Ugrás a kommentre

Ad Hoc kvíz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Huh, és megszületett! Hát nem lett olyan gyümölcsöző, mint hittem, de azért meglett. Igen, Meiloorun parancsnok vagy inglisül Commander Meiloorun (a nevet egy betű tévedésig elfogadtam volna hibásan is, de itt teljesen helyesen szerepel). Donát, lassan elhúzol, de még nem vagy beérhetetlen, szóval ne lazíts, mint a mesebeli teknőc, inkább válassz kategóriát:

 

Mozifilmek?

The Clone Wars?

Rebels?

Könyvek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt azt megkérdezhetem, hogy most hogyan is állunk pillanatnyilag?

Persze, én speciel ülök, de a többiekről nem tudok nyilatkozni. Szerintem ők sem állnak, hanem ülnek. Vagy a pontokra gondolsz? Uh... Hát azt nem tudom, nem írom, pofára döntök...

 

 

:D

 

Bence: 3 pont, könyves kérdést többet nem kapsz (DE! :P )

Donát: 7 pont, valaki lője ki a hiperhajtóművét

Ody: 0 pont és innét nézve elveszett

Wilde: 1 pont, de innét szép nyerni

Luke: 2 pont, vele meg csak óvatosan, sunyín lapít, de jön fel, mint a talajvíz

Pildi: 0 pont, de még semmi sincs veszve!

Rog: 0 pont, de számodra sincs még veszve semmi

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt? Megkaptad az előzőt? TCW :D

Meg-meg, csak adminisztratív dolgokat végeztem, magyarán kamuztam. :evil: Na, mi van, hol vagyok? Ki vagyok? Hát már kivagyok... Ja, megvan. TCW.

 

Mennyi egy töketlen fecske maximális felszállási... Ja, nem, ezt máskor, máshol, másoknak kell feltennem... Ja, megvan:

 

Hogy hívták a fejvadászokat, akik segítettek Obi-Wannak, Anakinnak és Ahsokának megvédeni a feluciai falut?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Wilde sorolta fel először helyesen (Sugi, Embo, Rumi Paramita és Seripas), de Bence írta be először helyesen egy posztba. Mi tévő legyek...? :hmm: Aki az irónia bármely formájára mer célozni (Donát!), arra az emlegetett tuskenes sors vár. :P Na, lássátok az arany szívem, Bence kap egy egész pontot, Wilde meg egy felet, mert azért na, egymás után így beírni úgy, hogy időkorlát van az egymás utáni posztokra, azt azért díjazni kell. :D Viszont Bence választ!

 

Mozifilmek?

The Clone Wars?

Rebels?

Könyvek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.