Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

Az tény hogy borzalmas lett a 2015-ös reboot. De ott több dolog is közrejátszott. Például az hogy elévültek volna a F4 jogai, aztán muszáj volt csinálni egy filmet hogy a Foxnál maradjon. Ilyesmi történt 1994-ben is. Továbbá a vágás borzalmas lett, a rendező elképzeléseit figyelmen kívül hagyta a stúdió. Rendesen össze is vesztek miatta, stb... Volt még rengeteg baj itt. Meg is pecsételte Josh Trank sorsát.
De én úgy érzem hogy az MCU képes lenne egy tűrhető F4 filmet csinálni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az F4-ral az volt a legnagyobb problémám, hogy olyan színészeket válogattak össze, akiknek közük nem kellett volna hogy legyen a filmhez. Michael B. Jordant nagyon kedvelem, a Creedben és a Black Pantherben is nagyot alakított, de Johnny Stormként borzalmas volt - főként azért, mert Johnnynak fehér csávónak kéne lennie. És akkor a többi színészről ne is beszéljünk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ultimate Spider-Man (2012)

 

Még négy évvel ezelőtt bukkantam rá erre a sorozatra, amikor egyik késő este a tévét kapcsolgattam. Elsőre nagyon megtetszett, és pár epizódot meg is tekintettem a rá következő napokban. Nemrégiben felfedeztem, hogy az internetről le tudom tölteni a teljes sorozatot szinkronosan és magyar felirattal egyaránt, ezért úgy döntöttem, leszedem az összes részt, és végignézem őket. Múlt vasárnap kezdtem bele az 26 részből álló 1. évadba (mindegyik évad ennyi részt tartalmaz, és összesen 4 van), és a mai napon végeztem vele. Egészen jó volt.

Ami elsősorban megfogott ebben a rajzfilmsorozatban, az a rajzstílus. Készült a '90-es években egy Spider-Man-sorozat, amely annak idején a Jetixen ment, és abból szintén el tudtam csípni néhány részt. De a 2012-es verzió nekem sokkal inkább bejött, legfőképpen a rajzstílusa miatt, így arra esett a választásom, amikor vacilláltam, hogy melyikbe kezdjek bele a kettő közül. 

A sztori elég érdekes, egyedi: nem egy szokványos Póki-történet, amelyről már oly sok bőrt lehúztak az évek során (készült ugye már az említett '90-es évekbeli rajzfilm, egy 13 részes minisorozat 2003-ban, illetve valamikor 2008 környékén egy brutálisan gagyi változat, és talán még ezeken kívül is van még pár). Ezúttal avengersös köntösbe bújtatták a sztorit, ami tudtommal a zárójelben felsorolt három variáció közül egyikkel sem esett meg (a 2003-assal biztos nem, mert azt végignéztem, és a szokásos Spidey-történetet dolgozza fel, a másik kettőről meg csak feltételezem, hogy a szokásos történetet dolgozza fel). Ez alatt az avengersös köntös alatt azt kell érteni, hogy Pókembert megkeresi Nick Fury, hogy dolgozzon a S.H.I.E.L.D.-nek, illetve hogy fejlesszék a képességeit mindenféle kütyükkel meg harci gyakorlatokkal. Kap maga mellé egy kevésbé ismert szuperhősökből álló csapatot (White Tiger, Nova, Luke Cage, Iron Fist), mely iszonyatosan jó húzás volt a készítők részéről. És akkor még nem is említettem azt, hogy a sorozat folyamán olyan karakterek is felbukkannak, mint Captain America, Doctor Strange, Iron-Man, Doctor Doom, Loki, Thor, Hulk stb. Tudomásom szerint nem sok SM-sorozatot színesít ennyi csúcs karakter.

