Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

19 órával ezelőtt, Rog írta:

Az alábbi szösszenet állítólag a The Caretaker Sizes Up Rey című jelenetből van kiemelve:

Ahogy a "caretaker" Reyt nézi, miközben kés van a kezében, az sok mindent elmond a kapcsolatukról :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy amerikai áruházban reklámozták a kiadást. Érdekes részletek derültek ki a kimaradt jelenetekről. 

 

Érdekes az alternatív kezdés és az alternatív Phasma halál. Akkor mégis csak elhalálozott? 

 

 

The-Last-Jedi-Target-Bluray-Inside.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018.02.26. - 19:40, Ody Mandrell írta:

Csoli! Mindig azt hiszem amikor írsz, hogy a magyar megjelenési dátumot írtad be. :P 

Hehe! Sajnos most sem. De átlag hat óránként körülnézek az ügyben és nagyon várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nem vagyok túl optimista, inkább realista. A másik hőn várt címem a Blade Runner 2049 elvileg holnap jelent volna meg -már ez is késve van a környékünkhöz képest- és most toltak egyet rajta 6-áig. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

A másik hőn várt címem a Blade Runner 2049 elvileg holnap jelent volna meg -már ez is késve van a környékünkhöz képest- és most toltak egyet rajta 6-áig. :(

Hol toltak rajta? Nekem már itt van a polcomon a magyar Blu-ray.

 

2018. 02. 27. - 22:31, Ody Mandrell írta:

Érdekes az alternatív kezdés és az alternatív Phasma halál. Akkor mégis csak elhalálozott? 

 

Ahogy a megszólalásokat olvasgattam maguk a készitők is bizonytalanok. Még Rian szerint is van esély a visszatérésére. Valszeg csak az extrákat készitő ügyeletes szaki adta ezt a nevet az egyik kivágott jelentnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EW öt kimaradt jelenetről közöl leírást és képeket!

 

http://ew.com/movies/2018/03/02/first-look-deleted-scenes-star-wars-the-last-jedi/?utm_campaign=entertainmentweekly&utm_source=twitter.com&utm_medium=social

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gáz az, ha jobban várom a The Last Jedi blu-rayt, mint a Solót? :D Ez most csak így (a kalózváltozat néhány jelenetét - vajon melyikeket? - megnézve) átvillant bennem, hogy sokkal jobban szeretném ezt a filmet tökéletes minőségben újra látni, mint a Solót egyszer megnézni. Nem, mintha a Solo nem érdekelne, de nem érdekel annyira, mint a TLJ újrázás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem kárhoztatlak! Bár úgy gondolom, hogy a Solo jó kikapcsolódás és remek kaland lesz, de a TLJ, meg úgy ahogy van hatalmas! Néztem tegnap a trükkös videókat a szomszéd topicban és azta, valami nagyon különleges élmény lesz majd itthon látni.

Nem lesznek fejek a kép alján, nem lesznek világító mobilok innen-onnan, és még popcorn/nachos ropogtatás sem lesz! ;) csak a film!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.