Ugrás a kommentre

Rogue One DVD/BD kiadás


csoli1138

A Rogue One hazai megjelenési formái  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Döntöttél már? Melyik(ek)et választod?

    • DVD
    • 2 lemezes BD
    • 2 lemezes BD O-ringgel
    • 2 lemezes BD steelbook


Ajánlott hozzászólás

TCW, Rebels? Gyenge vagy. :P

Tudom.. Itt nem vagyok népszerű vele, de szinkron nélkül kimaradnak sajnos. Maradnak Al HD-s ripjei..

 

Addig is kicsomagolás:

http://blugeek.blog.hu/2017/04/25/csomagoljuk_ki_egyutt_a_zsivany_egyest_blu-ray_ajanlo

 

+1: az xpressen is lesz fém! Ma derült ki este! :lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És megérkezett! Meg vagyok elégedve. Nincs szépséghiba.

BD: Bár nagyon aggódtam, mert -a fene a pofáját- már kotyogott, mikor kézbe vettem.

Az extra lemez(ez van felül) már leugrott a helyéről a szállítás során..

De semmi baja. Karcmentes.

 

DVD: Más a lemez szitázása ezúttal is, és sajna fekete tok, tehát kap egy átlátszót és egy belső képet, mint tavaly a 7..

(A csak DVD-sek azért egy picit jobban is ki lehetnének szolgálva! :( mint pl.: lásd: a Legendás állatok dvd megjelenései)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick köszi a videót!

Megtudtam belőle, amit amúgy is akartam kérdezni; hogy nincs a tokban belső kép a sima BD-ken. -tavalyhoz hasonlóan.. De ez megoldható ;)

 

És egy apró megjegyzés, hogy biza a Saga BD 9. lemezén van magyar felirat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis videó. :) Most már nekem is el kéne kullogni a Media Marktba és megvenni a BD-t.

Beírtam ez egyest.. ;) A Zsivány "egyest"!

 

Ha akartok játszani elég ha itt jelzitek nekem és felírlak titeket ;)

Köszi én bezsákoltam már a dvd-t, nem próbálom meg elvenni a lehetőséget másoktól!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli tanár úrnak tisztelettel jelentem, a a Rogue One: A Star Wars Story Blu-ray című kötelező olvasmányt beszereztem, a pótvizsgára készen állok. :D

Már is felkerekítem a teljesítményed "Zsivány kettes"-re. És ez a maximum. Ilyen szigor van itt kérem! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg, hogy görbüljön. :D

 

Az extrákat le is tudtam. Mennyiségében tényleg nem ér fel a Saga kiadáshoz, de azért na, ott hat film és 30 év anyagával van tele a doboz, itt meg egy film és négy év anyagával. Ehhez képest - pláne a már sokszor emlegetett Marvel kiadványokhoz képest - még így is azt mondom, hogy combos. Volt pár érdekesség, de főleg az tetszett, hogy milyen jó hangulatú volt a forgatás. Meg a színészek, soknak volt egy érdekes sztorija, de főleg Alan Tudyk és Riz Ahmed brillírozott.

Szóval én elégedett vagyok az extrákkal, ami plusz kellett, azt hozzáadta a filmhez, a szaftos dolgokat meg úgyis harminc év múlva tudjuk meg. :)

 