Vannak elég nagy változtatások az eddigi változatokhoz, filmekhez képest, melyekről inkább a SPOILER gomb mögött írok:

Spoiler

Dr. Octopus Norman Osbornnak dolgozik, és az a céljuk, hogy Pókember testéből vért vegyenek, melynek felhasználásával egy hozzá hasonló képességű egyedekből álló hadsereget készíthetnének. Eme szérum segítségével létrehozzák Venomot, mely hosszas bonyodalmak során Harry Osbornhoz jut, így őbelőle lesz Venom gazdateste, tehát nem Eddie Brocké. Eddie Brock fel se tűnik. Az évad végén Norman átváltozik óriási zöld manóvá, amely egy újabb változtatásnak bizonyul, hisz a 2002-es filmben nem átalakul, hanem jelmezt ölt magára. Phil Coulson, a S.H.I.E.L.D. egyik ikonikus ügynöke pedig inkognitóban iskolaigazgató, ami azért elég mulatságos szerintem. :) Mellesleg Curt Connors is a S.H.I.E.L.D.-nek dolgozik.

Mary Jane karaktere elképesztően jóra sikeredett. A Sam Raimi-féle Spider-Manben nem volt valami meggyőző az őt alakító csajszi, ráadásul néha kissé idegesítő is volt, főleg a sírásai miatt. A rajzfilmbeli Mary Jane azonban egy teljesen más karakter: egy talpraesett, magabiztos, vagány, szimpatikus lányka. J. Jonah Jameson is kiváló lett, teljesen olyan volt, mint a filmekben. És itt hadd jegyezzem meg, hogy a karakterek felettébb hasonlítottak a filmbeli változataikhoz, gondolom, ez nem véletlen. Thor, Loki és Fury totálisan olyanok voltak, mint Chris Hemsworth, Tom Hiddleston meg Samuel L. Jackson. 

A Peter mellé szegődött szuperhőscsapat pedig igazán klassz. Örülök, hogy kevésbé ismert szereplőket mozgattak meg, nem pedig Kapitányt, Hulkot, Vasembert meg a többieket. Ők is szerepelnek a sorozatban természetesen, ahogy már említettem korábban is, de nincs annyira fontos szerepük, mint Luke-nak, Novának, White Tigernek meg Iron Fistnek. 

 

Akadnak azonban olyan momentumok a rajzfilmben, melyektől a falra tudtam volna mászni, annyira gyerekesek. Ilyen például, hogy Peter minden részben kiszól a nézőkhöz, vagy hogy kicsi, golyófejű figurákként jelennek meg a szereplők a gondolataiban - ez utóbbi egyébként a Ben 10-ben és a Teen Titansben is előfordul, hiszen ugyanaz a fickó, Alex Soto vett részt mindhárom rajzfilmsorozat munkálataiban. A másik meg az, hogy amikor Pókin rajta van a maszk, mozognak a szemei. Könyörgöm, az egy maszk! Egy álarc szemei hogy tudnának mozogni?! Tudom, hogy ez rajzfilm, de erre akkor is odafigyelhettek volna a készítők. 

 

Összességében fantasztikus rajzfilm, ajánlom minden SM- és Marvel-fanatikusnak. Az pedig ne tévesszen meg senkit, hogy rajzfilm, mert igazából ha az utolsó egy bekezdésben írtakat nem vesszük figyelembe, akkor egy idősebb képregény-rajongónak is remek szórakozást tud nyújtani. Legalábbis én így vélem, és magamon is ezt tapasztaltam. Folytatom mindenképp.

 

10/7.5 (ezidáig)

 

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Ultimate Spider-Man (2012)

 

Még négy évvel ezelőtt bukkantam rá erre a sorozatra, amikor egyik késő este a tévét kapcsolgattam. Elsőre nagyon megtetszett, és pár epizódot meg is tekintettem a rá következő napokban. Nemrégiben felfedeztem, hogy az internetről le tudom tölteni a teljes sorozatot szinkronosan és magyar felirattal egyaránt, ezért úgy döntöttem, leszedem az összes részt, és végignézem őket. Múlt vasárnap kezdtem bele az 26 részből álló 1. évadba (mindegyik évad ennyi részt tartalmaz, és összesen 4 van), és a mai napon végeztem vele. Egészen jó volt.

Ami elsősorban megfogott ebben a rajzfilmsorozatban, az a rajzstílus. Készült a '90-es években egy Spider-Man-sorozat, amely annak idején a Jetixen ment, és abból szintén el tudtam csípni néhány részt. 

