Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

Én is mindenhonnan ezt olvastam, de be kell pótolni azt is, hogy teljesen képben legyek az MCU-zel (legalábbis a mozgóképes elemeivel :D ). Ja és még ott a S.H.I.E.L.D. is, amivel teljesen le vagyok maradva idén. Messze lesz az a Runaways :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bence1997 írta:

Valaki látta már a Marvel's Runaways -t? Vagy van valaki, aki majd el akarja kezdeni? 

32 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én is lassan elkezdem, de én nagyon levagyok maradva a Marveles sorozatokkal. A DD, és a JJ megvolt, a LC -ból kemény 1 részt láttam, az Iron Fist ill. Defenders gyöngyszemekhez pedig még hozzájuk se szagoltam. :D

 

Én el akarom kezdeni, de én is el vagyok úszva sorozatok terén, Punisherből az első 3-4 részt láttam, Giftedből hátra van még az utolsó 2-3 rész. Plusz még van 4-5 évad egyéb nem Marveles sorozat amit potolnom kellene, és akkor még nem beszéltem azokról amiket aktuálisan, heti rendszerességgel követek :D

32 perccel korábban, Bence1997 írta:

A The Gifted -et amúgy tegnap befejeztem, jó kis sorozat, nem kell világot megmentő produkcióra gondolni, nekem mégis tetszett, persze vannak hibái 

Meg egy nagy pozitívuma is: Natalie Alyn Lind :D

 

38 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Először még végzek a Punisherrel és valahogy ráveszem magam az Inhumans-ra. Szóval tervben van, de nem mostanában :D

Nem akarom elvenni a kedved tőle, de ha így írtál róla azért már van sejtésed... szerintem az Inhumans a leggyengébb, nemcsak, hogy Marvel, de képregény sorozat is amit valaha láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, RacerX írta:

Nálam már a Agents of S.H.I.E.L.D.-nél is rezeg léc.

Szerintem az Inhumans bőven alatta van. Túl sok szereplőt mozgat egymástól teljesen elkülönülve és így egyikre se jut elég idő pláne 8 rész alatt, igazán egyik se szerethető meg.

 

szerk.: Micsoda egybeesés, hogy pont ezután találkozom ezzel a hírrel :

 

https://www.gamestar.hu/masvilag/inhumans-abc-elkaszalas-marvel-sorozat-242823.html

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Meg egy nagy pozitívuma is: Natalie Alyn Lind :D

Oh, igaz-igaz, ő nagy pozitívuma a sorinak. :P Meg is lepődtem, hogy fiatalabb mint én, mégcsak 18 éves. :o 

 

1 órával korábban, RacerX írta:

Nálam már a Agents of S.H.I.E.L.D.-nél is rezeg léc.

Azt hallottam erről a sorozatról, hogy míg az első évada nem éppen van a toppon, addig a 2. évadtól - és onnan is a második felétől beindul a sorozat, és a 4. évadtól már igazán minőségi darabok születnek. Elkellene ezt is kezdenem, csak sajna időm mostanság nincsen. De ha régen a Smallville 10 évadját 2 hónap alatt letudtam darálni - suli mellett, akkor annak a fele a Shield -nél is menni fog. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Azt hallottam erről a sorozatról, hogy míg az első évada nem éppen van a toppon, addig a 2. évadtól - és onnan is a második felétől beindul a sorozat, és a 4. évadtól már igazán minőségi darabok születnek.

Szerintem inkább az első évad második felétől (amikor becsatlakozik a Winter Soldier sztoriszála) fokozatosan egyre jobb. A negyedik évad volt a top, aztán elkezdték az ötödiket, ami eddig még a negyediknél is jobban tetszik (mondjuk most három résszel lemaradtam, bokros teendőim miatt nincs időm sorozatokat nézni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjjel végeztem a Megtorló sorozattal, jó volt. Lehetett volna kicsit több akció szerintem, kicsit a közepén leül az évad.

 



Lewis történet szálát feleslegesnek éreztem, tudom, hogy mit akartak vele miszerint a PTSD-t bemutatni, de a fő sodorhoz érdemben nem sokat tett hozzá, csak az időt húzták ezekkel a részekkel. A végén kicsit féltem, hogy annyira átdolgozták Jigsawt, hogy össze sem lesz vagdosva, főleg amikor Frank gyomron szúrta, gondoltam ennyi volt ez megmurdel az arca meg még viszonylag egyben van, de aztán jött a bünti :D  Lehet én emlékszem rosszul, de minden Netflixes sorozat évadzáró részében volt after credits jelenet nem? Szóval ennél kicsit hiányoltam, vártam valamit ami előrevetíti Frank következő vérengzését.

Nálam a Netflixes sorozatok közül a Daredevil az első második a Luke Cage (volt?), jelenleg még nem tudom eldönteni, hogy melyik tetszik jobban az LC vagy a Megtorló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elkezdtem a Runawayst, nem egy tipikus szuperhős sorozat, kevésbé akciódús, de érdekes a sztoriban megjelenő rejtély(ek) miatt, nem tudom mennyire képregényhű és mennyit veszt a rejtély faktorból, ha valaki már olvasta őket, de azok ismerete nélkül mindenképp ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv!

 

Ez talán csak részben illik ide... mindenesetre a videóban hallható viselkedéshez és "életfelfogáshoz?" hasonlónak lett áldozata az EP. VIII. TLJ is! Úgy tűnik, ez valami új dolog, ami kezd egyre 'népszerűbbé, divatosabbá' válni napjainkban. Bennem csak egy kérdés fogalmazódott meg: Van még lejjebb? Meg is adom rá a választ: sajnos van!
 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.