Ugrás a kommentre

Box Office


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hétvége domestic: $244,339

Összes domestic: $212,418,646

 

Összes foreign: $175,820,139

 

Worldwide: $388,238,785

Az előző foreign adattal összevetve: úgy látom Japán megint hozott pár millát. :clap: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na! Ezt már nyugodtan lehet felfele kerekíteni! 400 misi!

Sajnálom, hogy így szerepelt a film a kasszáknál, de ha már így alakult annak mindenképpen örülök, hogy sikerült elérnie a 400-at!

Azt tudjuk már, hogy mennyi volt a végleges elkészítési büdzsé pontosan?

Szerk: Hülye vagyok... nem tudom hogy láttam 399-et... bakker! :( Na mindegy, akkor valszeg a 400 már nem lesz meg a DVD-BD eladások nélkül...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nem tudni pontosan mennyibe került. Már a 393 se lesz meg, de a SOLO-nak úgy tűnik ennyi jutott. Az USA-ban még csak-csak, de a világ más részein bántóan keveset hozott. 178 millió az baromira gyenge szám. Ennél a TFA három nap alatt többet  hozott a nyitányon. De még tán a TLJ is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rosszindulatból, de a premiermegtekintés napján megmondtam, hogy bukta a film anyagilag. Bántóan és meglepően kevesen voltak a teremben, amikor néztem és kialakult bennem egy rossz érzés az anyagi bevéltel kapcsán... nagyon sajnálom, hogy igazam lett :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindennel együtt enyhe pluszban zárhatnak. Ez nem egy Oscar dráma ahol a film csak a jegybevételekből meg a lemezekből termel pénzt. Kb. 230 milliós jegyforgalom után elég kicsi az esélye hogy a Solo összességében bukjon. Viszont SW léptékben ez vérszegény. A Solo folytatásokra keresztet lehet vetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon remélem, hogy igazatok lesz srácok! Azért ez némiként enyhítene a bánatomon! Abban is bízom, hogy teljesen mégsem kell temetnünk az esetleges folytatásokat vagy a Solo-t érintő story filmeket! Jó lenne! Ha csak egy kapcsolódó filmet csinálnának, annak is nagyon tudnék örülni!

Na de máshogy, más szemszögből nézve a dolgot a film abszolút jó lett, pozitv csalódás, és alig várom, hogy végre a pocon csücsülhessen a többi SW BD mellett (remélem megkapjuk itthon BD-n!)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Végülis anno a TCW-re is azt mondtam hogy szerintem vége :D ... ráadásul Jon Kasdan is azt mondogatta hogy icipici esély van a folytatásra. Igazából egy valamiben lehet reménykedni: arra hogy az emberek rákapnak azután, hogy megjelenik streamingen, meg Blu-rayen. Nem sok de van pár példa rá, hogy egy gyengén muzsikáló film váratlanul megtáltosodik a lemezeladásoknál (már magához képest). Pl: ott a Dredd. Az a film először 35 milliót hozott a mozikban világszerte aztán 41 milliót lemezeken és ezzel kb. nullszalldós lett. A lemezeladások miatt most az a terv hogy folytatni fogják valamilyen formában (talán streaming sorozat lesz de még megy az egyeztetés). A Dreddnél pedig a mozis bukás után ez nagy szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 21. - 13:38, Bomarr írta:

Nade kisebb a merités. Az ep.7-et sokkal többen látták. Ha mindkét filmet kb. ugyanannyira szerették a nézők az ep.7 akkor is sokkal több eladást fog produkálni a lemezeken. Fontos leszögezni hogy a lemez eladások töredékét teszik ki a fanok. Ők valszeg megveszik az összeset. De ez nem sok. Pont mint a mozinál a lemezeknél is a forgalom túlnyomórészét az átlag-Bélák teszik ki. Közöttük meg rengeteg olyan van akit az ep.7 még bevonzott a hype miatt de most már olyan nagyon nem érdekli az egész. És innentől minden téren ez lesz a helyzet: az ep.7-et egyetlen új SW film se fogja megközeliteni semmilyen téren.

Hát ez alapján ez nem túl valószínű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egy dolgot remélek: a Solo "buktája" ne jelentse azt, hogy többet nem látunk karakterközpontú spin-off filmeket. Annyi jó karakter van, akiről megnéznék egy filmet: Obi-Wan, Yoda, Palpatine, Ahsoka... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy Ody az aratni alatt azt értette, hogy annyi lemezt fog eladni mint az ep.7. De tegyük fel hogy egy roppant pozitiv forgatókönyv érvényesül és kicsivel több mint harmadával hoz csak kevesebbet mint az RO a lemezeken. Vagyis mondjuk kb. 50 milliót az USA-ban 50-et meg külföldön, igy együtt kb. 100 milliót a mostani jegybevételekhez meg a merchandisinghoz. Ha ez pozitiv visszahanggal társul és az embereknek tetszik, akkor teszem már van némi esély mondjuk egy streaming filmre.

Én Darth Maul és az új TCW évad után már ilyesmire nem merném azt mondani hogy kizárt. Pláne ha a filmnek jó lefolyása lesz. Teszem azt sokan megnézik streamingen és emiatt elkezd a vártnál jobban fogyni a kapcsolódó merchandising.

Persze ettől még a legvalószinübb tényleg az hogy Solot ebben a formában most láttuk utoljára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ritkán vagyok ebben a topicban. Még mielőtt a BD/DVD számokat hozzávehetnénk, mi lett a vége Mozis box office nak? Egyeltalán lehet tudni már a gyártási költséget, amihez lehetne arányítani? Bocs hogy nem olvasok vissza mindent. Köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A gyártási költséget nem tudni. A végösszeg pedig: $392,849,523.

Köszi, hát nem tudom mire lehet következtetni ebből, az olyan pletykák miatt, hogy dupla forgatási költség stb.. Remélem jelentős siker lesz a BD/DVD. Majd biztos beírjátok. Követhető ez is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.