 

Ez a 2012-es koherens a Avengers Assemble, a Guardians of the Galaxy és a Hulk and the Agent of S.M.A.S.H-el. Ha jól emlékszem az Avengersből az első két évad szinkronos, GotG-ból az első, de a Hulk-os végig le van szinkronizálva.

Megannyi Pók soriból ez az egyik nézhető verzió, a másik a fenn említett 90-es amit szintén ajánlanék, illetve akkor már a szintén korabeli X-men sorit is. bár sajna az a Pókival ellentétben nem végig szinkronos.

 

 

Szemmozgás: a képregényekben is más-más a szem alakja, nagysága, mert csak így tudják kifejezni megfelelően az érzéseket, és ez egyébként nemcsak a Pókemberre igaz, hanem a legtöbb álarcot viselő hősre. Jó ekkora mértékben nem jellemző, mint ezen sori esetében, de minden tiszteletem és tetszésem mellett azért ezen mű jócskán a gyermeki korosztályt célozta meg. Egyébként a 90-es sorozat az jóval felnőttebb kategória, de ha jól meggondolom ez az összes animációs-szuperhősös sorozatra illik, mármint, hogy a 90es évekbeli verzióik sokkal felnőttesebbek, mint az utánuk következő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Megannyi Pók soriból ez az egyik nézhető verzió, a másik a fenn említett 90-es amit szintén ajánlanék, illetve akkor már a szintén korabeli X-men sorit is. bár sajna az a Pókival ellentétben nem végig szinkronos.

Az, hogy nem végig szinkronos, nem probléma, elvégre tudok angolul. :) (Bár ha lenne hozzá magyar vagy angol felirat, könnyebb lenne a helyzetem.) 

A Spidey-sorozatok közül a 2003-as is remek, az mindössze 13 epizódból áll. Nem tudom, láttad-e, szerintem érdekes és élvezhető.

A régi X-Men-sorozattal már szemezgetek egy ideje, de nekem a 2000-es évek elején készített X-Men: Evolution szimpatikusabb, így előbb abba szándékozok belekezdeni.

 

Ha már X-Men: folytattam az X-Men-maratonomat, ma a (kiadási sorrendben) negyedik részt, az X-Men kezdetek: Farkast tekintettem meg. Egészen jó volt.

A sztori szerint William Stryker felajánlja a két mutáns tesónak, Victornak és Logannek, hogy csatlakozzanak egy mutánsokból álló katonai osztaghoz. Amikor egy afrikai akció átmegy brutális öldöklésbe, Logan úgy dönt, kilép, ezután Stryker elrendeli, hogy Victor végezzen a csapat többi tagjával. Logant tőrbe csalja, és elvégez rajta egy kísérletet. Így kapja meg a képességeit. Örülök, hogy minderre fény derült eme filmben, ugyanis az eredeti X-Men-trilógiában csupán flashbackek formájában láthatunk egy-két képet a Loganen való  kísérletezés kapcsán.

Tetszett, hogy feltűnik Professor X, illetve a fiatal Scott Summers is, Deadpoolról nem is beszélve - mondjuk utóbbi karakterrel kapcsolatban egy kissé össze vagyok zavarodva, mert a 2016-os filmben emlékeim szerint nem így lesz Wade Wilsonból Deadpool, meg ott nem is lesz gonosz. Szóval nem értem az egészet, de tudomásom szerint nem is nagyon kell következetességet meg összefüggéseket keresnem az X-Men-filmek között. :D 

A kamerázás, az akciójelenetek kiválóak voltak. Viszont hiányoltam azt a hangulatot, amely az eredeti trilógiában volt. Ez a film valahogyan más volt. Mellesleg a Black Eyed Peas-es csávó felbukkanásakor nem nagyon tudtam komolyan venni a filmet, az elhízott Dukes meg egyenesen nevetséges volt.

 

10/7.5. A Logan izgalmasabb és látványosabb volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az X-Men: Origins nem lesz a kedvenc filmem. :D Számomra nagyon kilóg az egész filmes sorozatból. Ezért nem is tekintem "kanonikusnak". 
Még annak idején először úgy láttam, hogy cgi utómunka nélkül. Nagyon durva volt. :D
Amúgy végignézted a stáblistát? Van 2 plusz jelenet.

