Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

CSOLI: Azt hiszem, jó film lett ez az Utolsó Jedik. Annyiból is, hogy… szóval, amiben a következő megnézésről megállapodtunk. Most már vannak elég jó minőségű release-ek. Ha ezek a formátumok beválnak, megnézhetném még a filmet a héten.

ODY BÁCSI: Meg akarod nézni a filmet még a Blu-ray megjelenés előtt?

CSOLI: Miért, most már annyi jó minőségű release van.

ODY BÁCSI: A Blu-ray minőség a legfontosabb. Pláne ennél a filmnél. A mostani megjelenés után újra átbeszélhetjük a filmet. Lásd be, hogy szükség van a kiváló minőségre.

CSOLI: De így elveszítek két hetet.

ODY BÁCSI: Ugyan, eltelik az hamar.

CSOLI: Ezt már hallottam januárban is.

PILDI NÉNI: Most meg hová mész?

CSOLI: Ahogy nézem, sehová. Megyek legó Falcont építeni.

PILDI NÉNI: Ody, nem tarthatod vissza örökké. A barátai már mind újranézték a filmet. Úgy odavan a 8. részért.

ODY BÁCSI: Két hét múlva megnézheti, megígérem.

 

:D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva nem értelek most. Mire gondolsz? Hisz nagy vonalakban egyezik ez azzal amit az MM hirdet és azt láttad.

De megmondom őszintén, én úgy vélem, hogy nem ilyen lesz. Szerintem a fronton nem lesz logó, csak a feknin és a gerincen arcok lesznek, ahogy a Zsivány esetében.

Ahogy írom az a style az európai. Amit bedobtál képet az a tengeren túli stílus!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok ég és föld különbségek. Felirattal és normális, értsd arckép nélküli logoval már illeszkedett volna a sorba. Amúgy az xpress-en rakta be ezt a képet egy srác aki már régóta állítja, hogy ilyen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 04. 17. - 8:23, Ody Mandrell írta:

Egy csávó váltig állítja, hogy ilyen lesz a steelbook. ...

Kár, hogy nem ezt reklámozták, mert ha tudom, hogy ez a design lesz akkor ezt veszem meg. 

Tényleg ilyen... :yeah:

2823039-20180425-ccYTbbt.jpg

 

 

 

Szerkesztve: - albundy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Porg érdeklődött, hogy eddig mennyit adtak el belőle külföldön. Innen üzenem, hogy egyelőre nincs számszerű adat, de az biztos, hogy nem keveset. :)

 

Továbbra is csak az első hétről van kisebb info: http://variety.com/2018/digital/news/star-wars-the-last-jedi-easily-tops-dvd-blu-ray-disc-sales-charts-1202748275/

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenézegettem a filmbe. A kép eszméletlen kristálytiszta és éles. Mindegyik jelenet mintha kijönne a tv-ből. Amikor a Falcon lemegy a barlangba Craiten és ott csatázik az a vizuális orgazmus. A hangról ugyanezt tudom elmondani. Az angol dts hd 7.1-el próbáltam ki és hát üt rendesen. Alig várom a hétvégét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.