Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

Köszi csoli! A steel egy ezressel drágább mint a meghirdetett, viszont a fekete o-ringes árában van. Még hezitálok. Tudsz szerkeszteni egy képet amin együtt van a TFA és TLJ ezen borítói? :D

 

És pont a négy napos ünnepre jön meg! :yes:  

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Köszi csoli! A steel egy ezressel drágább mint a meghirdetett, viszont a fekete o-ringes árában van. Még hezitálok. Tudsz szerkeszteni egy képet amin együtt van a TFA és TLJ ezen borítói? :D

 

És pont a négy napos ünnepre jön meg! :yes:  

 

Mindjárt! ...

Így gondolod:

tfa_tlj.jpg

 

Most jön a fekete, illetve fehér leves: Esküszöm jobban megy hozzá a világos oldali borító a piros gerinc miatt!

De amúgy is, tényleg a polcra raktátok volna Phasmával és Kyloval ezt a filmet? Ne már! ;)

tfa_tlj_feh_r.jpg

 

De én maradok ennél:

tfa_tlj_steel.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az o-ring.. Ami egy külső kicsúsztatható fekni egy plusz külső borítás, alul-felül nyitott, Egy kicsit igényesebb ránézésre, néha dombornyomott és ha úgy tetszik a védelem első vonala. Belül ugyanúgy egy sima műanyag BD tok van borítóval.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@csoli1138 Neked egyértelmű a választás. Ha lenne a TFA-ból steelem kérdés se lenne, hogy Rey-es legyen.

 

Viszont a TFA o-ringeshez még így is jobban megy valamelyik TLJ o-ringes. 

Igen, véleményem szerint a legjobb páros fura módon a második képem; a TFA dark és a TLJ light verzió duó.

Azt tartom, hogy a TFA light-hoz, nem megy igazán semelyik.

 

TFA steel pótlására ez a legjobb hely(8 ropi postával együtt és egy 1 hét allatt itt van Finn "rokonainktól"):

https://www.ebay.com/itm/Star-Wars-The-Force-Awakens-Limited-Edition-Steelbook-2-Disc-Blu-Ray/192189557049?epid=872064305&hash=item2cbf63e939:g:hz8AAOSwcgNZG~iu

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@csoli1138 Ezen van magyar felirat? Csak originál érdekel egyébként, használt nem. 

Sajnos nincs. Svéd, dán, norvég, finn, angol, francia és holland felirat van. ja, persze, hogy vadonatúj, más szóba se jöhet!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19/03/2018 - 23:38, Darth Porg írta:

Steel. (idegel, hogy nem lesz magyar felirat, Rian-audio... köv. életemben angol anyanyelvű leszek, vagy megtanulok angolul) :(

Összejöhetünk egy audiokommentáros nézésre is majd, aztán elmesélik az értők, mit hallunk :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem, azt semmiképp nem vettem volna meg, csak egy múló gondolat volt, 0.1 másodpercig. :D 

Na ugye! Az is volt valami! ;)

 

Én még ilyen talpacskákat is vettem a steel-ekhez:

így kerülnek polcra majd egymás mellett:

s-l1600.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nem könnyű a választás, a fekete O-ringes illik a többi mellé a polcon, a steelbook viszont gyönyörű. Még nem tudtam dönteni.

Bár igazából valószínűleg 2 év múlva úgyis eladom vaterán az ep1-8-at, és újra megveszem a TELJES SAGA (I-IX.) kiadást egyben. Vagy ez egy túl optimista forgatókönyv? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én amikor a filmes kollekcióimat (Star Wars, James Bond, stb) lecserélem egy új formátumra, vagy csak egy gyűjtői kiadást megveszek, akkor az előzőt eladom, így annyival kevesebbet kell rászánnom. Csak az 1997-es Special Edition VHS díszdoboztól nem tudnék semmi esetre sem megszabadulni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Brodie írta:

Nagyon nem könnyű a választás, a fekete O-ringes illik a többi mellé a polcon, a steelbook viszont gyönyörű. Még nem tudtam dönteni.

Bár igazából valószínűleg 2 év múlva úgyis eladom vaterán az ep1-8-at, és újra megveszem a TELJES SAGA (I-IX.) kiadást egyben. Vagy ez egy túl optimista forgatókönyv? :) 

Én is gondolkodom ezen. A "baj" az, hogy arra tippelek lesznek egy darabaig még star wars filmek. Hogy a SAGA folytatódik-e azt meglátjuk -valószínűsítem, de a Story filmekre is számíthatunk.

Így egy 9 filmes SAGA BD is csak ideig óráig lesz "complete". Ezért arra jutottam, hogy amíg ennyire él a star wars én most steelbook-okba fektetek és azok sorakozzanak.

Az összecsomagolásokat pedig hanyagolni fogom.

 

Még steelbook gerinc egységesítőt is találni az e-bay-en ezt sasoljátok meg: Elvileg ezek hűtőmágnes módjára tapaszthatók a gerinchez.

s-l500.jpg Már a TLJ-hez kapható, csak arról még nincs fent kép.

Azt hiszem az egység, amennyiben van rá igény jelenleg így érhető el.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Brodie írta:

Csak az 1997-es Special Edition VHS díszdoboztól nem tudnék semmi esetre sem megszabadulni

Én anno a 95-öst adtam el. A mai napig bánom. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az megvan. És¨a 97-es is arany Vader fejben németül. Még sosem játszottam le. Néha elgondolkodok az eladásán, de félek, hogy Das imperium schlagt zurück.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én még ilyen talpacskákat is vettem a steel-ekhez:

így kerülnek polcra majd egymás mellett:

Egyébként ez nagyon megtetszett. Egy pillanatra még meg is kísértett a gondolat, hogy "basszus, meg kellene vásárolni az előző filmeket is fémdobozban, de jól néznének ki így!" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, csoli1138 írta:

Beszéltem az xpress-szel ma, a srác szerint lesz TLJ BD náluk is, csak az o-ringesben nem biztos. Sima és Steel lesz. No meg persze DVD.

A sima gondolkodóba ejtett. Általában azt szeretem a tokoknál ha minél praktikusabbak és minél könnyebb kivenni belőlük a lemezt. Az o-ring sokszor csak bezavar. Nemrég például megrendeltem a Clone Wars Blu-rayeket egy gyűjtői dobozban, de a doboz állandóan útban volt ezért félretettem és kivettem belőle a normál tokokat és most igy "csupaszon" vannak a polcomon. Ha az xpress felrakja normálban, lehet kihagyom az o-ringet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.