Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Nem tudom, melyik topicba írjam, ezért itt próbálkozom. Ody, majd toloncold át a megfelelőbe, ha tévedtem.

 

 

A négy éve működő szerepjátékunk, a Threats Of Our Age újabb fordulópontjához érkezett. Egy kisebb ugrás után új történetsorozatba kezdünk, melyben tapasztalt szerepjátékosaink mellé szeretettel várunk új játékosokat is.

A történet kb 60 évvel az endori csata után játszódik. A galaxist ért külső támadás visszaverése után az egymással szövetségben harcoló Birodalom és Köztársaság egyaránt súlyos válságot él meg, és mindkét állam több részre szakad. Az így létrejövő öt államban folytatódik a galaxis lakóinak élete, teret és lehetőséget adva még több kalandnak.

 

Ha sikerült felkelteni valaki érdeklődését, szeretettel várunk mindenkit a Threats Of Our Age fórumán, ahol részletes felvilágosítással tudunk szolgálni a szabályokról és a "galaxis viszonyairól"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Hát én nem tudnék talán még ilyet sem csinálni, ezt előre leszögezem. ;) De nekem úgy fest ez a kép, mint sok animált szereplő egy kék háttér előtt. Szóval ha csak nem a forgatást akartad megeleveníteni...

 

Hogy is fejezzem ki magam? Szóval attól, hogy néhány páratlan számot beteszel egy halmazba, az még nem a páratlan számok halmaza lesz. Azaz: nekem ebből a képből hiányzik az SW érzés, de ez szigorúan szubjektív. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem tudnék talán még ilyet sem csinálni, ezt előre leszögezem. :D De nekem úgy fest ez a kép, mint sok animált szereplő egy kék háttér előtt. Szóval ha csak nem a forgatást akartad megeleveníteni...

 

Hogy is fejezzem ki magam? Szóval attól, hogy néhány páratlan számot beteszel egy halmazba, az még nem a páratlan számok halmaza lesz. Azaz: nekem ebből a képből hiányzik az SW érzés, de ez szigorúan szubjektív. :D

Hát ebben valahol egyetértek, bár hozzá kell tenni hogy ez egy sima kis fan rajz :P hidd el ha akarok, akk azt Lucas is megirigyli. :P Najó nem :P

Na a lényeg h igazad van Donát, nem ilyenre akartam a képet, mert más hátteret akartam. Próbáltam leszedni valami olyan ahol droidok bekerítik őket stb de sehol sem találtam megfelelőt, ezért maradt ez a semleges. Egy olyannal tuti meglett volna a feelingje. :D

 

Amúgy köszi a többieknek is.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: bocsi... nem a te képedre reagáltam, hanem meghülyült a gépem, és azt mutatta, hogy Phobos hozzászólása a legfrissebb (2008.10.04. :D) és arra írtam amit írtam (nem vettem észre, hogy TAVALY októberi) :lol:

 

A te képedben abszolút ott az SW érzés, nagyon durván jó! :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A te képedben abszolút ott az SW érzés, nagyon durván jó! :D

 

És még így is volt benne igazság. :D Amúgy kösz

Gondoltam visszakeresek mi volt egy éve lassan, de...ááhhh :D túl sokáig tartana. ^^

 

Okés, szóval megnéztem és ebben a topicban mégsem olyan sok 1 év. :D:D:D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó kaptok még egyet, bár úgy hiszen ezt főleg inkább a fiúk fogják értékelni, de azért remélem mindenkinek bejön majd.

Hát a lényeg hogy én így emlékszem, így beszeretett bele Ani Padméba. Vagy talán csak almodtam ezt a jelenetet? :) Akinek megvan a kivágott jelenetek között küldje át. XD

(Nem fogok a lányoknak zuhanyzó Anit rajzolni. :D

How_it_really_happened__AniAmi_by_PriemRyeest.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: kiváló lett, gratulálok! :lol:

Nekem az első jobban tetszik, a Padmé-Ani képen a háttérben álló Anakin kicsit furcsán hat, számomra kevésbé működik egységes egészként, mint a triós kép. A trió viszont vérprofi, már amennyire értek a rajzokhoz. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: kiváló lett, gratulálok! :lol:

Nekem az első jobban tetszik, a Padmé-Ani képen a háttérben álló Anakin kicsit furcsán hat, számomra kevésbé működik egységes egészként, mint a triós kép. A trió viszont vérprofi, már amennyire értek a rajzokhoz. :yes:

Köszi szépen, mindig jól esik egy mester dícsérete! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.