Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, RacerX írta:

Szuper, már várom!

Habár nem bántam volna, hogyha képregény készült volna róla, mert a Marvelt illetően a képregényekhez vagyok szokva, de azért kíváncsi vagyok, milyen lesz végre egy Marvel-regényt olvasni. :):D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, luke19 írta:

Erre vevő leszek, ha magyarul is megjelenik valamikor. :)

Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen nagy jelentőséggel bíró regény magyarul is meg fog jelenni.

Nem tudom, van-e rá esély, de örülnék neki, ha a kingpinesek fordítanák, ők elég jól teszik a dolgukat. Bár gondolom ők csak a képregényeket vállalják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom kinek kell köszönetet mondanom ezért a filmért és az elmúlt 10 évért ... talán eleősorban Kevin Feige-nek, de a Russo testvérek is nagyszerű munkát tettek le az asztalra már sokadik alkalommal, mint rendezők. A színészek is brillíroztak, Josh Brolin Thanosként szerintem parádés volt. Poénok megfelelő mértékben voltak jelen a filmben, ezúttal nem volt "túltolva"! 

És ami miatt jár a taps még, hogy véleményem szerintm nagyon jól kezelték ezt a rendegetg karaktert! Le a kalappal!

Még 1x meg fogom nézni moziban, az biztos!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, csoli1138 írta:

Kérem, hogy valaki vázolja spoilerben mi volt ott. Mi a story, mi az eredménye, kik cameoznak, esetleg stáblistás jelenetek. Köszi!

Néhány helyesírási hibát leszámítva, a wikipédián le van írva a lényeg:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Fekete_Párduc_(film)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IW: Nagyon ott volt. Nagyon bátor film! Ide tartottunk a 10 év alatt! Hát nem semmi! Van miről beszélgetni, ki jelentkezik? Mondjuk nem ma...

 

ja és képzeljétek, ilyet még nem tapasztaltam: Nem kapcsolták fel a villanyt, és most jön a kemény: Belepörgettek a stáblistába az utolsó jelenethez.

Szóval csak a végén láttunk extra jelenetet. Csak ez az egy van a filmhez, vagy egyet sikerült átpörgetniük középen?... Hmmm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ha rég láttam a korábbi filmeket, megéri beülni rá?

Simán. Én úgy ültem be rá, hogy már évek óta nem láttam sem a Vasember-trilógiát, sem az MCU-filmeket úgy összességében.

 

 

Tegnap néztem meg, és bár tetszett, de nem voltam vele maradéktalanul megelégedve.

Az eleje elég érdekes volt, hiszen szinte nem volt semmi bevezető, egyből rátértek a lényegre. Pedig szerintem valami bevezető jól jött volna.

A film előtt azon a véleményen voltam, hogy a sok karakterrel nem lesz baj, Russóék a helyén tudják kezelni őket. Sajnos nem így lett. Egy-két karakter túl sokat szerepelt, némelyik épp ellenkezőleg.

A humort elég rendesen túltolták a filmben. Akadtak néhol olyan momentumok, amikor visítva röhögtem, de egy idő után kissé zavaró volt, hogy 5 percenként belecsempésztek valamiféle humort.

Spoiler

 

Volt egy jelenet, amikor Thanos lelövi a Galaxis őrzőinek két tagját, és azok kockadarabokra vagy mikre esnek szét. Ennél a jelenetnél rendesen kiakadtam. Egyszerűen szánalmas volt.

 

 

De azért természetesen pozitív benyomásokat is keltett nálam a film. Thanos valami eszméletlenül kemény figura. Szerintem az MCU legjobb gonosza. Nagyon bírtam mindvégig a pasast. Nálam Zúzó és Darth Vader után ő a legeslegjobb gonosz karakter a világon. Ráadásul baromi jól meganimálták. És ha már animáció: a látvány is elképesztően pazar. Az akciójelenetek is remekül lettek megalkotva, és még néhány párbeszédet is kiemelnék (főleg a Thanos és Gamora közti diskurzusok tetszettek). Emellett az érzelmi töltetet is nagyszerűen kezelték.