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, RacerX írta:

Amúgy végignézted a stáblistát? Van 2 plusz jelenet.

Az egyiket láttam csak, amelyben Strykert elkapták az úton. A másikat nem láttam, de utánaolvastam, hogy Deadpool feléled benne, vagy valami ilyesmi volt benne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

A Spidey-sorozatok közül a 2003-as is remek, az mindössze 13 epizódból áll. Nem tudom, láttad-e, szerintem érdekes és élvezhető.

Láttam belőle pár részt, de már az animációtól is futkos a hátamon a hideg.

 

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Az, hogy nem végig szinkronos, nem probléma, elvégre tudok angolul. :) (Bár ha lenne hozzá magyar vagy angol felirat, könnyebb lenne a helyzetem.) 

Azt biztos találsz.

 

1 órával ezelőtt, RacerX írta:

Még annak idején először úgy láttam, hogy cgi utómunka nélkül. Nagyon durva volt.

Én is úgy akkor kezdtem torrentezni kb. Először nem értettem, hogy miért vannak madzagok a karakterekhez kötve néha, akkor esett le, hogy ez egy félkész film amikor Logant elcsapta a kamion.

Egyébként én szeretem azt a filmet, a belőle készült játék is nagyon jó.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, caseyjones írta:

Az egyiket láttam csak, amelyben Strykert elkapták az úton. A másikat nem láttam, de utánaolvastam, hogy Deadpool feléled benne, vagy valami ilyesmi volt benne.

Igen, Deadpool kiveszi a fejét a romok közül. De van még egy, amikor Rozsomák a kocsmában ül és piál, a pultos csajnak meg annyit mond hogy emlékezni próbál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-Men kezdetek: Farkas:

Szerintem ez egy bőven korrekt kis film, nem igazán értem miért ekézik annyian annyira. Akciófilmnek kifejezetten a jobbak között van, az X-Men filmek sorában már nem áll annyira előkelő helyen, mert hiányzik belőle a mélyebb gondolatiság és tartalom. Viszont jól mutatja be Rozsomák eredetét, nekem a testvéri viszony is tetszett, a szerelmi szál már kissé röcögős volt, de elment.

Igazán komoly hibának X-Prof feltűnését és Deadpool "moslékká" alakítását tudnám felróni. A szamurájos Farkasnál szerintem nagyságrendekkel jobb film, de nekem a Logan is hatalmas csalódás volt. A Deadpool filmmel azért van ellentmondásban, mert annak ehhez semmi köze. az nem egy X-Men film.

 

Thor Ragnarök:

Ez a film számomra nagyon nem működik. Az első Thor szerintem bőven jó volt, a 2. már tucatkategória, de nem volt rossz. Ez a rész viszont az eddigiek meggyalázása volt. Gyakorlatilag egy Galaxis őrzői és Deadpool keveréket láttam, miközben egy Thor filmre lettem volna kíváncsi. Ha kicserélném a karaktereket (pl. Thort Űrlordra, a valkűr csajt Gamorrára stb.), akkor akár jó is lehetne, de így egy szereptévesztéses maszlag.

A Marvel világban mindig is nagy szerepet játszott a humor, viszont minden szuperhősükhöz kötődő szériának megvolt a maga humorvilága. Így a Thornak is, de ez baromira nem olyan volt, mint a Ragnarökben. Ez a fajta komolytalan bohóckodás méltatlan a szereplőkhöz. Az meg csak súlyosbítja a helyzetet, hogy legtöbbször a készítők sem tudták eldönteni, hogy most akarják-e akár csak minimális szinten komolyan venni ezt az egészet, vagy sem. Van, amikor komolykodnak, máskor meg totál blődség.

 

És ami a legnagyobb röhej, hogy ebből az alapsztoriból amúgy sokkal többet ki lehetett volna hozni. Nem azt mondom, hogy egy kiemelkedő alapanyagról van szó, de a MCU mércéjével mérve simán lehetett volna egy teljesen korrekt és jó film. Ha komolyan veszik, ugyanis semmi nem indokolta, hogy egy ilyen színvonaltalan erőltetett viccelődés irányába vigyék el.

