-as szám volt akkor, a panel mellett közvetlen egy ovodával). A Chinoin kéményei az egyik legmarkánsabb vizuális emlékek a gyerekkoromból. És igen: tényleg jó környék. Szerettem ott lakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF Na ez a döbbenet. Ugyanis én is a Rózsa utcában laktam (28-as szám volt akkor, a panel mellett közvetlen egy ovodával). A Chinoin kéményei az egyik legmarkánsabb vizuális emlékek a gyerekkoromból. És igen: tényleg jó környék. Szerettem ott lakni.

 

Akkor majd ha lesz nálam egy tali, könnyen idetalálsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Örülök a sok jelentkezőnek. Amit el kéne még dönteni: mikor találkozunk a Nyugatinál? Mivel hozzám a buszok viszonylag ritkán járnak igy ahhoz kéne igazitani (a buszok a Széna térről indulnak, ami kb. 10-15 perc a Nyugatitól a 6-os villamossal).

 

Szombati Volánbusz indulások:

 

9.00 (érkezés hozzám 9.38)

 

9.40 (érkezés hozzám 10.18)

 

10.20 (érkezés hozzám 10.58)

 

11.00 (érkezés hozzám 11.38)

 

12.00 (érkezés hozzám 12.38)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Visszafele így mennek:

 

15:57 (érkezés a Moszkva térre 16:35)

 

16:37 (érkezés a Moszkva térre 17:15)

 

17:17 (érkezés a Moszkva térre 17:55)

 

17.58 (érkezés a Moszkva térre 18:30)

 

18:37 (érkezés a Moszkva térre 19:10)

 

19:17 (érkezés a Moszkva térre 19:50)

 

20:37 (érkezés a Moszkva térre 21:10)

 

22:41 (érkezés a Moszkva térre 23:30)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy lesz autós menet is. Egyébként a 9.40 -kor induló járatra szavazok. Visszafelé mikor jönnek?

Az autós menet én lennék, ha már Ody így bedobta :), csak ezt egyelőre nem akartam nagyon hirdetni, mivel ez a része a dolognak még bizonytalan. Viszont előtte 1-2 héttel már lehet majd tudni, szólni is fogok, ha biztos lesz. Ez rajtam kívül 4 főnek jelenthet egyszerűbb utazást.

Ha mégsem jönne össze, akkor nekem is jó lenne a 9:40.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit korán kell kelni a 9:40-hez nekem, de ha ez, akkor ez marad. Még egy. Ha késik a vonat, akkor remélem, megvártok majd (mivel ha marad a 9:40, eléggé ki lesz az időm számítva, egy órával korábban meg nem jönnék fel Pestre csak azért, hátha késik :) ), a következő úgysincs olyan sokára :)

Egyébként ha lehet egy javaslatom. Ne a Nyugati legyen a tali helyszíne, hanem inkább a Moszkva tér, mivel vannak itt, akiknek az ésszerűbb. Pl. ha Dzséjt tud jönni, azt hiszem, a Délibe jön, kár lenne a Nyugatiba átvánszorognia, aztán vissza Budára, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha lehet egy javaslatom. Ne a Nyugati legyen a tali helyszíne, hanem inkább a Moszkva tér, mivel vannak itt, akiknek az ésszerűbb. Pl. ha Dzséjt tud jönni, azt hiszem, a Délibe jön, kár lenne a Nyugatiba átvánszorognia, aztán vissza Budára, stb.

Ha tudok menni, akkor busszal mennék a Népligetbe, onnét meg egyenesen átvisz a 3-as metró a Nyugatiba. Vonattal nem mennék, mert akkor én is egy órával korábban érnék be, plusz mivel a vasútállomás baromi messze van, és olyan korán még nem járnak a helyijáratok, így két órával kéne korábban kelnem. Szóval nekem jó, sőt, jobb a Nyugati.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jó ha ott talizunk, de akkor majd veled megyek Karrde. Nem tudom hogy kell odajutni. :)

No problemo :| Arrafelé el tudlak kalauzolni, bár lehet, hogy mégis marad a Nyugati (lásd alább Dzséjtet), ha többen nem javasolják az ellenkezőjét :) Ha mégis, Dzséjt még mindig átszállhat a Deákon a piros vonalra, ami kiviszi a Moszkva térre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Páran már felvetették, hogysmint lehet majd kajálni. Mondom az opciókat:

Nasi (keksz, chips... apropó, ki milyen chipset szeret?) lesz itthon, tehát remélhetőleg senki nem fog éhen halni. Ha valaki szendvicset szeretne enni és nem otthonról hoz, akkor van rá lehetőség hogy még a városban vegyen hozzávalókat (vagy a Nyugati mellett a Westendnél vagy a buszvégállomás melletti Mammutnál). Ez utobbi esetben azonban jelezze, mert akkor ezt bele kell kalkulálni a találkozási időpontba.

A másik lehetőség a kaja-rendelés. Tőlünk nem messze az egyik étterem foglalkozik házhozszállitással is. Viszonylag jó áraik vannak. Egy nagy margarita pizza 780 Ft. És a nagy náluk tényleg nagy. Az a tapasztalat, hogy egy nagy pizzát egy ember csak nagy nehezen gyűr le, ugyhogy akár egy pizzát többen is rendelhetnek és akkor az asszem árban is elég jó.

 

Az étterem honlapja (árakkal): http://www.gabriele.hu/index.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.