 

Spoiler

A végét nem igazán értettem a filmnek, hogy mi lett a hősökkel. Oké, elporladtak, ez eddig világos, de az ok-okozati tényezőket, a miérteket elmagyarázná valaki röviden? Megköszönném.

 

Nálam ez a film 10-es skálán úgy 6.6-6.7. Nem volt rossz, de a három Avengers-rész közül az én szememben ez volt a leggyengébb, és nem sorolnám a legjobb Marvel-filmekhez. De ez csak az én véleményem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap végeztem a Pókember - Venom születése című képregénnyel, mely a Marvel-gyűjtemény 5. darabja.

Alig vártam már, hogy a kezembe vehessem, mert odavagyok az old school Pókember-képregényekért a rajzstílus miatt, de olvasás közben ráeszméltem, hogy sokkal jobban tetszenek a modern képregények. Úgyogy annyira nem tetszett a szám, az X-Men után szerintem ez a leggyengébb. De egyébként nem volt rossz, Spidey-rajongóknak kötelező!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brutális csütörtök esti számokat produkált az új Avengers film: 39 millió dollár. Őrült sok. De így se olyan sok mint az ep.7-é, ami az első csütörtök este 57 milliót hozott. Ami jól mutatja micsoda felfokozott várakozás előzte meg a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avengers pénteki becslés: $105,967,000

TFA pénteki nyitó: $119,119,282

 

Esélye se lesz megönteni a TFA rekordját. A TLJ első napját is csak 800 ezer dollárral előzte meg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg lehet nézni bárhogyan, de én javasolnám mindenkinek hogy legalább az utolsó 4 filmet (Guardians 2, Homecoming, Ragnarok, Black Panther) pótolja, mert a film erőteljesen épít rájuk. Értelmezhető a film ezek nélkül is, de sokkal kevésbé katartikus. 

 

Én tegnap néztem egyébként meg és elégedett voltam vele. Nem ezt tartom a legerősebb Marvel filmnek, de egy korrekt alkotás és szép összegzése az elmúlt 10 év termésének. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Avengers pénteki becslés: $105,967,000

TFA pénteki nyitó: $119,119,282

 

Esélye se lesz megönteni a TFA rekordját. A TLJ első napját is csak 800 ezer dollárral előzte meg.

A Marvel filmek sosem voltak olyan erősek nyitó napokban és nyitó hétvégékben mint mondjuk az SW (most SW alatt az utóbbi 3 évre gondolok) de azért ne becsüld le az Infinity war erejét. :) Bár, igen a nyitó rekord jó eséllyel nem lesz meg, de ez nem is feltétlen célkitűzés a film számára.

 

 A kérdés elsősorban az, hogy mennyire fog majd visszaesni mert ebben viszont jók Marvelék, és szerintem ebbe elég jól fog ez a film is szerepelni. Simán meg fogja verni a TLJ összbevételét még ha gyengébben is kezd. Sőt most az Infinity war támogatásának köszönhetően úgy tűnik a Balck Panther is be fog jönni a TLJ elé, pedig az is gyengébben kezdett. Ez mondjuk engem is váratlanul ért. A Black Panther sikere egészen döbbenetes.

Összbevételben az Infinity War a 4. legsikeresebb film lehet valaha, ami nem lenne rossz teljesítmény, és a nap végén igazából csak ez számít. Persze az igazán nagy dicsőség az lenne ha összbevételben lenyomná a TFA/Titanic kettőst és a 2. legsikeresebb film lenne ever. Ez viszont háááát elég necces mert a TFA hihetetlen szép Box office teljesítmény produkált. Az nem hiszem hogy meglesz, de nem is lehetetlen. Izgi lesz a verseny.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.