Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

Én is örülök, mert ez egy csúcs béna jelenet ebben a formában. Ahogy felvették a rohamosztagosok lelövését, ahogy Finn leüti(! :lol2:) Phasma kezét, ahogy a százados győzelmi zászló módjára repül el egy lövés hatására (ezek a röpködések az ep7-ben is kicsit gáz jelenségnek hatottak, főleg a sokadik). Köszönet, hogy kivágták.

Ugyanakkor a párbeszéd része érdekes. A Finn hatására megingó rohamosztagosok ötletét továbbvihetnék.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jobban fekszik a végleges jelenet. Emezt valamelyest hiteltelennek érzem.

Phasmát amúgy se csípem úgyhogy felőlem nyugodtan lehet halott. A páncélja meg mehet a Star Wars galaxisának egyik MÉH telepére. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jöjjön egy kis belsős infó.

 

"Szia!

99%-os info: minden úgy van, ahogy eddig is tudtuk.

 

Lesz EP VIII BD, csak MM-ban, valószínűleg kétfajta borítóval és valószínűleg a múltkori áron (kicsit több, mint az átlag). Megint csak úgy lesz, hogy MM besegít  a ProVideonak. A legvalószínűbb időpont a 04.26.

És amúgy (ha érdekel): májusig vannak a Disney jogok a Pro Videonál, utána vagy átveszi valaki és ilyen gond nem lesz többet (tehát jön minden mindig BD-n is), vagy nem lesz hazai Disney kiadás többet. Én előbbire voksolok. A Solo BD esetében kérdéses, addig eldől- e a jogi hercehurca.

"
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Legalább átkerül egy normális kiadóhoz. 

Ha átkerül és stabilan ott is marad, és végre rendesen jönnek a Disney-művek BD-n (merjünk vadat álmodni: visszamenőlegesen is megjelennek, amik kimaradtak), akkor oké, akkor megnyugszom. De én azért némi bizonytalanságot véltem felfedezni a sorok között. Remélem, csak haluzom. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az egyébként a pénztáraknál megbukott Blade Runnert megérte itthon 5 különféle Blu-ray kiadásban lehozni akkor talán a leendő Star Wars filmek egy-egy Blu-ray kiadására is lesz vevő. Csak az ep.8 mozijegyekre 5,4 millió dollárt költöttek a magyarok. Csehország és Szlovákia együtt nem tettek hozzá ennyit az összbevételhez. Ha valamire akkor Star Warsra költünk. Nagyon meglepne, ha nem sikerülne kiadót találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ha az egyébként a pénztáraknál megbukott Blade Runnert megérte itthon 5 különféle Blu-ray kiadásban lehozni akkor talán a leendő Star Wars filmek egy-egy Blu-ray kiadására is lesz vevő. Csak az ep.8 mozijegyekre 5,4 millió dollárt költöttek a magyarok. Csehország és Szlovákia együtt nem tettek hozzá ennyit az összbevételhez. Ha valamire akkor Star Warsra költünk. Nagyon meglepne, ha nem sikerülne kiadót találni.

Igen. És ott feszít az ezüstérem a Blade Runner nyakában a tavalyi moziélményeim közt! Hát ez van. A lényeg, hogy már csak a dátum kérdés szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 03. 08. - 17:14, Ody Mandrell írta:

Öt nap múlva megjelenik digitálisan. Kíváncsi vagyok hány perc kell, hogy kikerüljön. :D 

Még annyit se kell várni. Már a megfelelő helyeken megtalálható. :cool:

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.