Ugrás a kommentre

Solo DVD/BD kiadás


Ody Mandrell

Solo videó megjelenés.   

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?



Ajánlott hozzászólás

Én már bízom bennük. Feltételezem, hogy az Ő pontosságuk az ok. És akkor meg is lesz pénteken. A 'press például nem írja át, eljön az idő és egy hétig tologatják egy nappal. Mint év elején a Blade Runner-t..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én már bízom bennük. Feltételezem, hogy az Ő pontosságuk az ok. És akkor meg is lesz pénteken. A 'press például nem írja át, eljön az idő és egy hétig tologatják egy nappal. Mint év elején a Blade Runner-t..

Ellenőriztem, eddig mindig a megjelenés napján szállítottak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, háromszor hallgattam bele a szinkronba: először, utoljára és soha többé. Csak random kattogtam jelenetek között, de azon túl, hogy a hangokkal úgy mellélőttek, hogy azt már tananyag lehetne, két helyen köze sincs ahhoz a magyar szövegnek, amit valójában mond a szereplő. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az xpressen 27-re rakták. :D

 

Holnap meg 28-ra fogják. Pénteken meg hétfőre.

Ők, a fő megjelenési dátum tologatók. Míg ők a raktárban talicskázzák a példányokat az MM már a mailt küldi, hogy átadva a logisztikai partnerünknek. Amit holnap meg fogunk kapni!

Szeretem az xpress-t, de már rég nem premierkor.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most néztem meg a kivágott jelenetet Han birodalmi pilótaképzéséről. Rövid és nagyrészt csak dumálnak, de ez talán az egyik legjobb kivágott SW jelenet amit valaha láttam. Ritkán van ilyen érzésem de ezt például szivesen láttam volna a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtolta a press is holnapra. A helyzet az hogy ők nem vettek tudomást a kb két hetes infóról, hogy 28ra csúszik. Így már a tegnapi dolog is az eredeti 26-os dátum csúsztatása volt. A mai meg egyenes következmény. 

Itt van aki a presst választotta/fogja várni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.