Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

és még nem linkelted be őket? :)
Tegnap gondoltam rá hogy berakok egyet de aztán letettem róla. Könnyedebb témájú dolgok kellenek ide. :D

De ha érdekel akkor privátban mutatok néhányat közülük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Micsoda egy utolsó útszéli, mocskos, bűn ronda örömlányt....nézett volna ki inkább magának. Dögölj meg Csubi! Te piszok mázlista. :yes:

 

Istenem végre egy modell akinek nincs "anyacsavar" a köldökébe, szép formás természetes cicije van, a többiről nem is beszélve. Azért a műszempilláért képes vagyok megbocsájtani, bár szerintem nincs szüksége rá. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda egy utolsó útszéli, mocskos, bűn ronda örömlányt....nézett volna ki inkább magának. Dögölj meg Csubi! Te piszok mázlista. :yes:

 

Istenem végre egy modell akinek nincs "anyacsavar" a köldökébe, szép formás természetes cicije van, a többiről nem is beszélve. Azért a műszempilláért képes vagyok megbocsájtani, bár szerintem nincs szüksége rá. :yes:

Szerintem ebbe a nőbe csöppnyi természetesség nincs. Ha levakarná magáról a sminket meg se ismernéd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát te elég érdekesen fogalmazod meg a műnőket :yes:

 

Ez a csaj smink nélkül is szép és természetes marad.

És ezt Te honnan tudod? :yes: Vicc, hogy el kell alélni minden TV-s cicababától... Az utcán sokszor jobbakat látni. Ráadásul azok elérhetők is. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody jól mondja :yes: Ilyen tömény smink alatt sok nő nem üti meg a mércét, annál is inkább, mivel ennyi kence nem kicsit teszi tönkre az arcot, főleg a bőrt. Azután már senki sem természetes és üde arcú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az is igaz, hogy Ody az összes ilyen lányt "cicababázza", amivel szinte alapban kizárja hogy nem lehet természetes szépség, és vagy normális, humoros lány. :yes:

És az is biztos ha elmész a strandra vagy bárhova, látsz ilyen lányokat, de attól függetlenül ő még nem lesz csúnyább...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezt Te honnan tudod? :) Vicc, hogy el kell alélni minden TV-s cicababától... Az utcán sokszor jobbakat látni. Ráadásul azok elérhetők is. :yes:
Lerí róla. Nem, nem kell elalélni minden tv-s modelltől, de vannak olyan ritka kivételek amikor feltűnik egy-két ilyen természetes szépség. És igen, vannak nála sokkal jobbak az utcákon....de sokkal ocsmányabbak is, akik teljesen megváltoztatják a külsőjüket, mert azt hiszik, hogy attól ők majd olyan szépek lesznek, holott egy francokat, a megjelenésük közel sincs egy hullámhosszon a kisugárzásukkal. Marha guszta pl amikor kiszedik az összes szemöldöküket, hogy aztán filctollal rajzoljanak egy másikat vagy/és agyonszilikonozzák magukat amikor nincs is rá szükség. :yes: Más részről meg sokkal fontosabb jellemzőiket meg elhanyagolják.

Ez a csaj a klipen meg a smink alatt ( nem hinném, hogy éjjel-nappal hordaná és itt ugye reklámfotózás van, szóval tulzó a használata....sajnos, mert igaz amit mondasz, idő után kárára lesz ha nem figyel) is nagyon bájos pofija van, a kisugárzásáról meg nem is beszélve. Persze ez még nem garancia arra, hogy amikor megszólal akkor az ember kimenekül a világból is. De itt ugye most ebben a klipben látottak alapján "ítélkezünk" :yes:

 

 

Mondjuk az is igaz, hogy Ody az összes ilyen lányt "cicababázza", amivel szinte alapban kizárja hogy nem lehet természetes szépség, és vagy normális, humoros lány. :)

És az is biztos ha elmész a strandra vagy bárhova, látsz ilyen lányokat, de attól függetlenül ő még nem lesz csúnyább...

Így van. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt leszámítva, hogy milyen smink nélkül, Oldi véleményén vagyok. Szerintem szép, és hivatalos fotózáson amúgy is agyonsminkelik az ember (aztán meg agyonphotoshoppolják). Még az érettségi tablókép készítésekor is kilónyi sminket kentek osztálytársnőimre, pedig a legrondábbra sem kellett volna sok, és hát a fiúkat sem kímélték. Az utólagos photoshopról ne is beszéljek. Ezek után szerintem egyetlen videóról nem lehet megállapítani, hogy mű nő avagy sem, vagy hogy milyen, ha reggel felébred. Különben is, szerintem mindenki pocsékul fest reggel :yes:

Ez a csaj ebben a videóban szép, azon túl meg nem lát senki itt. Tény, hogy láthatólag mesterségesen rásegítettek, de a mosolya az akkor is olyasmit sugároz, amitől én smink nélkül is kíváncsi lennék rá (aztán úgy lehet, hogy csak az lenne az egyetlen, amit szépnek találnék rajta :yes:). És az természetes, hogy az utcán szebb is rohangászik, de legalább annyi rondább is. Szóval én is lennék Chewie helyében :yes:

 

Amúgy, érdekes az emberek "nem a külső a lényeg" frázisa vagy inkább vigasztalása. Ez mindig csak a ronda embereknél jön elő, de mikor egy cicababa kerül képbe, egyből elítélésre kerül a külseje miatt, és esélye sincs megmutatni, milyen lehet belsőleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az is igaz, hogy Ody az összes ilyen lányt "cicababázza", amivel szinte alapban kizárja hogy nem lehet természetes szépség, és vagy normális, humoros lány. :yes:
Jól látod. Ha valaki ilyen szinten exhibicionista, normális dolgokat ne is várj. Tisztában van a "szépségével" és nyilván ennek szellemében éli életét. A többit gondolod hozzá. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól látod. Aki ilyen szinten exhibicionista, normális dolgokat ne is várj. Tisztában van a "szépségével" és nyilván ennek szellemében éli életét. A többit gondolod hozzá.

Persze Ody ezzel én is teljesen tisztában vagyok. Nekem is van egy rakás modellcsaj ismerősöm, és a 90%a tényleg olyan mint amilyennek gondolod. Én a maradék 10el vagyok jóban. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FÚúúúj, sok exhibicionista műnő, igaz Ody? :o:) Ezek is tuti kihasználják a "szépségüket". ( Mondjuk, melyik nő nem? :D )

:lol:

Ugyan már....ezek nem modellek, látszik rajtuk. Egyszerű csajok, sokkal szerethetőbbek. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.