Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

El tudom képzelni, hogy ebben a sorozatban már lesz gyári magyar felirat már az elejétől fogva.

 

Szerintetek lehetséges ez a forgatókönyv?

 

Elvileg igen. Mire június 14.-én indul itthon a Disney Plus a filmjeik, sorozataik nagy részét legalább felirattal el kell látniuk. Különebn nagyon kevesen fizetnének elő rá. Namost nem hinném hogy a Kenobi május 27.-ei indulását követő majd 3 hétben(Disney Plus indulása) fognak rá feliratot csinálni.

Szerintem a június 14 sem véletlen. Az biztos hogy az utóbbi évek legnagyobb dobása a Kenobi lesz. Lemegy egy-két rész május végén június elején. Az emberek erről beszélnek hogy milyen jó. Az indulásra már olyan hype lesz hogy emiatt szerintem rengetegen fognak rá előfizetni. Magyarán üzletileg nagyon jó dátumot választottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Bár magam is fenntartásokkal kezelem, hogy hogy lehetne ezt jól megcsinálni, annyira mondják, hogy én már készpénznek veszem egy ideje. Nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél és már nagyon fúj a szél. Ez a Banner, vagy mi full megerősíti, de amúgy annyira nem tetszik. Kenobi nagyon fiatalos, és keskeny is az arca ezen a festményen. De valószínüleg ez lesz a legókon, meg a karúszók papírján meg mindenen. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Obi-Vader párbajt Kennedy már rögtön a sorozat bejelentésénél megerősítette és tavaly a látványterves teaserben is ott volt a Vader-Obi párbaj amelyről ugye kiderítettük hogy az egyértelműen új látványterv. Teljesen 100 százalék hogy lesz köztük csörte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Kenobi nagyon fiatalos

Remélem a Total Film borítója már megnyugtatott.... Nem kell parázni csoli, a filmben nem lesz fiatalos. Már a teaserben is látszott rajta a kor. Egy hevenyészett banneren nem mindegy hogy néz ki? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is a fénykard párbajt várom kettejük közt ,az olyan egyszerü lenne. Hanem a párbeszédet. Mit mond Vader arra hogy elárultad a bajtársaidat, gyerekeket öltél, megölted Padmét?(Azt hogy gyerekek születtek a kapcsolatből nyiván titkolni kell).

Azért itt mindenki képzelje el a legjobb barátját aki szörnyeteggé válik. Milyen kérdést tennél fel neki? Ez a legfontosabb kérdés a Kenobi kapcsán. Minden más egy nullát nem ér.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont nagyobb esély van egy higgadtabb párbeszédre ebben a sorozatban. Ott a Mustafaron mindketten felfokozott érzelmi állapotban voltak, és némileg túlterheltek is az információk és kérdések kapcsán. Rengeteg súlyos dolog történt, és nem igazán volt idő megállni és átgondolni se Obi-Wan, se Vader részéről. Így nem is csoda, hogy ott inkább szavak egymáshoz vagdalása volt, amik megformálásában inkább az érzelmek és a frusztráltság (meg talán a fáradtság is) vállalt szerepet.

Így tényleg érdekes lesz, hogy így tíz évvel később, egy megtört Ben Kenobi és egy ereje teljében lévő Vader nagyúr milyen szócsatát fog vívni. Engem például nagyon érdekel, hogy Vader miképpen látja ebben az időszakban saját magát és Palpatine-t. Jó lenne, ha a sorozatban képet kapnánk Vader lelki állapotáról és Palpatine-hoz fűződő viszonyáról egy élőszereplős alkotásban is. A képregények és könyvek ugyan boncolgatták ezt a témát, de mint sok minden más, ez is audiovizuális formában üthet a legnagyobbat (meg így juthat el igazán széles közönséghez).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

NBvhGP.png

Érdekes lesz nézni, hogy hol találják majd meg a készítők az egyensúlyt az EpIII féle szuperlátványos, pörgős, szaltós fénykard csata és az EpIV-es tötymörgés között. Remélem sikerül belőni még látványosra, de lassabbra, hogy szépen összekössék a két másik csatával. :)   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.