Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Remekmű, Sky, komolyan. :) Az pedig különösen tetszik, hogy a fénykard színes lett, de hát, milyen lenne egy fénykard grafit szürkén? :) Majd kiutazunk az USA-ba, én átveszem Leland Chee helyét, te pedig Chris Trevasét. :D

 

1304108140685.jpg

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kép :) És persze ezzel a fénykarddal :)

Köszi. Nem semmi története van Anakin fénykardjának, az biztos. :) Annyit tudok, hogy Marától még Benhez került egy időre, utána viszont homály...

 

Remekmű, Sky, komolyan. :) Az pedig különösen tetszik, hogy a fénykard színes lett, de hát, milyen lenne egy fénykard grafit szürkén? :) Majd kiutazunk az USA-ba, én átveszem Leland Chee helyét, de pedig Chris Trevasét. :D

Köszi!

Kár, hogy a mobillal készült fotóról nem igazán jön át az eredeti. De azt kell használni, ami van. :)

Ja, az USA-s dologban pedig benne vagyok. Talán Katie majd szorít nekünk helyet a Lucas Birodalomban. :lol:

 

Nagyon jó rajz, Sky, gratula hozzá! :)

Köszi neked is! :)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

Kár, hogy a mobillal készült fotóról nem igazán jön át az eredeti. De azt kell használni, ami van. :)

Ja, az USA-s dologban pedig benne vagyok. Talán Katie majd szorít nekünk helyet a Lucas Birodalomban. :lol:

Szívesen. :) A mobillal való fotózás legyen a legkisebb baj. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Nem semmi története van Anakin fénykardjának, az biztos. :) Annyit tudok, hogy Marától még Benhez került egy időre, utána viszont homály...

Off

Sajnos én sem tudom, mi lett utána a karddal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.