Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

A cikk a báb Yoda és Luke újratalálozásáról szól! Van benne a egy rövidke, de megható videó is!

https://port.hu/cikk/mozi/mark-hamill-majdnem-elsirta-magat-amikor-34-ev-utan-ujra-mozogni-latta-a-yoda-babut/article-51339

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Érdekes infó! Máris ránézünk!

 

Az árak barátiak, a steelbook jelenléte is bizakodásra adhat okot, de egyelőre a képek egyszerű moziplakátok, szóval még fenntartásokkal kezelem, hogy mijük lesz a Rocky.hu-éknak!

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Böngésztem már korábban is náluk, de még nem rendeltem tőlük. Sajnos nincs tapasztalatom, hogy hogy működnek egy film premierjénél, hogy csomagolnak, hogy bánnak a termékekkel.

Most is csak akkor választom őket, ha nem lesz más alternatíva, de szerintem lesz.

Annyit tudok, hogy -bár ezesetben nem igaz- általában drágábbak az áraik a szokott helyek áraihoz képest.

De hozzá kell tenni, hogy vannak kvázi elérhetetlen dolgaik is, például a paramount egyes kiadványai magyar vonatkozással, pl.: star trek és Mission impossible stb, amik amúgy itthon nem jelentek meg már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor megbízhatóak, köszi az infót! Én is megvárom a bejelentést már csak a külsőségek miatt is, mert fontos számomra, hogy melyik változat kerül a többi mellé!

De nagyon örülök rockyéknak, mert általuk szinte biztos lehetek benne, hogy lesz hazai steel is!

De itt kell megálljunk egy percre mert, mint fentebb taglaltam ritkaságaik is vannak magyar vonatkozással, lehet hogy arról van szó, hogy az mm-nél kétféle o-ring lesz megint, a rocky meg a Cseh piacról importál egy raklap steel-t, amibe a csehek a nekünk is megfelelő régióazonos így magyar vonatkozású lemezeket rakják.

Nem akarom az ördögöt/angyalt ;) a falra festeni, de ha így van akkor biztos hogy meglesz az első rendelésem tőlük!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit off.... de tudtok esetleg olyan megbízható cseh webáruházat, ahonnan rendelhetőek magyar vonatkozású BD filmek? Akár privátba is jöhetne néhány link! Lenne pár film, amit szívesen bezsebelnék!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Kicsit off.... de tudtok esetleg olyan megbízható cseh webáruházat, ahonnan rendelhetőek magyar vonatkozású BD filmek? Akár privátba is jöhetne néhány link! Lenne pár film, amit szívesen bezsebelnék!

Én innen szerzem be a SW BD-ket a 3D miatt. Íme: http://www.filmarena.cz/ Eddig mindíg volt rajtuk magyar vonatkozás is mert a 2D-s lemezeket ugyanúgy Provideo forgalmazza, mint nálunk. És a Last Jedi BD-m is innen fog jönni. Itt beszerezhetők a Paramount filmek is magyar szinkronnal. A filmek ismertetői megtévesztőek lehetnek, nem mindíg írják, hogy melyiken van magyar szinkron. Érdemes a borítókat is tanulmányozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 26-27-28-29-30-1 nem melózok. :lol: 

 

Remélem az audiokommentáron is lesz magyar felirat! :clap2:

 

SZERK: zalus most írta, hogy csak angol felirat lesz rajta, de az is több mint a semmi!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is teljesen jó. Egy-két ezressel többre számoltam. Szuper! És így főleg a steel lesz, hogy csak egy ezressel drágább. Kíváncsi leszek mikortól lehet majd előrendelni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.