Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Amikor próbáltam regisztrálni a fórumokra (ami nem sikerült) megnéztem a legújabban regisztrált tagokat, és előfordultak magyarok is. Szóval nem csak ketten fogjuk szerintem képviselni hazánkat. :)

Én még egy egykori szerepjátékos csajról tudok, de az övét nem láttam még :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce: az epizódcímek a Trajan Pro betűtípussal készültek, ha jól tudom. Ez igazából nem Star Wars-os, nem tudom, benne lesz-e a lenti linkben.

 

A sw.hu-n egy Lara Strong nevű fórumozó is csinált logótervet, gondolom, MissKarrde őrá gondolt. Másokról konkrétan nem tudok.

Szerintem én a lengyel fickónak fogom elmailezni az anyagot, ma este hét körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy-két igazán ötletes. :hmm: Jópofa a westernes stílusban készített logó is amiben csővégre állított DL-44-esek keretezik a felíratot. :) De valahogy nekem a korábbi logó tetszik még mindig. Egyszerű, letisztult, semmi salang.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem sokkal több logóból kell majd választania Home-nak.

 

Mások is így gondolkodtak, mint Ti ahogy látom, vagyis a halálcsillag, illetve a Föld Eurázsiafrikai része előtérbehelyezése a fő motívum.

 

Tiéteken kívül ez a kép ami nekem tetszik. A többi annyira nem logós, vagy egyáltalán nem tetszik.

Ennek elég sko változata van. Erre a formára eléggé rágyúrt az illető. Már messziről felismerhető formája van, csakúgy, mint a két sagás jelöltnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is meglepődtem, ami a logók számát illeti. Ha pedig az egyedi logókat nézzük, a változatok nélkül, még kisebb a szám... :hmm: Nagyobb tolongásra számítottam.

A hagyományos lázadós-birodalmas jelvényes logók nekem nem jönnek be, mert túl tipikusak, minden rajongói tömörülésnek ilyesmi van, ezért nem egyedi, nem felismerhető. Ahol valódi (nem sematikus) képek vannak, azok szerintem nem logónak valók, ezért szintén nem jönnek be nagyon. Tessek szerepeltetése pedig kicsit túl szűkre veszi a témát. A westernes mondjuk tényleg jópofa.

 

Lokatelli: majdnem egyetértünk. :) Nekem legjobban ez jön be, vagy valamelyik hasonló ebből a szériából.

 

Coce: ne aggódj, nincs annyi logóterv azon a lapon, hogy ilyentől kelljen tartanod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoli amit teválasztottál az csak azért nem tetszik, mert rajta vannak az ország rövidítések. Ez túlságosan kirekesztő.

 

Különben lehet, hogy tetszene, HCS puritán megközelítése nagyon egyedi. De szerintem mindenképpem ez a forma a legfelismerhetőbb, mint egy Tatooine-i kunyhó.

 

Győztes mikor lesz?

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Illik ide, mivel az IM egy remek induló :D

Off

Mivel akkoriban eléggé ki voltak bukva az emberek (világválság pl.), nem is lehetett olyan nehéz, mint azt mi innen gondoljuk.

OFF:

Itthon is közel állunk hozzá.................

On

Lucas szerintem rengeteget merített a náci prop filmekből. Egyenruhák, beállítások sötöbö.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.