Sok esemény és jelenet (lásd Odin, a testvérek közti viszályok és egymásra találás, Asgard múltja és jelenlegi sorsa) teljesen komoly és drámaibb hangvételű tálalást igényeltek volna. Ezekből nem is lehetett és nem is mertek viccet csinálni, ilyenkor jött a komolykodás, csak ez egy amúgy értelmetlenül bohóckodó filmből meg totál kilóg.

Spoiler

Valahogy nagyon stílszerűnek éreztem, ahogy megsemmisül a Mjölnir, megölik Thor barátait, levágják a haját, Odin meghal és elpusztítják Asgardot. Tökéletesen mutatja, hogy mindaz, ami a Thor filmek identitását adta, az megy a levesbe, a Thor világa semmivé válik. Legalább jópofa önreflexiónak elmegy, bár ne lenne igaz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ragnarökkel kapcsolatban:

A túltolt, nem odaillő poénok nekem sem tetszettek. Főleg Korgg karaktere. Nem tudta mikor kell hallgatni. Látszik hogy a rendező játszotta. A másik ami nagyon zavart, a zene. Sakaar-hoz illett a szinti-téma, de hogy az legyen egész végig. Amikor valami nagyon komoly jelenetek voltak, akkor persze már szimfonikus volt.
Újra nézve, néhány jó jelenetet leszámítva, már nem találom olyan szórakoztatónak.

Remélem a Russo tesók többet kihoznak Thorból a IW-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem viszont kifejezetten tetszett ez a csapongó stílus, csak néhány poént nem találtam odaillőnek, ami főleg Thorhoz kötődött, mert nagyon karakteridegenül hatott.

Spoiler

Amikor elkezdett jajveszékelve üvölteni a fényes alagútban, vagy amikor hisztizett a haja miatt.

És ebben a tálalásban le tudom nyelni azt, hogy maga a címszereplő esemény egy oszlopos nagy baromság.

Spoiler

Ashgardot elpusztítja egy karddal egy tűzbe tett sisakból kinőtt toronymagas ördögfajzat. WTF? :shocked: Nekem ehhez nagyon kellett az azt megelőző két órányi csapongó, néha kellemesen komoly vonal, néha viszont abszolút komolytalan, tényleg a GotG-ra hajazó humor.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, pb69 írta:

A Deadpool filmmel azért van ellentmondásban, mert annak ehhez semmi köze. az nem egy X-Men film.

:shocked:

Na, akkor én már totál össze vagyok zavarodva az X-MEN-filmeket illetően. :lol: Tudtommal a Deadpool-film is az X-MEN-univerzum része, meg hát megjelenik benne az X-ek közül Colossus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy humor ide vagy oda, a végső megoldás így is értelmetlen és logikátlan.

Spoiler

Ha jól értelmeztem, Thor a film elején ezt a tűzből pattant lényt gyűri le játszi könnyedséggel. Meg persze a filmet "tökéletesen" megalapozó színvonaltalan bohóckodással. Remek felütés, na de mindegy is. A végén pedig felélesztik ezt a lényt, amely nemcsak Asgardot pusztítja el önmagában, de azt a Hellát (talán ez volt a neve) is, aki nagyságrendekkel volt erősebb a Thor-Loki duónál.

Ez lehet azért történt így, mert a csaj Asgardból nyerte a hatalmát, de ezt akkor normálisan meg kellett volna mutatni a végén, ill. azt ez sem magyarázza, hogy egy bolygót hogyan radíroz le egy olyan lény, akit korábban Thor simán lenyomott. 

Meg ugye nem igazán stimmel az időrend, mert a csajszinak még azelőtt lazán zsebre kellett volna tenni a tüzes barátunkat, hogy az kárt tehetett volna Asgardban. Meg mi lett amúgy ezzel a fickóval? Elpusztította Asgardot magával együtt, aztán ennyi? Nekem ez az egész befejezés egy légből kapott marhaság. A Batman vs Superman végjátékához tudnám hasonlítani, ami nem épp hízelgő.

 

7 perccel korábban, caseyjones írta:

Tudtommal a Deadpool-film is az X-MEN-univerzum része, meg hát megjelenik benne az X-ek közül Colossus.

