Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Köszi nektek is. :)

 

Szerinte biztos csalás volt, mert a vége előtt még sokkal vezetett a fia. :D

Nem tudom, mitől ugrott meg a szavazataim száma, nekem nem volt hozzá túl sok közöm. :D

A gyerek apja viszont jobb ha csöndben marad e téren, mivel szerintem a fia sem azért vezetett sokáig, mert az ő rajza tetszett a legtöbb szavazónak, hanem szimplán többeknek küldte el a linket, jobban reklámozta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nektek is. :)

 

 

Nem tudom, mitől ugrott meg a szavazataim száma, nekem nem volt hozzá túl sok közöm. :D

A gyerek apja viszont jobb ha csöndben marad e téren, mivel szerintem a fia sem azért vezetett sokáig, mert az ő rajza tetszett a legtöbb szavazónak, hanem szimplán többeknek küldte el a linket, jobban reklámozta.

Persze. De egy ilyen ártatlan kis versenyből presztízskérdést csinálni.... Na ez se egészséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

most vettem észre, hogy itt is folyik a beszélgetés a rajzversenyről!

 

Először is gratulálok a nyerteseknek!

 

Akkor, bár kicsit megkésve, ennyit szeretnék reagálni:

 

1. A napi egyszeri szavazás valóban azért volt, hogy minél többen jöjjenek az oldalra.

 

2. Valóban egy 11 éves kis srác édesapja reklamálta, hogy nagyon megugrott a másik rajz szavazatainak száma. De írtam neki egy e-mailt, és tudomásul vette a dolgot, hogy NEM volt csalás, és gratulált a nyertesnek.

 

Lehet rosszul eset a gyerkőcnek, hogy nyerésre állt, és mégis vesztett, DE:

- a szavazás április 3-án éjfélkor automatikusan zárult, addig jöhettek és jöttek is a szavazatok. Mindenki a maga módján próbálta az ismerőseit és barátait toborozni. Kinek hogy sikerült....

-nem aranyórára ment verseny, így nem értem a felháborodását. Ennyi erővel inden nevező reklamálhatott volna.

 

Tervezzük további hasonló pályázatok kiírását, így mindenki próbálkozhat legközelebb is!

 

Köszönöm az észrevételeiteket!

 

Az ERŐ legyen Veletek!

 

Üdv:

 

Czegle Zsolt

ORDER66.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...

Hm, Yoda? :hmm::D

Így van, remek az arcmemóriád. :D

 

Hallod ez tök jó rajz, gratula :D

 

ANno én is rajzoltam egy általam kitalált SW karaktert, meg egy ARC-170-est, van rá igény akkor lefényképezem :)

Köszi! :)

 

Részemről van igény a rajzaidra. Szívesen nézem mások munkáit is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme az első SW rajzom, egy ARC-170-es.

 

282768_243906272300787_100000442487706_929718_2758130_n.jpg

 

Második pedig egy kitalált Sith Nagyúr, akinél még pontosan nem tájoltam be, hogy mikor élt, de kb YE 4-5000. Mivel mandalóri származású ezért viseli népe páncélzatát. Egyébként Rainden a neve.

 

282525_243906348967446_100000442487706_929719_2431144_n.jpg

 

Vannakmég egyéb rajzaim F1 meg Hellsing témában :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú, baromi jól néz ki Ashoka, már úgy értem a rajz jól néz ki....és persze Ashoka is. hehe :D

 

Faviccet félretéve tényleg jó lett, az meg nem baj, sőt külön öröm, hogy nem lett scannelve. Az igazi képeket, festményeket mindig fotózzák, hogy ne vesszenek el a színek.

Most kéne egy ugyan ilyen tussal kihúzva, aztán egy másik cerkával színezve és még egy amit meg festékkel kifestessz.

Nagyon jó lett, elismerésem. Nekem főleg a szeme tetszik. Ez a rajz hibátlan. :clap:

 

NorbiLordi

 

A rajzaid 15 év múlva sokat fognak jelenteni önmagad számára, addigra már komoly...nagyon komoly fejlődést fogsz elérni (ha szorgalmad nem lanyhul). És boldog leszel, amikor majd az első szárnypróbálgatásokat visszanézed.

Fogadj meg egy jótanácsot, minden rajzodat tedd félre, azt is, amire kevésbé vagy büszke. Nekem is van a polcomon egészen általános iskolától napjainkig ezer rajzom, mappákba rendezve. Amikor nosztalgiázni támad kedvem, leveszem a polcról és jót derülök. Na persze nem azon, hogy mondjuk jaj de béna vagy ilyesmi, hanem, hogy régen a fantáziám hogyan működött és hogyan működik ma, 20 évvel később.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NorbiLordi

 

A rajzaid 15 év múlva sokat fognak jelenteni önmagad számára, addigra már komoly...nagyon komoly fejlődést fogsz elérni (ha szorgalmad nem lanyhul). És boldog leszel, amikor majd az első szárnypróbálgatásokat visszanézed.

Fogadj meg egy jótanácsot, minden rajzodat tedd félre, azt is, amire kevésbé vagy büszke. Nekem is van a polcomon egészen általános iskolától napjainkig ezer rajzom, mappákba rendezve. Amikor nosztalgiázni támad kedvem, leveszem a polcról és jót derülök. Na persze nem azon, hogy mondjuk jaj de béna vagy ilyesmi, hanem, hogy régen a fantáziám hogyan működött és hogyan működik ma, 20 évvel később.

 

Köszi a jó tanácsot, eddig mind itt van a polcon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.