És számomra egy külön öröm: újra láthatom a BD-k menüjét! Sajnos a Windows 10-re váltással el kellett búcsúznom ezektől, mert a PowerDVD nem volt azzal kompatibilis, nekem meg nincs asztali lejátszóm. Aztán most csak úgy rákerestem enmagon, és látom, hogy van már Win10 kompatibilis PowerDVD így végre újra teljes pompájában élvezhetem a BD-ket. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos én is kézhezvettem a saját példányomat sajnos késve Csoli tanár úr. Én is megérdemlek egy karót. Mentségemre legyen mondva én egy alternatív megoldást választottam, én a csehektől rendeltem meg. Döntésem oka, egyértelműen a 3D-s változat beszerzése volt, akárki, akármit is gondol erről, nálam ez kulcskérdés. Az ébredő erő is megvan ebben a formátumban is. Nos térjünk a lényegre. A vállalkozásom korántsem volt rizikómentes, könnyen benne volt a pakliban, hogy utólag meg kell vennem a hazai kiadást is, mert annyira pórul jártam. Szóval az előjelek egyáltalán nem voltak biztatók, a cseh Filmaréna oldalán már egy hónapja előrendelhető volt a kiadvány, de mind a mai napig a specifikációknál csak az angol, és a cseh vonatkozás van megjelölve, ami színtiszta hazugság. Nem értem, hogy a ST Beyond vagy más BD esetében, ha van egyébb nyelvi (magyar) vonatkozás, akkor azoknál miért, a SW esetében meg miért nem irják ki a valódi specifikációkat, ez vonatkozik a fémtokot körül ölelő papírtokra is. A Pro Video, és az MM szerint a lemezeken van angol, cseh, magyar, és román nyelv és felirat, ezért gondoltam úgy, hogy bármit is állítsanak a csehek, egy próbát megér a vásárlás, gondoltam, hogy akármekkora BD vásárló nemzet is a cseh, csak ott, csak nekik csaknem adnak ki lemezt. (Ezt cáfolja a magyar kiadású Ébredő erő, mert az, abban a formában csak itt, csak nekünk volt)

 

Szóval ma reggel megjött. Remegő kézzel bontom a csomagot. Borítón semmilyen utalás a magyar nyelvre, be a lejátszóba , menű megnéz , mázsás súly legördül a lelkemről, húhhhh, jó vétel volt, nem volt pénzkidobás.

Innentől, már felszabadulva tudtam elmerülni a részletekben. A 2D-s film és a bónusz lemez, az teljesen megeggyezik a magyar kiadással. Innentől a 3D-s lemezt már grátiszként értékeltem, annak ellenére , hogy nincs rajta magyar vonatkozás.

Minden lemeznek meg lesz a funkciója: ha angolul akarom nézni akkor a 3d-set veszem elő, ha szinkronosan és "magyarítva", akkor a 2d-set nézem. Egyébként a fémtokot körül ölelő papírtok, teljesen nemzetközi (angol), nem terheltek senkit a cseh nyelv szépségeivel. Ez így volt a ST Beyondnál is. Plusz pont. Ami különbözik a hazai kiadású fémtokos változattól, a karaktereket ábrázoló, gift card-ok. Lám-lám mennyi minden plusz belefét (3d, kártyák), kb. ugyanazért az árért. Ami szívfájdító, és nagyban elgondolkodtató, az a postaköltség ami miatt elgondolkodhat az ember, hogy megéri-e. Az egész cakk-pakk, postástul 14000 ft-ba fájt, ha nem lettek volna a magyarított lemezek, vertem volna a fejem a falba, mert akkor a magyar változatot is meg kellet volna vennem, de így, úgy gondolom megérte. Készítettem néhány fotót.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kivégeztem az extrákat, nagyon jók voltak. Most még inkább azt érzem mint korábban. Ez a film bravúrosan nagy teljesítménnyel lett ennyire jó. Holnap jöhet a film. :)

 

Pécsi. A képeket méretezd kisebbre légyszi és úgy rakd be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórumon nincs képszerkesztő, hiszen ez egy fórum. ;) Töltsd be a képet egy képszerkesztő programba (Paint, PhotoFiltre, Photoshop - az első a Windowshoz alap, a második ingyenes progi, a harmadikat nem ajánlom, az a vérprofik cucca :) ). Aztán azokban sitty-sutty át lehet méretezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi, hallgass Donátra, én már egy ideje postimage-függő lettem. Rohadt jó!

 

Amúgy meg, kapsz egy Zsivány Kettes fölé-t! Megtaláltad Hoth-i síkságon amit kellett! Bátor rendelés volt, de meghálálta magát! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem 720p-ben: ó de gyönyörű, végre minden részlet kivehető.

Aztán később megnéztem 1080p-ben: baszki, ehhez képest a 720p lőfütyi, itt már tényleg minden kivehető.

Aztán tegnap este, mert nem bírtam magammal (ma akartam megnézni, de hívogatott a Sötét Oldal :) ), megnéztem BD-n: aztakrvaleszpom magamat, hát ehhez képest az 1080p pixelhalom. Krva gyönyörű képe van a filmnek, és a hangzásvilág... Komolyan, úgy éreztem, hogy a moziban a film felét sem hallottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.