Az MCU-ban is szerepel egy Higanyszál, mégsem az X-Men univerzum része. Tudtommal a filmes X-Men világ egyelőre minden más alkotástól független. Aztán jó kérdés meddig marad ez így a Disney és a Fox násza után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pb, teljesen egyetértek. Éppen ezért érzem úgy, hogy ide nagyon kellett a csapongó humor. Anélkül a vége az egész filmet kinyírta volna. Nekem pont a humor mentette meg. Persze nyilván érdemesebb lett volna máshogy megírni, de most ugye már a kész filmről értekezünk - bár elvileg a rendezőcsere előtt komolyabb és komorabb volt a forgatókönyv. Szóval számomra ez a csapongás mentette meg a filmet attól, hogy a mozi végén ne csalódottan jöjjek ki, és amiatt néztem már meg még kétszer, és egyszer sem éreztem gyengébbnek, sőt egyre jobban szeretem. :) 

Mondjuk ahogy olvasgattam, globálisan is ez a helyzet: van akinek pont emiatt jön be nagyon, van, aki pont emiatt utálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, caseyjones írta:

Na, akkor én már totál össze vagyok zavarodva az X-MEN-filmeket illetően. :lol: Tudtommal a Deadpool-film is az X-MEN-univerzum része, meg hát megjelenik benne az X-ek közül Colossus.

Szerintem meg az X-Men univerzum része a Deadpool is. Majd hátha a 2. részben lesz egyértelmű utalás. Bár számomra már Xavier iskolája is eléggé az volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, pb69 írta:

Az a baj, hogy humor ide vagy oda, a végső megoldás így is értelmetlen és logikátlan.

  Spoiler elrejtése

Ha jól értelmeztem, Thor a film elején ezt a tűzből pattant lényt gyűri le játszi könnyedséggel. Meg persze a filmet "tökéletesen" megalapozó színvonaltalan bohóckodással. Remek felütés, na de mindegy is. A végén pedig felélesztik ezt a lényt, amely nemcsak Asgardot pusztítja el önmagában, de azt a Hellát (talán ez volt a neve) is, aki nagyságrendekkel volt erősebb a Thor-Loki duónál.

Ez lehet azért történt így, mert a csaj Asgardból nyerte a hatalmát, de ezt akkor normálisan meg kellett volna mutatni a végén, ill. azt ez sem magyarázza, hogy egy bolygót hogyan radíroz le egy olyan lény, akit korábban Thor simán lenyomott. 

Meg ugye nem igazán stimmel az időrend, mert a csajszinak még azelőtt lazán zsebre kellett volna tenni a tüzes barátunkat, hogy az kárt tehetett volna Asgardban. Meg mi lett amúgy ezzel a fickóval? Elpusztította Asgardot magával együtt, aztán ennyi? Nekem ez az egész befejezés egy légből kapott marhaság. A Batman vs Superman végjátékához tudnám hasonlítani, ami nem épp hízelgő.

 

 

 

Surturt (a nagy tüzes csávó) amikor elpusztítja Asgardot, már az Örök Tűz ereje élteti (ami valami b*szó cucc, pontosan nem tudom én se, de a Tesseractnál is erősebb) és egyébként Thornak is mondta mikor még a foglya volt, hogy bele kell mártania a koronáját az Örök Tűzbe, hogy el tudja pusztítani Asgardot.

 

A Ragnarök eleve elrendeltetett és nem is lehet elkerülni (valamint ciklikus is, de ez más téma), Surtur végzete az volt, hogy elpusztítsa Asgardot, azért létezett. 

[\spoiler]

 

 

 

 

 

 

5 órával ezelőtt, RacerX írta:

QbyNmu4.jpg

Ez hivatalos?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hivatalos nem is létezik. A Fox eleve nem úgy állt ezekhez a filmekhez, hogy majd olyan nagy univerzumépítés lesz itt, így nem is törődtek azzal, hogy a két idővonal filmjei illeszkedjenek egymáshoz. A kapcsolatot csak később erőltették bele a DoFP-tel miután meglátták mekkora üzlet van a nagy franchise-okban. Főleg a First Class és az első trilógia filmjei között vannak nagyobb ellentmondások. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.