Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Mondjuk aki egy ilyen sorozat után nem a Rey-es steelt veszi az elég nagy WTF. Ep1-7-ig minden borítón egy arc, majd ehhez hozzácsapni ezt a csoportképet... hát minimum érdekes. 

Én is néztem. Rey-jel amúgy szépítenek a pozitív hősök a steel frontokon! Yoda és Rey immár 2-7-re hozta fel az arányt.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sw.com meglepetése! Készíts magadnak exkluzív BD borítót! :D

 

http://www.starwars.com/news/happy-beeps-download-print-starwars-com-exclusive-star-wars-the-last-jedi-blu-ray-covers

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csak a legós tetszik! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, ez a The Last Jedi című film olyan sz*r lett, de tényleg olyan pocsék film, hogy az amerikai Amazon kifogyott a Blu-ray kiadásból (megnéztem, még most is a státusza: Temporarily out of stock). Szerintem mindenki megvette, nehogy más is láthassa. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amcsi boltokban is jól fogy. Több helyen pár óra alatt elkapkodták az első csomagot. Nekünk meg még egy hónapot kell várni. :roll:

 

Egyébként több olyan véleményt is olvastam, hogy bár nem tetszett neki a film, mégis megvette digitálisan és BD-n is.  :D (Lada! Te megveszed?)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt tervezem, hogy a megjelenés előtt elkezdem az ep1-gyel a filmeket (napi egy leosztásban), és mire megérkezik a postás, pont jöhet az ep8. De ha akkor nem indul el a lemez, akkor itt kő kövön nem marad. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Blu-ray.com-on 5-ből 5 pontot kapott az audió és a kép is.

"The film's 1080p Blu-ray transfer is a work of art." "With no source or encode flaws of note, this is a terrific, reference-quality Blu-ray transfer, bested only by its companion 4K UHD release"

 

A Director and the Jedi extra kapcsán azt írják:

"This is a movie and Star Wars fan's dream extra."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A biztonság kedvéért megérdeklődtem az MM-nél, miért nem látszik a TLJ rendelésem az felhasználó felületen. 

 

Nagyon készségesek voltak, leírtak, hogy aktív a rendelés és csupán műszaki hiba miatt nem látható. Mindenki megnyugodhat tehát, a film jönni fog. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az MM a steel-nél már két lemezt ír míg a többinél továbbra is csak egyet. :hmm:

A steel-hez írtam be  a vélemények közé, a hibát. Talán ennek hatására javították azt. Persze a vélemény nincs megjelenítve, de nem is baj.

De tuti lesz mindben extra lemez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Relatív eladások az USA-ban az első héten. Sajnos darabszámot és összeget nem ír, de azért így is beszédes.

 

https://www.mediaplaynews.com/research/top-20-sellers-for-week-ended-03-31-18/

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.