Ugrás a kommentre

Rogue One DVD/BD kiadás


csoli1138

A Rogue One hazai megjelenési formái  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Döntöttél már? Melyik(ek)et választod?

    • DVD
    • 2 lemezes BD
    • 2 lemezes BD O-ringgel
    • 2 lemezes BD steelbook


Ajánlott hozzászólás

Köszi Pécsi, megnyugtattál. Elvégre nem csak, hogy megveszem, de már meg is vettem.

Előreutalással fizettem a rendelést.

Úgyhogy mi tartson vissza? Ody? Mit gndolsz? Bár gondolom, te a minőség miatt is vársz..

Viszont én még nem láttam 2D-ben eredeti hanggal, úgyhogy pont ez az amire kíváncsi voltam!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Pécsi, megnyugtattál. Elvégre nem csak, hogy megveszem, de már meg is vettem.

Előreutalással fizettem a rendelést.

Úgyhogy mi tartson vissza? Ody? Mit gndolsz? Bár gondolom, te a minőség miatt is vársz..

Viszont én még nem láttam 2D-ben eredeti hanggal, úgyhogy pont ez az amire kíváncsi voltam!

 

Én nagyon gondolkodom, hogy a csehektől rendelem meg. Valószínű, hogy a film 2D-s változata és az extra lemez ugyanaz lesz, mint itthon (magyar szinkronnal és magyar extrákkal), de nekem kell a 3D-s lemez is. Persze nagyon rizikós, mert mi van ha nem. A specifikációk nem véglegesek, se nálunk, se a cseheknél. De a ST Beyond annyira teliltalálat volt, hogy onnan rendeltem, minden full magyar volt benne. Lehet, hogy bejön ez is.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom, az MM ma rakta ki a 3 hete feltett kérdésemet, ami azóta már értelmetlenné vált, hisz javították az adatlapokat! Igyekszem törölni, mert így szimplán hülyének tűnök. Nem hittem, hogy ilyen gépies semmilyen adminjaik vannak. Legalább aládobtak volna egy választ, de semmi. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd megszokjuk. Én sajnálom, hogy letértek a BD-k a korábbi a dvd-k menüjének stílusáról. Azok máig referencia-anyagok!

Ráadásul önmaguk sorozatában sem egységesek, mert a 7-é is más mint a saga-é és most már nyilvánvaló, hogy a Zsivány is különbözik a sagatól is meg a 7-től is.

Meglepve persze nem vagyok. Az lenne meglepő, ha valami koncepció lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más:

Donátot és Al-t kérdezem, hogy milyen apropóból döntöttetek a fapadosabb külsejű változat mellett?

Ha a Steelbook és a rendes Blu-ray edition között csak a borító a különbség, akkor azt pont lecsokizom, főleg, hogy szerintem jobban néz ki az általad "fapadosnak" titulált kiadás. Ha lesz plusz tartalom is benne - most nem tudom fejből -, akkor elgondolkodom, hogy megvegyem a drágábbikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Steelbook és a rendes Blu-ray edition között csak a borító a különbség, akkor azt pont lecsokizom, főleg, hogy szerintem jobban néz ki az általad "fapadosnak" titulált kiadás. Ha lesz plusz tartalom is benne - most nem tudom fejből -, akkor elgondolkodom, hogy megvegyem a drágábbikat.

Bocsáss meg a fapadosért! ;)

Egyébként félreértettél.

Ez a kérdés nem a steelbook vs. "fapados"-ról szól.

Hanem az O-ringes vs. fapadosról.

Nem tetszik az o-ring? -mert benne nyilván ott a "fapados"(akkor már maradjunk ennél) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsáss meg a fapadosért! ;)

Egyébként félreértettél.

Ez a kérdés nem a steelbook vs. "fapados"-ról szól.

Hanem az O-ringes vs. fapadosról.

Nem tetszik az o-ring? -mert benne nyilván ott a "fapados"(akkor már maradjunk ennél) ;)

Vagy úgy. Azt még nem tudom. Annyira nem vagyok oda ezekért a csúsztatható tokokért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy úgy. Azt még nem tudom. Annyira nem vagyok oda ezekért a csúsztatható tokokért.

Az o-ringért én sem. A slipcase-t jobban szeretem.

 

Pedig szebb mint a sima kiadás.

A szépség relatív, de mivel tuti, hogy benne a van a másik és árban nincs különbség, így az o-ringessel többt kapnának a pénzükért.

 

Megmondom őszintén, azt hittem, hogy pl.: azt a választ kapom, hogy a BD gyüjtemény gerincével kifelé áll a polcon, és egy o-ring megtörné a sort, ezért esik a simára a választás.

Vagy esetleg mert kifejezetten rondának tartaná valamelyikük az o-ringet.. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retro manapság nagyon megy. Sok mindent újra kiadnak.

pl: Nintendo Classic Mini

https://576kb.hu/nintendo-classic-mini-nintendo-entertainment-system

 

És egy ilyen limitált kiadásban is csontnélkül 5 perc alatt elfogyna és nem utolsó sorban sztem elég profi lett ez a TV spot az egyedi narrációjával hogy valaki tényleg elhiggye, plusz az emberi hülyeség határtalan. :D

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kár, hogy csak kamu.

Nem is értem miért nem próbálkoznak meg vele. Szerintem limitált kiadásban még nyereséges is lenne. Több értelme lenne, mint mondjuk az sw-s dobozos tejnek :D Nem azt mondom, hogy erről kell nézni, de az tény hogy jól mutatna a polcon az előző filmek mellett. Én megvenném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retro manapság nagyon megy. Sok mindent újra kiadnak.

És egy ilyen limitált kiadásban is csontnélkül 5 perc alatt elfogyna és nem utolsó sorban sztem elég profi lett ez a TV spot az egyedi narrációjával hogy valaki tényleg elhiggye, plusz az emberi hülyeség határtalan. :D

Nézd meg a dec 20-ai hsz-emet! ;) Nincs szerkesztve! Az 5. az első lapon!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.