Ugrás a kommentre

Rogue One DVD/BD kiadás


csoli1138

A Rogue One hazai megjelenési formái  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Döntöttél már? Melyik(ek)et választod?

    • DVD
    • 2 lemezes BD
    • 2 lemezes BD O-ringgel
    • 2 lemezes BD steelbook


Ajánlott hozzászólás

Bízom benne, hogy ezesetben is lesz szerencsénk hazai kiadáshoz!

És most különösen izgalmasnak tűnik a leendő kimaradt jelenetek szekció, mert mint ahogy tárgyaljuk őket itt-ott, rengeteg anyagról lehet szó.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon szeretném ha jönne nálunk! Egyelőre a számok velünk vannak. :D A német rajongói oldal infói szerint 2017 december 31 -én jelenik meg. :lol:

Szegény németek... ;) csókoltatom aki ezt az elírást prezentálta nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem elírás, úgy hívják: place holder. Ha nincs még pontos megjelenés, akkor általában a netes üzletek a "december 31." dátumot használják. Szokás még a március 31, a június 31 és a szeptember 31 is, ha már negyed vagy féléves megjelenési ablak van. Mivel az ilyen oldalak általában úgy működnek, hogy az adatlapok feltöltésekor muszáj megadni dátumot, vagy a rendszer nem engedi feltölteni, ezért vált ez szokássá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem elírás, úgy hívják: place holder. Ha nincs még pontos megjelenés, akkor általában a netes üzletek a "december 31." dátumot használják. Szokás még a március 31, a június 31 és a szeptember 31 is, ha már negyed vagy féléves megjelenési ablak van. Mivel az ilyen oldalak általában úgy működnek, hogy az adatlapok feltöltésekor muszáj megadni dátumot, vagy a rendszer nem engedi feltölteni, ezért vált ez szokássá.

Értem, azthiszem már láttam is ilyet itthon is. De gondolom páran megkajálják azért..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

A moziszám csökkenés alapján ez elképzelhtő.

 

Régebben volt egy trend, hogy vártak fél évet, de mamár a filmek hamar kifutnak. Így is két BD premierje lesz ebben az évben. Úgyhogy had kapjam a kezeim közé a

2D-s változatot hamar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.