Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Persze, hogy attól még jobban ott szeretnék lenni... :) A másik oldala meg az, hogy legalább "egy kicsit ott lehetnék". :D

 

Igazából nem tudom, melyik lenne a jobb. :)

 

Képeket, videókat (kompromitálókat is :D ) mindenesetre kérek! :D Aztán talán majd nekem is összejön egyszer, hogy el tudok menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd kérek nagyon sok képet (természetesen csakis kompromitálókat :) ), ki kell próbálnom a képregénykészítőmet, hogy ha eljön az idő és magam készíthetem a képeket, mindenki megkapja a jogos jussát :D:)

Te nem kapsz semmit. Majd ha eljössz akkor látsz is valamit. Ez nem kívánság műsor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tudok, de akkor Oldie képregénye várhat, mert nem lesznek olyan képek. :)

Egyébként lehetnek, de nem kell őket közkinccsé tenni :) Csak az ott lévőknek, de nekik kötelező :D

Nálam csak a mobil lesz, nappal egész jó képeket lehet vele készíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, jó hogy rákérdeztél, már én is akartam írni további konkrétumot a témában. :D

Ahogy már írtam, 8 embert két részletben haza tudok vinni úgy, hogy közben egy negyedórára beugrunk az Intersparba vásárolni (ne felejtsétek el, hogy előtte aug. 20. nemzeti ünnep, minden zárva van), viszont hogy az első négy után ne kelljen a második négynek várnia, így arra gondoltam, hogy ők jöhetnének 1 órával később a KÖ-KI-re.

Javaslataim a találkozásra 10 és 11 óra, jelezzétek, hogy kinek mikor lenne jó, vagy ha ettől eltérően később tudna jönni. Majd csak sikerül beosztani mindenkit valahová. :P

 

Aki biztosan tud jönni, azt kérem, hogy válasszon időpontot. Aki pedig bizonytalan, annak pedig megírom a címet és hogy hogyan juthat ide, de aztán lehet, hogy ő is befér majd. :P Ha jól emlékszem, MissKarrde, Ody, Krande, Phobos, SimonZ, frenkie mondta biztosra - orki, Donát, Bomarr, Atlas pedig még kétséges.

 

De az is lehet, hogy ez így túl bonyolult, nem tudom. Ha valaki nem érti, szóljon. :P

 

Kaja ügyben pedig nincs változás részemről: egy könnyű ebédet (saláta, körözöttes kenyér, túrós rétes) követően délután szalonnát (vagy hagymát, virslit, hagymát) fogunk sütni. :P De egyéb étel is akad itthon, ha valakinek ezek nagyon nem jönnek be. Az italokat nagyrészt rátok bízom. :D

 

Ja, és van fényképezőgépem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a 10-es időpontot választanám, mert szeretnék bemenni én is az Intersparba, ha nem gond. A vonat, ha időben van, kb. 10 előtt 10 perccel ér fel KK-re.

Én is a tízes időpontot tartom kellemesnek, mert a vonatunk pont időben érne be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: én is remélem :yes: A címem, telefonszámom és az útvonalat priviben megadom, hogy ide is találj.

 

MissKarde: az Intersparba mindenképpen bemegyünk, mert így nem kell cipekednetek, és ez amúgy is adja magát, ha már autót is bevonunk az utazásba. De ez a lehetőség ugyanúgy meglesz 11 órakor is a többieknek.

 

frenkie: köszi szépen, hogy önként vállalod a buszozást, de ha mégsem jöttök 8-nál többen délelőtt (Bomarr biztos később jön, így ő már ilyen szempontból kiesik), akkor Te is beférsz majd valamelyik menetbe. Ez majd kiderül addig. De azért a biztonság kedvéért a címet, telefonszámot, útvonalat neked is megírom majd.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sincs kifogásom a buszozás ellen.....

Köszi neked is, de amint frenkie-nek is írtam, meglátjuk még, lesz-e rá szükség. :clap:

 

Csodálatos idő lesz a jövő héten! Minden adott egy jó hangulatú party-hoz :D

Akkor jó, mert csak egy esős és szeles idő állhat útjába a szalonnasütésnek, meg úgy általában a kerti beszélgetésnek. :P Már a szalonnát is megvettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.