Jump to content
luke19

The Last Jedi BD/DVD kiadás

The Last Jedi videó megjelenés.   

16 members have voted

1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

• DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook

Recommended Posts

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Mondjuk aki egy ilyen sorozat után nem a Rey-es steelt veszi az elég nagy WTF. Ep1-7-ig minden borítón egy arc, majd ehhez hozzácsapni ezt a csoportképet... hát minimum érdekes. 

Én is néztem. Rey-jel amúgy szépítenek a pozitív hősök a steel frontokon! Yoda és Rey immár 2-7-re hozta fel az arányt.. :)

Gyerekek, ez a The Last Jedi című film olyan sz*r lett, de tényleg olyan pocsék film, hogy az amerikai Amazon kifogyott a Blu-ray kiadásból (megnéztem, még most is a státusza: Temporarily out of stock). Szerintem mindenki megvette, nehogy más is láthassa. :lol:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem mindenki megvette, nehogy más is láthassa. :lol:

Biztos a Disney vásárolta fel a lemezeket, így nem annyira gáz mintha visszahívnák őket. :D

Biztos Rian Jonhson úgy járt el, mint anno Lucas a Holiday Special-nél. :D

Az amcsi boltokban is jól fogy. Több helyen pár óra alatt elkapkodták az első csomagot. Nekünk meg még egy hónapot kell várni. :roll:

Egyébként több olyan véleményt is olvastam, hogy bár nem tetszett neki a film, mégis megvette digitálisan és BD-n is.  :D (Lada! Te megveszed?)

Edited by Ody Mandrell

Ez teljesen logikus Ody! Én mindig azokat a holmikat veszem meg, amik nem tetszenek, amiket nem szeretek! :D

A beszámolók szerint eszméletlen jól fogy a film Amerikában! Mindenütt elkapkodják.

Azért jó látni, hogy csak innen is 11 ember tervezi megvenni eredetiben. :clap:

Az Xpress-en a Blu-ray eladási toplista első két helyét az ep.8 két különböző kiadványa foglalja el :)

Remélem, a magyar verzióval nem lesz ilyen gond. Nekünk is Sony lejátszónk van.

Mázli, nekem Samsung van. De azért remélem, nem lesz gond. Ha már ennyit kell rá várni, legalább ez ne legyen gáz senkinél.

Én azt tervezem, hogy a megjelenés előtt elkezdem az ep1-gyel a filmeket (napi egy leosztásban), és mire megérkezik a postás, pont jöhet az ep8. De ha akkor nem indul el a lemez, akkor itt kő kövön nem marad. :) 

A Blu-ray.com-on 5-ből 5 pontot kapott az audió és a kép is.

"The film's 1080p Blu-ray transfer is a work of art." "With no source or encode flaws of note, this is a terrific, reference-quality Blu-ray transfer, bested only by its companion 4K UHD release"

A Director and the Jedi extra kapcsán azt írják:

"This is a movie and Star Wars fan's dream extra."

Érdemes belenézni a fórumokba is, ott írnak a problémákról. Egyébként az európai kiadás más régió így valószínű nem kell aggódni. 

A biztonság kedvéért megérdeklődtem az MM-nél, miért nem látszik a TLJ rendelésem az felhasználó felületen. 

Nagyon készségesek voltak, leírtak, hogy aktív a rendelés és csupán műszaki hiba miatt nem látható. Mindenki megnyugodhat tehát, a film jönni fog. 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az MM a steel-nél már két lemezt ír míg a többinél továbbra is csak egyet. :hmm:

A steel-hez írtam be  a vélemények közé, a hibát. Talán ennek hatására javították azt. Persze a vélemény nincs megjelenítve, de nem is baj.

De tuti lesz mindben extra lemez.