Ugrás a kommentre

K-2SO


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ami pluszba kiderül egy EW cikkből:

K-2SO birodalmi biztonsági droid volt. Látni fogunk más a típusából származó robotokat amik nem lettek átprogramozva és a Birodalmat szolgálják. Cassian és ő évek óta együtt vannak és afféle jóbarátok lettek. Tisztelti Cassiant mert úgy érzi hogy ő szabadította fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Szerintem az eredeti elképzelések szerint az adatbank és az antenna két külön épületben volt. Először beöltözve megszerezték a terveket, majd levedlettek és elkezdtek futni az antenna felé. A folyósón futós jelenetben is már náluk a tervek, ahogy az AT-ACT-k felé futáskor is, ráadásul a háttérben látni ott az antennát is. Ezenfelül Krennic vízben gázolós jelenete is az lehet, amikor átmegy a parancsnoki toronyból az antenna állomáshoz. Az biztos, hogy az eredeti verzióban kijutott a toronyból (a SW showban egy csomószor ki is emelték milyen nehéz lehetett neki gólyalábbal futnia a homokban, vicces, hogy ezek pont kimaradtak), de az antennához, szerintem egyedül Jyn jutott el, esetleg később a sérült Cassian

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az eredeti elképzelések szerint az adatbank és az antenna két külön épületben volt. Először beöltözve megszerezték a terveket, majd levedlettek és elkezdtek futni az antenna felé. A folyósón futós jelenetben is már náluk a tervek, ahogy az AT-ACT-k felé futáskor is, ráadásul a háttérben látni ott az antennát is. Ezenfelül Krennic vízben gázolós jelenete is az lehet, amikor átmegy a parancsnoki toronyból az antenna állomáshoz. Az biztos, hogy az eredeti verzióban kijutott a toronyból (a SW showban egy csomószor ki is emelték milyen nehéz lehetett neki gólyalábbal futnia a homokban, vicces, hogy ezek pont kimaradtak), de az antennához, szerintem egyedül Jyn jutott el, esetleg később a sérült Cassian

Tényleg így lehetett. És a tengerpart is könnyeben megközelíthető lehetett, ahová kiment Jyn és Cassian, hisz akkor még az antenna komplexum nélkül állhatott a homokon kb..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mit is lehetne mondani erről a robotról? :D Újra sikerült egy egyedi és különleges gépet megalkotni. Pedig egy Chopper után már azt hinné az ember, hogy nehéz újabb egyedi droidot kitalálni, de itt mégis sikerült. Szerintem ez a két droid imádná egymást. :D Nála is tökéletesen működött az ami a többieknél: a végén nagyon szomorú volt látni a „halálát”.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

A cégnél, ahol dolgozom, néha szükséges diagnosztikát futtatnunk, hogy rájöjjünk, hogy mi a probléma. Ma megkérdezte az ír kollégám, hogy csinálja-e meg helyettem, mert látja, hogy elég sok a dolgom. Ti is tudjátok mi volt erre a válaszom. :D

 

( I can run my own diagnostic, thank you very much!) :D:lol:

 

k2so-1024x433.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.